WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

przełącz na widok klasyczny
Odpowiedz

Zespół muzyczny Szafa Gra z Wrześni

2 kwietnia 2013, 14:12

Czy ktoś miał może okazję być na weselu gdzie grał zespół Szafa Gra z Wrześni? Będę wdzięczna za opinie. Chętnie zobaczyłabym jak grają gdyby ktoś był tak miły i miał nagranie :)

Re: Zespół muzyczny Szafa Gra z Wrześni

2 kwietnia 2013, 20:02

[quote="gość"]Czy ktoś miał może okazję być na weselu gdzie grał zespół Szafa Gra z Wrześni? Będę wdzięczna za opinie. Chętnie zobaczyłabym jak grają gdyby ktoś był tak miły i miał nagranie :)[/quo
Pierwsze slysze

Re: Zespół muzyczny Szafa Gra z Wrześni

30 września 2013, 12:58

Byłam właśnie na weselu gdzie grał ten zespół,moim zdaniem jak gra jest ok no choć czasem potrzeba dłuższego zastanowienia jaka to melodia ale przerwa miedzy graniem jest równoważna co granie 20 minut grania i 20 minut odpoczynku jakby to był mocny wysiłek,masakra.Nie polecam,mało tego od każdej dedykacji od gości dla gości muzyk który śpiewa i gra na akordeonie każe sobie płacić to już jest cios po niżej pasa.

Re: Zespół muzyczny Szafa Gra z Wrześni

4 października 2013, 22:30

Zespół masakra... domniemam, że powyższy wpis, pochodzi od gościa który był na tym samym weselu co ja... tragedia... przypuśćmy, że grają 4 kawałka z czego 3 są wolne.. poza tym, 20 minutowe przerwy standard, zmienianie tekstów piosenek też.. tragedia, po prostu tragedia... na dodatek, na końcu wesela zepsuł im się wzmacniacz i ani be ani me zaczęli się zwijać... masakra... nie idzie się z nimi dobrze bawić... nawet morze wódki ie pomoże.

Re: Zespół muzyczny Szafa Gra z Wrześni

11 września 2018, 10:33

Niepolecam!

Re: Zespół muzyczny Szafa Gra z Wrześni

17 października 2018, 12:05

Słabo grają. Zbyt długie przerwy i goście zaczynają się nudzić
Odpowiedz