Dzisiaj jest środa 21 kwietnia 2021, imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17662) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 7oC
Jutropogoda
7 / 2oC
Pojutrzepogoda
6 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Trwa budowa ścieżki pieszo-rowerowej na ul. ... (2)MZK informuje o pracach drogowych w zatokach autob ... (0)

Grasz na instrumentach?posiadasz wewnętrzny blask?przeczytaj

Grasz na instrumentach?posiadasz wewnętrzny blask?przeczytaj

Postautor: AgataAga » 30 października 2014, 17:48

Witam mam na imię Agata szukam ludzi do zespołu grających na instrumentach nawet bez doświadczenia (sama bez niego jestem) w zespole jaki chcę stworzyć nie chodzi tylko o muzykę a bardziej o przekaz wyrażany muzyką.Jeśli czujesz od jakiegoś czasu,że masz misję do spełnienia w tym Świecie jeśli jesteś bądź chciałbyś dać siebie Światu to szukam takich osób.W zespole głównie chodziłoby o daniu Światu nadziei,wiary,miłości czy pokoju poprzez muzykę jaką byśmy tworzyli.Nie chodzi o to by grać bądź śpiewać najlepiej na świecie i rywalizować z innymi konkretnie chodzi o to by dać siebie jak najwięcej światu.Szukam ludzi,którzy noszą w sobie pokój, skromnych i prostych,którzy szanują drugiego człowieka mimo,że sami doznali wiele niegodziwości ,którzy nie raz upadli i popełniali błędy,ale powstali i kroczą drogą jasności.Jeśli przypadkiem trafiłeś na ten post i czujesz,że chciałbyś dać siebie Światu,ale uważasz się za szaraka,który w życiu i tak nic nie osiągnie bo spotkało go już wiele złego i ktoś taki jak Ty jest nikomu nie potrzebny i nie wiesz po co w ogóle istniejesz to wiedz,że bardzo się mylisz! Bo to właśnie na Ciebie czeka Świat! W tym zespole chodzi o to byśmy mogli nawzajem siebie wspierać i dodawać sobie wiary nie chcę by ten zespół był traktowany bardzo poważnie (bo wtedy każdy jest spięty i ciąży nad nim presja) bardziej pod względem zabawy wyjdzie nam to fajnie-nie to trudno.Życie jest po to by móc je wykorzystać i próbować jego aspektów.Szukam ludzi z przeszłością,którym życie dokopało a mimo to ich serce jest nadal żywe chodź niepewne i wycofane to gości w nim dobro –może czekam właśnie na Ciebie.
Odważ się zaryzykować ! mój nr gg :48291154 e-mail : aga303030@interia.pl
AgataAga

Wróć do Muzyka popularna