Dzisiaj jest wtorek 17 września 2019, imieniny: Franciszka, Hildegardy, Roberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19200) SPORT FORUM FIRMY (5361) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 8oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MOC KULTURY na jedynej takiej NOCYKonin. Wspólny kandydat opozycji. Lewica poparła M ... (1)

Zespół na wesele

Zespół na wesele

Postautor: Marcin2017 » 29 stycznia 2017, 22:49

Czy zna ktoś zespół grający na żywo biesiadę z instrumentami: perkusja, saksofon, gitara, akordeon/ keyboard ?
Marcin2017

Re: Zespół na wesele

Postautor: Esus5 » 28 marca 2017, 12:11

My gramy, czyli Esus5. https://www.youtube.com/watch?v=w0MKbDuJ6bk&t=638s
Esus5

Postautor: Agafitness » 16 maja 2017, 15:29

Na stronie zespoly-weselne.pl jest duży wybór to jak szukasz konkretnej muzyki to jest dobre ;)
Agafitness
Nowy

Postautor: martawawa » 23 maja 2017, 22:41

Mi było bardzo ciężko znaleźć dobry zespół. Wbrew pozorom nie jest to łatwa sprawa. Zespół poza tym, że musi dobrze grać to jeszcze musi umieć zabawiać gości. Dzięki zabawom integracyjnym goście są angażowani w różne gry dzięki czemu świetnie sie bawią. Można o tym poczytać na blogu: http://hotelnabloniach.pl/blog/zabawic-weselnych-gosci/. Warto o tym pomyśleć. Zespół to nie tylko odegranie kilku kawałków, ale również porwanie ludzi do wspólnej zabawy :)
martawawa
Nowy

Postautor: littleshark » 30 maja 2017, 07:38

To akurat bardzo ważna sprawa, taki zespół może przesądzić o udanym weselu. Wiem o tym z doświadczenia, niestety popełniłem ten błąd, że wziąłem pierwszy lepszy zespół i KLAPA... Dobrze, że pytasz innych i robisz rozeznanie. A gdzie potrzebujesz tego zespołu? Postaram się doradzić, no przynajmniej kogo omijać :)
littleshark
Nowy

Postautor: Mateska » 25 lipca 2017, 10:37

A ja od siebię mogę wam polecić DJ, jakoś zespoły nam sie już przejadły, dlatego skorzystaliśmy z usług Macieja Wilkanowskiego z djmw.pl i było doskonale. Goście bawili się bardzo dobrze, Pan ****** pomógł nam również przy wyborze odpowiedniej muzyki ;)
Mateska

Postautor: Saszka8 » 30 lipca 2017, 11:42

Rzeczywiście zespół na wesele to ważna sprawa. Mam nadzieję że wybierzesz dobrze :)
Saszka8
Nowy

Wróć do Inne