Dzisiaj jest sobota 19 października 2019, imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18216) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 12oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
18 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
III liga. Górnik Konin - Bałtyk Koszalin [RELACJA ... (0)Wypadek w Brzeźnie. Pracownik utknął na wysokości ... (0)

opinie o zespole STANDARD Z KONINA

opinie o zespole STANDARD Z KONINA

Postautor: Przyszła para młoda » 17 kwietnia 2010, 12:13

Co sądzicie o zespole muzycznym STANDARD jeżeli chodzi o prowadzenie wesela , muzykę , przerwy.... itd aha i jakie mają ceny za wesele z poprawinami i ewentualnie jakieś namiary
Przyszła para młoda

Postautor: Gość » 20 kwietnia 2010, 19:08

Ceny z kosmosu mają, a ponad to to cwaniakują jak gdyby byli bogami.nie oni jedni na świecie są , dajcie sobie z nimi spokój. Wszystkich mają za nic i twierdzą że tylko oni potrafią grać a w rzeczywistości to jadą a mini dysku jak większość zespołów . Szkoda zachodu z nimi
Gość

Postautor: Gość » 21 kwietnia 2010, 16:47

Cwaniakowanie i szpan tak najkrócej można ich określić. Muzyka średnio, wokale trochę lepiej jeżeli chodzi o ceny z tego co wiem to nie są tanim zespołem a może tylko się chwalą nie wiem? Jeżeli naprawdę tyle biorą to ja bym ich nie brał, nie za te kasę i muzykę z midi he , he ,he
Gość

Postautor: Gość » 24 kwietnia 2010, 09:17

NIC ciekawego zwykłe chałturzenie i tyle
Gość

Postautor: Gość » 26 kwietnia 2010, 23:00

O ile się orientuje to oni wolą kasę trzepać na wypożyczaniu sceny i nagłośnienia a nie męczyć się na weselach. Oni już się dorobili. Jeżeli chodzi o nich to zbyt długie przerwy maja i sporo popijają gdyby nie to to owszem można ich polecić
Gość

Postautor: Gość » 20 września 2010, 19:50

Brak kultury, cwaniacy, po każdym utworze jakiś niemądry komentarz jakby grali co najmniej na festiwalu w Opolu. Gdyby ten Pan się w ogóle nie odzywał byłoby lepiej:)Poza tym 15 min grania i 20 min siedzenia i picia to jest ich motto.
Gość

Standard

Postautor: pppp » 22 września 2010, 07:09

A mnie sie podoba ten zespół. Grał kiedyś u mnie na weselu, a niedawno u znajomych i cały czas dobrze graja
pppp

Postautor: Gość » 28 września 2010, 11:06

Może i dobrze grają, ale to nie wszystko..................... fakt, temu panu co gada i gada trochę kultury czasem by mu się przydało. Podsumowując: Jedna gwiazda jeden niespełniony kabareciarz i dwóch co, coś tam z tyłu grają........................
Gość

Postautor: konkurencja » 28 września 2010, 11:54

Na pewno krytyka przydaje sie każdemu zespołowi jeśli jest słuszna.
Zespół standard muzycznie wypada super, i wiem żę dużo zespołów z okolic wzoruje się na tym zespole. Co do prowadzenia to zawsze znajdzie się ktoś komu sie podoba i przeciwnie.
konkurencja

Postautor: Gość » 8 listopada 2010, 19:10

a ma ktos ajkis filink
Gość

Re: opinie o zespole STANDARD Z KONINA

Postautor: gość » 20 marca 2012, 17:50

Dla mnie spoko...... grają wporzo.
gość

Postautor: Gość » 20 marca 2012, 23:42

gość pisze:Dla mnie spoko...... grają wporzo.

grają hehehehehe odtwarzaja muze niech sie dupcy zachwycają
Gość

Postautor: zijo » 30 marca 2012, 22:10

standardowo odtwarzaja muze i czekają na poklask.hehehe
zijo

Postautor: Gość » 28 października 2012, 14:08

:-)
Gość

Postautor: Gość » 20 listopada 2012, 22:38

Nierozumiem....takie niepochlebne opinie a kalendarz mają cały zapełniony na następny rok??? Chciałam termin to dopiero na 2014 cos tam maja wolne, ale niewiele....to o co chodzi ???
Gość

Następna

Wróć do Inne