Dzisiaj jest wtorek 15 października 2019, imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17903) SPORT FORUM FIRMY (5379) PRACA (37) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 15oC
Jutropogoda
15 / 12oC
Pojutrzepogoda
16 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
PiS wygrał najwyżej w gminach, w miastach Koalicja ... (1)Przy magistracie powstaje furtka. Piesi będą mogli ... (0)

Zespół ACCORD z Konina

Zespół ACCORD z Konina

Postautor: Plina1254 » 10 czerwca 2016, 16:25

Witam czy zna ktoś zespół Accord z Konina, gdzie są dwie wokalistki gitarzysta, skrzypek i saksofonista?
Plina1254

Re: Zespół ACCORD z Konina

Postautor: elfiko0 » 28 czerwca 2016, 12:39

o ile dobrze kojarze to moja znajoma miała ich na ślubie i byli ok
elfiko0
Nowy

Re: Zespół ACCORD z Konina

Postautor: muzyka KLASYCZNA » 28 czerwca 2016, 21:59

Re: O CO CHODZI ??????????????????????????
Postautor: TARANTULA ADM » 27 czerwca 2016, 23:25

DO GOŚCIA KTÓRY : wpisał ,że " nikt się mnie nie boi , latam po sądach i sądy się ze mnie śmieją jak widzą moje nazwisko... "

Wszystkie wpisy są monitorowane i wielokrotnie kopiowane . Już jesteś ustalony i przed SĄDEM odpowiesz , kto wynosi informację na mój temat z SĄDU i KTO się tak śmieje z mojego nazwiska .

REDAKCJĘ LM UPRZEJMIE PROSZĘ O NIE KASOWANIE WAŻNYCH WPISÓW , BO I TAK TĘ SPRAWĘ MONITORUJE MNÓSTWO DZIENNIKARZY , PRAWNIKÓW itd .
Swoim zachowaniem pokazujecie po której stoicie stronie .
Jutro zgłaszam oficjalnie tą sprawę do Prokuratury i wysyłam do WAS Pismo odnośnie " tego wpisu "
Mam nadzieję ,że JESTEŚCIE po stronie PRAWDY I NIEPEŁNOSPRAWNYCH a nie po stronie bezdusznych .......
Pozdrawiam REDAKCJĘ LM
TARANTULA ADM

Uwaga !!!! SPRAWA dotyczy tematu '' O CO CHODZI ??? " na REGION KONIN . Szanowni Państwo proszę o NAGŁOŚNIENIE tego tematu , ponieważ chodzi o złe traktowanie NIEPEŁNOSPRAWNYCH i Matki , która stanęła w obronie Syna . Pozdrawiam każdego z osobna i dziękuje za " pomoc"
taki sobie
muzyka KLASYCZNA

Wróć do Inne