Dzisiaj jest czwartek 19 września 2019, imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19591) SPORT FORUM FIRMY (5362) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 8oC
Jutropogoda
14 / 11oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zmarł wieloletni dyrektor SP3 - Ryszard Nijakowski ... (2)Szczepionka poróżniła konińskich radnych. Zadecydu ... (5)

DJ NA WESELE

Re: dj obsługa wesel i wszystkich imprez

Postautor: Gość » 22 maja 2011, 14:02

osoba prywatna pisze:
Anonymous pisze:Wszędzie dojedziesz? To ja chce imprezę w USA :) Tylko ciekawe czy Twój LAPTOP może pracować pod napięciem 110V które tam jest standardem :D
FACET JA NIEGRAM Z LAPTOPA ZA MŁODY JESTEŚ I MAŁO WIESZ O PROWADZENIU IMPREZY

nie z laptopa to pewnie z magnetofonu :D
Gość

Postautor: by.d.j..... » 7 czerwca 2011, 11:24

tak sie teraz nazywaja d.j...ma kompa lub laptopa jakiegos i program i d.j zgrywa bardzo smieszne chyba ktos niema pojecia o slowie d.j...by d.j....
by.d.j.....

Postautor: Gość » 25 sierpnia 2011, 12:50

Nie gram z laptopa jak wielu dj podszywają się pod nas prowadzę imprezy weselne już 10 lat jak grasz z laptopa to urządzasz nędzę poprowadz imprezę profesjonalnym sprzętem to porozmawiamy mój numer TEL 609499766 DJ RAVI BALE WESELA 18 STKI IWSZYSTKIE IMPREZY MUZYCZNE 10 LAT DOŚWIADCZENIA GRAM W KAŻDĄ SOBOTĘ I NIEDZIELĘ
Gość

Postautor: Gość » 8 września 2011, 21:35

Jak dla mnie - ktoś kto reklamuje się w takich tematach forum to musi być albo desperat, albo pseudo dj. Dobry dj dba o swoją markę, dla niego najlepszą reklamą jest polecanie znajomych lub rodzinę, a także polecanie przez właścicieli lokali.
A gość który kasuje za wesele 500 zł to nie jest dj a tym bardziej wodzirej - dla mnie to tylko puszczacz muzyki. W każdej branży jakość kosztuje - a skoro ktoś ma już swoją markę, wyrobioną renomę to na pewno nie zagra po kosztach.
Do ravi - nie sądze żebyś miał takie wielkie doświadczenie w prowadzeniu imprez skoro tak desperacko się tu reklamujesz, a ponadto Twóje pseude nie jest znane w branży na terenie naszego regionu.
Gość

Postautor: onil 2 » 15 października 2011, 15:24

Anonymous pisze:Taa.. Kolejny Dj Wiessiekk czy Zdzisieekk, powiedz lepiej kto dał Ci tytuł Dj'a?
Swoją drogą jeżeli ktoś poleca się w tej branży powinien poznać i zastosować zasady orto
grafii...

a co ma ortografia do tego,kazdy pisze jak umie a ze ty wielce szkolony/a to czego tu szukasz bo tylko nie ten czlowiek robi tu bledy i kazdemu bedziesz wytykac pisownie
onil 2

Re: DJ NA WESELE

Postautor: Sterka2 » 8 sierpnia 2017, 10:47

Rzuć sobie okiem na playdjs.pl - znajdziesz tam wielu dj, którzy po pierwsze oferują bardzo niskie ceny, a co istotne, pomogą z doborem odpowiedniej muzyki - same plusy, tylko brać i korzystać ;P
Sterka2

Postautor: tola23 » 5 września 2017, 09:06

Lepiej popytaj na forach weselnych :) Tam pewnie sporo osób na swoje typy i coś Ci poleci :)
tola23
Nowy

Postautor: Gość » 19 października 2017, 10:19

Polecam Dj na wesele dobra zabawa :)
http://www.makeupbymichele.co.uk
Gość

Postautor: gdziewesele » 6 kwietnia 2018, 10:57

Hej :) Koniecznie zobaczcie sobie tutaj https://www.gdziewesele.pl/oprawa/zespol-dj Ja tam właśnie szukałam (i znalazłam!) swojego dj-a na wesele.
gdziewesele

Poprzednia

Wróć do Inne