Dzisiaj jest czwartek 19 września 2019, imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19593) SPORT FORUM FIRMY (5362) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 8oC
Jutropogoda
14 / 11oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zmarł wieloletni dyrektor SP3 - Ryszard Nijakowski ... (2)Szczepionka poróżniła konińskich radnych. Zadecydu ... (5)

Szukam DJ

1

Postautor: Tamara » 14 października 2010, 11:05

Plolecam tego DJa
Tamara

Postautor: Gość » 29 października 2010, 09:30

TO ŻE SIE OŻENIŁEŚ TO CHYBA NIE PRZESZKADZA BY GRAĆ DALEJ
Gość

Dj's na 18 i nie tylko

Postautor: Dj Gostek & Dj Patric » 6 grudnia 2010, 00:29

hej nie bd sie rozpisywał ze jestesmy najlepsi bo według mnie człowiek całe zycie musi sie uczyc czegos nowego ale powiem ci ze ludzie nas chwala ... mam do zaoferowania ci opce zespoł lub dj's wiec jak sie domyslasz skoro mam zespoł to raczej zeby dospiewac sto lat itp przyspiewki nie ma probelm grajac jako dj czesto tez spiewam bo poprostu lubie to robic : pozdrawiam

jesli chesz wiecej info pisz :) 785211604 :)
Dj Gostek & Dj Patric

Postautor: none » 2 stycznia 2011, 15:51

DJ CAMILLO pisze:WITAM !! Jestem dj-em . Zajmuje sie prowadzeniem imprez okolicznosciowych na terenie calej polski . Dysponuje najwyzszej klasy sprzetem nagłosnieniowym [3,5 tysiac WAT RMS] i oświetleniwym [ stroboskopy, pary , głowy , revo , itp.] Gwarantuje udana impreze. Puszczam tylko orginalne narania [co tylko sobie klient zażyczy . Kiedy trzeba organizuje konkursy i przbieram sie za postci z musicali . Wszystko w cenie !!! Zadzwoń !

TEL. 669 - 020 - 520

DJ CAMILLO

czyli nie jestes dj....sam sie przyznajesz ze PUSZCZASZ, a dj gra/mixuje a ty puszczasz...wiec jestes puszczaczem... nie psujcie wizerunku prawdziwego dj,nazywajcie sie inaczej. bo dj czasem sie juz wstydza nazywac dj bo sa kojazeni z weselem , piosnkami na Zyczenie i PUSZCZANIEM muzyk. dj gra...dj to ARTYSTA
none

Postautor: DJ for DJ » 2 stycznia 2011, 17:24

Popieram przedmówce.
Teraz byle kto nazywa się Dj'em a mało ma wspólnego z tą profesją. Pierwszy lepszy chłopaczek z ulicy kupi na allegro nagłośnienie za 200zl "1000000wattss" made in china, zapnie do tego laptopa, wywali ogłoszenie że zagra za 150zł i jest przekonany że jest gwiazdą. Ludzie czytają takie ogłoszenia, Ci dj'e za 150zł jeżdżą grać raz po raz i odwalają totalna kichę przez duże "K", społeczeństwo przez to wyrabia sobie marna opinie o dj'ach, chociaż są w okolicy tacy którzy robią to od lat, profesjonalnie i na poziomie (co prawda można ich policzyć na palcach jednej ręki). Dlatego też apeluje- LUDZIE, NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ!!!
DJ for DJ

Postautor: przed przed mówca » 4 stycznia 2011, 12:02

bo najpierw.....jest miłośc do muzyki....do tego stopinia ze chcesz ja bardziej poznać...i zaczynasz nie tylko jej słuchac..ale bawić sie nią..grac..mixowac....z serca....a nie kupujesz sprzęt sciągasz muzyke z internetu....kopiujesz trackliste innych dj ...zeby zarobic troche pieniązków...a zajecie to traktujesz jak jaka kolwiek inna prace zarobkowa
DJ to artysta...a przynajmniej o duszy artysty
i nie mam nic do wodzirejów....bo to tez trzeba umiec...umieć zagadac i rozbawic tym publicznośc.....ale do cholery nazywajcie sie wodzirejami..a nie DJ....
|
kilka terminów do wyboru :|
dj
wodzirej
muzyk
wokalista
puszczacz
MS (master of ceremony) mistrz ceremonii
dlaczego uparliście sie na tego DJ? dj mixuje....robi..kolarz muzyczny....on nie puszcza muzyki....on gra....tworzyna zywo....
przed przed mówca

Podsumowanie

Postautor: dj camillo » 21 lutego 2011, 17:59

Bardzo zabawne są te wsystkie wypowiedzi. Myślę, że jeden z moich przedmówców musiał by sporo razy pomnozyć 200 zł by wyszła mu wartość sprzętu, którym dysponuję. Co do pana , który mnie cytował. Jestem dj. Miksuję utwory, gram równiez w klubach i dyskotekach. Poza tym jestem muzykiem , gram na gitarze flamenko. A czy jestem puszczaczem. Możliwe? Niech się jednak zastanowi mój przedmówca czy sam nim nie jest. Pozdrawiam i chyle pokłony wielkim dj - przedmówcom i kończe moją wypowiedź w tej niebywale niepoważnej dyskusji. Pozdrawiam.
dj camillo

Postautor: Gość » 21 lutego 2011, 21:26

Ciekawe jakby zrobić spotkanie objazdowych dj'ów z okolicy, wymianę spostrzeżeń, osiągnięć czy chociażby ilość zagranych imprez. W promieniu 20km ok Konina takowych ogłasza się z lekka licząc 30, może i więcej. Jeżeli miało by dojść do takiej konfrontacji okazało by się ilu z pseudo dj'ów zajmuje się graniem na poważnie i z odpowiedzialnością a kto jest cwaniakiem tylko na forum i w dziale "ogłoszenia"
Gość

ogłoszenie

Postautor: dj marcin » 2 lipca 2011, 11:05

proponuje oprawę muzyczną w moim wykonaniu więcej info pod numerem 785-255-945 polecam
dj marcin

Re: Szukam DJ

Postautor: deejayjerry » 2 czerwca 2013, 21:48

Odpowiedzmy sobie na jedno pytanie: czy sprzęt za kilkadziesiąt tysięcy uczyni kogoś lepszym DJ-em? Moim zdaniem nie! Sprzęt powinien być przede wszystkim niezawodny, a do muzyki trzeba mieć serce, talent i praktykę. Bez tej ostatniej nie mam mowy o poprowadzeniu jakiejkolwiek imprezy. Dotyczy to w szczególności łepków z laptopami, którzy "puszczają" się za 100-200PLN myśląc, że są PRO!, sprzedając tym samym klientowi lipną usługę. DJ to artysta, jak napisał ktoś wyżej i to prawda. DJ tworzy muzyką konkretny klimat, opowiada jakąś historię, a swoją pracę odpowiednio ceni! Warto zapłacić więcej i mieć pewność, że ta ważna chwila w Waszym życiu będzie wyjątkowa. Ale cóż... nie ja decyduję, chytry traci podwójnie, a obrywają niewinni.
deejayjerry

Postautor: Gość » 26 lipca 2013, 21:56

weź mnie
Gość

Postautor: kimala » 27 kwietnia 2015, 21:43

a kto jest teraz modny?
kimala

Postautor: ytakurata » 28 kwietnia 2015, 18:00

Tego Dja nie znałem ale może być dobra opcja. Szukam raczej takiego dj z okolic Wrocławia może być z samego Wrocławia czy ktoś się orientuję w tym i może kogoś polecić co by u mnie zagrał na mojej 18nastce? Nie chcę żadnego zespołu tylko chciałbym jakiegoś dj za miarę normalną stawkę bo nie stać mnie jeszcze na kogoś wypasionego.
ytakurata
Nowy

Postautor: Gość » 20 lutego 2016, 03:37

TAK MAMY DZIWNY KRAJ , D.J. NIE GRA WESEL , OSIEMNASTEK CZY TAKICH TAM I WAM NIE ZAGRA , TO PO JAKIEGO GO SZUKAĆ?!
Gość

Postautor: Andrzej k » 28 czerwca 2016, 00:38

O CO CHODZI ??????????????????????????
Postautor: TARANTULA ADM » 27 czerwca 2016, 23:25

DO GOŚCIA KTÓRY : wpisał ,że " nikt się mnie nie boi , latam po sądach i sądy się ze mnie śmieją jak widzą moje nazwisko... "

Wszystkie wpisy są monitorowane i wielokrotnie kopiowane . Już jesteś ustalony i przed SĄDEM odpowiesz , kto wynosi informację na mój temat z SĄDU i KTO się tak śmieje z mojego nazwiska .

REDAKCJĘ LM UPRZEJMIE PROSZĘ O NIE KASOWANIE WAŻNYCH WPISÓW , BO I TAK TĘ SPRAWĘ MONITORUJE MNÓSTWO DZIENNIKARZY , PRAWNIKÓW itd .
Swoim zachowaniem pokazujecie po której stoicie stronie .
Jutro zgłaszam oficjalnie tą sprawę do Prokuratury i wysyłam do WAS Pismo odnośnie " tego wpisu "
Mam nadzieję ,że JESTEŚCIE po stronie PRAWDY I NIEPEŁNOSPRAWNYCH a nie po stronie bezdusznych .......
Pozdrawiam REDAKCJĘ LM
TARANTULA ADM

Uwaga !!!! SPRAWA dotyczy tematu '' O CO CHODZI ??? " na REGION KONIN . Szanowni Państwo proszę o NAGŁOŚNIENIE tego tematu , ponieważ chodzi o złe traktowanie NIEPEŁNOSPRAWNYCH i Matki , która stanęła w obronie Syna . Pozdrawiam każdego z osobna i dziękuje za " pomoc"
taki sobie
Andrzej k

Poprzednia

Wróć do Inne