Dzisiaj jest sobota 8 maja 2021, imieniny: Stanisława, Lizy, Dezyderii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17288) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (72) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 4oC
Jutropogoda
12 / 11oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Chromiński znów dał czadu, dominacja Sokoła potwie ... (0)Wilki nadal niepokonane. W sobotę remis z Polonią ... (0)

Szukam utworuu

Szukam utworuu

Postautor: song searcher » 18 czerwca 2013, 16:33

Witam! Ostatnio przypomniał mi się klip a za nic nie mogę skojarzyć utworu. Klip grany był w TV no dobre 5 lat temu - chłopak śpiewał (taki utwór pop/elektro) a w tle wynosili wszystkie jego "meble" i urządzenia . Pamiętam tylko, że w takich niebiekich barwach utrzymany był teledysk. Ogólnie pomieszczenie było takie stylu science - fiction. Kojarzycie?:)
song searcher

Re: Szukam utworuu

Postautor: pipyl » 14 września 2013, 18:54

Kojarzy mi się z utworem Blue - Eiffel 65. Sprawdź sobie w serwisie Deezer jest ta piosenka. Mają też całe albumy, warto założyć konto, bo cała muza jest w jednym miejscu.
pipyl

Re: Szukam utworuu

Postautor: vivus » 26 stycznia 2014, 19:03

Eiffel 65 to nie będzie, bo tam nie wynosili mebli, ale na pewno nie pomogę bo nie kojarzę takiego teledysku.
vivus
Nowy

Wróć do Muzyka popularna