Dzisiaj jest poniedziałek 23 września 2019, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18773) SPORT FORUM FIRMY (5368) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 10oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

Wyborcze wydanie "Naszych Spraw". Jutro rozmawiamy z kobietami na listach. Pytania: alert@lm.pl

Polecamy:

Szukam DJ

Szukam DJ

Postautor: marcin356478 » 3 marca 2010, 12:59

Szukam Dj na swoja 18. Jest to dla mnie o tyle ważne ze mam zespół i wiem o co chodzi co i jak wiec szukam kogos kto potrafi zabawaic ludzi, dobrac repertuar itd Chce zeby tą 18 zapamietano. Chetnie poslucham propozycji na forum a jezeli mnie zainteresuje to sie odezwe wiec jesli mozna to prosze zostawiac jakis kontakt
marcin356478

Postautor: Gość » 4 marca 2010, 12:38

Dj + wokalistka. STO LAT grane na klapie, śpiewane na żywo. Dużo śpiewanych utworów, bogaty repertuar. Jeśli Cię to interesuje- zadzwoń. 721-633-078
Gość

Postautor: DJ CAMILLO » 5 marca 2010, 21:27

WITAM !! Jestem dj-em . Zajmuje sie prowadzeniem imprez okolicznosciowych na terenie calej polski . Dysponuje najwyzszej klasy sprzetem nagłosnieniowym [3,5 tysiac WAT RMS] i oświetleniwym [ stroboskopy, pary , głowy , revo , itp.] Gwarantuje udana impreze. Puszczam tylko orginalne narania [co tylko sobie klient zażyczy . Kiedy trzeba organizuje konkursy i przbieram sie za postci z musicali . Wszystko w cenie !!! Zadzwoń !

TEL. 669 - 020 - 520

DJ CAMILLO
DJ CAMILLO

Postautor: Gość » 8 marca 2010, 21:43

Jak masz zespół to powinneś znać dobrych d.j co grają albo popytać wśród znajomych na tym Forum zbyt mądrych wiadomości sie nie dowiesz zagrał bym ją i pewnie dobrze bym zrobił ale nie będę się tu rozpisywał bo odebrane było by to za krypto reklamę
Gość

Postautor: djdanio » 9 marca 2010, 11:44

Witaj
Aktualnie jestem najlepszym dj-em grającym imprezy zamknięte 18stki i inne, w okolicach śląska. Jeślibyś się zdecydował mogę przyjechać do Ciebie poprowadzić Twoją 18stkę a gwarantuję że będzie bardzo dobrze zapamiętana. Zostawiam kontakt do siebie 792677560. Pozdrawiam
djdanio

dj na 18

Postautor: Bart » 10 marca 2010, 13:57

Nie będę pisał głupot, że jestem najlepszy bo nie mi oceniać.
Lubie grać i lubię jak ludzie dobrze się bawią, a skoro oddzwaniają i zapraszają na kolejne imprezy to chyba jest dobrze. Mam lat 24, muzyką interesuję się chyba od zawsze, a gram około 7 lat. Lubie grać dla energicznych ludzi, którzy nie chcą schodzić z parkietu, nawet gdy impreza powinna już dobiegać końca. Gram tak długo, aż wszyscy się wybawią. Nie robię tak jak niektórzy dj, że grają tylko do umówionej godziny nawet jak ludzie proszą ich by zostali.

Gram w zależności od wieku imprezowiczy od disco, poprzez electro po r'n'b.
Posiadam oczywiście pełny sprzęt grający oraz własne oświetlenie.

Gram głównie na terenie Śląska, ale inne miasta też wchodzą w grę.

Jeśli ktoś będzie zainteresowany, proszę o kontakt na bart06@poczta.fm
Bart

Postautor: LovermaX » 26 marca 2010, 15:57

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą : www . lovermax . pl
Lub 664 004 899
Pozdrawiam ,
Michał
LovermaX

Postautor: liczy sie pierdo*niecie » 28 marca 2010, 23:27

Tylko Dj Okular, co z tego, że u niego na imprezach giną tony ludzi ? na melanżach czasem się umiera...
liczy sie pierdo*niecie

Postautor: Gość » 29 marca 2010, 09:30

to nie lepiej ciszej grać by każdy mógł wrócić spowrotem i sie kolejny raz pobawić
Gość

Postautor: Gość » 2 kwietnia 2010, 09:02

Ale czad DJ- eje są tak dobrzy?Wow jak to mozliwe?
Gość

Postautor: Gość » 12 lipca 2010, 11:23

Anonymous pisze:Ale czad DJ- eje są tak dobrzy?Wow jak to mozliwe?
A jednak możliwe
Gość

CZAD

Postautor: BYLY DJ » 16 września 2010, 21:51

BYLEM KIEDYS DJ I SWIETNIE DAWALEM RADE LUBIALEM TO ROBIC GRALEM W TAKIEJ MALEJ MIEJSCOWOSCI ZA KOLEM JAK ZACZOLEM TO KICHA BYLA ZE SZKODA GADAC TAK PO PRZEDNICY DJ -E DOPROWADZILI IMPREZE DO UPADKU NAWET GRALI Z RADIA KONIN I NIEDALI RADY ROZKRECIC A TERAZ DJ WIELCY ..JA SAM SIE NAUCZYLEM WSZYSTKIEGO INTERESOWALEM SIE MUZYKA OD MALEGO A WIEC TERAZ MOZNA SPOTKAC NA RYNKU DUZO STAREJ MUZY PO PRZERABIANEJ CO BYLY W ORGINALE 15 LAT TEMU ..CO DO SPRZETU TO TYLKO MIKSER RECZNY WOLALEM MYSLEC I PRACOWAC NA IMPREZIE NIZ TERAZ MA COMPA I UDAJE DJ BO COMPUTER CALA ROBOTE ODWALI ZA NIEGO W CIAGU UTWORU CO TRWAL 3.MINUTY TRZA BYLO 3 PLYTY PRZESLUCHAC I USTAWIC MUZE ZEBY Z MIKSOWC W ODPOWIEDNIM MOMENCIE BEZ PRZERWY I ZAPOWIEDZIEC PIOSENKE TO BYLY CZASY NIE TAK JAK TERAZ ..
BYLY DJ

Re: CZAD

Postautor: Gość » 17 września 2010, 08:39

BYLY DJ pisze:BYLEM KIEDYS DJ I SWIETNIE DAWALEM RADE LUBIALEM TO ROBIC GRALEM W TAKIEJ MALEJ MIEJSCOWOSCI ZA KOLEM JAK ZACZOLEM TO KICHA BYLA ZE SZKODA GADAC TAK PO PRZEDNICY DJ -E DOPROWADZILI IMPREZE DO UPADKU NAWET GRALI Z RADIA KONIN I NIEDALI RADY ROZKRECIC A TERAZ DJ WIELCY ..JA SAM SIE NAUCZYLEM WSZYSTKIEGO INTERESOWALEM SIE MUZYKA OD MALEGO A WIEC TERAZ MOZNA SPOTKAC NA RYNKU DUZO STAREJ MUZY PO PRZERABIANEJ CO BYLY W ORGINALE 15 LAT TEMU ..CO DO SPRZETU TO TYLKO MIKSER RECZNY WOLALEM MYSLEC I PRACOWAC NA IMPREZIE NIZ TERAZ MA COMPA I UDAJE DJ BO COMPUTER CALA ROBOTE ODWALI ZA NIEGO W CIAGU UTWORU CO TRWAL 3.MINUTY TRZA BYLO 3 PLYTY PRZESLUCHAC I USTAWIC MUZE ZEBY Z MIKSOWC W ODPOWIEDNIM MOMENCIE BEZ PRZERWY I ZAPOWIEDZIEC PIOSENKE TO BYLY CZASY NIE TAK JAK TERAZ ..
to ile teraz masz lat że już nie grasz może doświadczenie sie przyda a że sprzet lepszy to będzie Tobie łatwiej przecież grań jest dużoa ludzi dobrych do tego mało
Gość

Re: CZAD

Postautor: Gość » 17 września 2010, 14:12

Anonymous pisze:
BYLY DJ pisze:BYLEM KIEDYS DJ I SWIETNIE DAWALEM RADE LUBIALEM TO ROBIC GRALEM W TAKIEJ MALEJ MIEJSCOWOSCI ZA KOLEM JAK ZACZOLEM TO KICHA BYLA ZE SZKODA GADAC TAK PO PRZEDNICY DJ -E DOPROWADZILI IMPREZE DO UPADKU NAWET GRALI Z RADIA KONIN I NIEDALI RADY ROZKRECIC A TERAZ DJ WIELCY ..JA SAM SIE NAUCZYLEM WSZYSTKIEGO INTERESOWALEM SIE MUZYKA OD MALEGO A WIEC TERAZ MOZNA SPOTKAC NA RYNKU DUZO STAREJ MUZY PO PRZERABIANEJ CO BYLY W ORGINALE 15 LAT TEMU ..CO DO SPRZETU TO TYLKO MIKSER RECZNY WOLALEM MYSLEC I PRACOWAC NA IMPREZIE NIZ TERAZ MA COMPA I UDAJE DJ BO COMPUTER CALA ROBOTE ODWALI ZA NIEGO W CIAGU UTWORU CO TRWAL 3.MINUTY TRZA BYLO 3 PLYTY PRZESLUCHAC I USTAWIC MUZE ZEBY Z MIKSOWC W ODPOWIEDNIM MOMENCIE BEZ PRZERWY I ZAPOWIEDZIEC PIOSENKE TO BYLY CZASY NIE TAK JAK TERAZ ..
to ile teraz masz lat że już nie grasz może doświadczenie sie przyda a że sprzet lepszy to będzie Tobie łatwiej przecież grań jest dużoa ludzi dobrych do tego mało
....34 lata i juz sie o zenilem
Gość

Postautor: Gość » 17 września 2010, 14:24

ZAWSZE MUZA MNIE POCIAGALA JAK GRALEM TO CALE SERCE TAM WSADZILEM ZEBY IM ROZKRECIC DYSKOTEKE A PO 1,5 ROKU GRANIA MUSIALEM ODEJSC BO POJAWIL SIE KOLEGA JAKIS ZE SINGLAMI I ON CH CIAL GRAC TAM MIKSOWALEM KAZDY RODZAJ MUZYKI OD TECHNO DISCO POP OD POLSKIEJ MUZY PO ZAGRANICZNA I DO TEGO DOCHODZILA ZABAWA ZE SWIATLAMI BO STEROWNIK RECZNY BYL ...POZDRAWIAM DJ -
Gość

Następna

Wróć do Inne