Dzisiaj jest poniedziałek 16 września 2019, imieniny: Edyty, Kornela, Kamili WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19040) SPORT FORUM FIRMY (5361) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 10oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Wspólny kandydat opozycji. Lewica poparła M ... (0)Mistrzostwa Okręgu za nami. 50-lecie świętował KŻ ... (0)

Młodzież z III lo przed Wieniawskiego 7

Młodzież z III lo przed Wieniawskiego 7

Postautor: Gość » 11 września 2019, 12:34

Czy naprawdę nikt nie widzi, czy po prostu nie chce widzieć tych dzieci puszczających chmury dymu co godzinę przed wieżowce Wieniawskiego 7??? Gdzie są nauczyciele, gdzie rodzice, gdzie policja która powinna dbać o przestrzeganie ustawy antynikotynowej?
Gość

Re: Młodzież z III lo przed Wieniawskiego 7

Postautor: Gość » 11 września 2019, 13:18

Przecież po ósmej klasie to dzieci, a już są silnie uzależnione. Żal patrzeć, że nauczyciele tego nie widzą. No chyba, że uważają że to nie ich sprawa, bo to jest 15 metrów za terenem szkoły
Gość

Postautor: Gość » 11 września 2019, 15:44

Nauczyciele nie chcą tego widziec. Szkoła szczyci się dobrymi wynikami a od wychowania ręce umywa. Nieładnie. A co z szarancza z budowlanki, ktorej chyba tez nikt nie powiedzial, zeby nie ćmochac na pobliskim przystanku, pluc pod nogi innym czekającym. Chyba mozna o tym powiedzisc na lekcji wychowawczej. Po co? Kolejna święta szkoła krowa. Nauczyciele udają, że to juz nie ich sprawa. Rosnie kolejne bydelko jak na Zatorzu.
Gość

Postautor: Gość » 11 września 2019, 15:44

a ch...j cię to obchodzi, za twoje palą?
Gość

Postautor: Gość » 11 września 2019, 15:50

Gość pisze:a ch...j cię to obchodzi, za twoje palą?

A tak ch.... bo potem ich raczysko bedzie leczone za spoleczne pieniadze czyli moje tez. Niech im gnija pluca za wlasne pieniadze. Palacze i iini nalogowcy powinni sie sami dodatkowo ubezpieczac a nie potem leczyc za wspolne.
Gość

Postautor: Gość » 11 września 2019, 15:54

Gość pisze:

A tak ch.... bo potem ich raczysko bedzie leczone za spoleczne pieniadze czyli moje tez. Niech im gnija pluca za wlasne pieniadze. Palacze i iini nalogowcy powinni sie sami dodatkowo ubezpieczac a nie potem leczyc za wspolne.

to ja dodam, ze palaczom smierdzi z geby jak ze starego kibla ale nie czuja tego, i kolego nie pisz, ze mi tez smierdzi z czego innego, bo ja tym innym nie mowie i nie powoduje obrzydzenia tak jak ty .
piatka wczesniejszemu czy wczesniejszej :)
Gość

Postautor: nie lubie » 11 września 2019, 16:22

Popieram. Dosc tych palaczy!
nie lubie

Postautor: Gość » 11 września 2019, 17:45

Gość pisze:

Jakoś palacze kupując papierosy płacą na twoje 500+ które kosztuje dużo więcej niż służba zdrowia która nie dziala w polsce bo i tak wiekszosc ludzi leczy sie prywatnie. Wiec twój argument jest śmieszny
Gość

Postautor: Gość » 11 września 2019, 19:37

Gość pisze:A tak ch.... bo potem ich raczysko bedzie leczone za spoleczne pieniadze czyli moje tez. Niech im gnija pluca za wlasne pieniadze. Palacze i iini nalogowcy powinni sie sami dodatkowo ubezpieczac a nie potem leczyc za wspolne.

Przecież płaca dodatkowo. 60% akcyzy to ch.j?
Gość

Postautor: Gość » 11 września 2019, 19:57

Nie , pod moim oknem
Gość

Postautor: Gość » 11 września 2019, 20:17

Gość pisze:
Gość pisze:

Jakoś palacze kupując papierosy płacą na twoje 500+ które kosztuje dużo więcej niż służba zdrowia która nie dziala w polsce bo i tak wiekszosc ludzi leczy sie prywatnie. Wiec twój argument jest śmieszny

Większość ludzi póki co leczy się na oddziałach szpitali rejonowych, wojewódzkich i klinicznych,...jednak za państwowe pieniądze. Ale ciebie boli, że Ty musiałeś wyjechać do " Europy" po 180 euro rodzinnego......
Gość

Postautor: Gość » 12 września 2019, 07:50

Gość pisze:Czy naprawdę nikt nie widzi, czy po prostu nie chce widzieć tych dzieci puszczających chmury dymu co godzinę przed wieżowce Wieniawskiego 7??? Gdzie są nauczyciele, gdzie rodzice, gdzie policja która powinna dbać o przestrzeganie ustawy antynikotynowej?

Nie jestem fanem nauczycieli ale akurat od nich bym nie oczekiwał aby biegali po blokach wokół szkoły i uczniów za fajki łapali. Policja?-zdziwiłbym się gdyby się czymś takim zainteresowali no chyba że się zgłosi. Winę ponoszą rodzice ale młodzież zawsze fajki jarała-30 lat temu też tak było
Gość

Postautor: Gość » 12 września 2019, 07:55

Gość pisze:

Ale ten medal ma dwie strony. A co jak się jakiś vegan lub inny sportowiec zbuntuje , że nie chce za Twoje choróbska płacić bo wpindalałeś niezdrowe schaby i przed telewizorem leżałeś zamiast sport uprawiać i ze sam winny sobie jesteś to co?
Gość

Postautor: Gość » 12 września 2019, 09:02

Gość pisze:
Gość pisze:Czy naprawdę nikt nie widzi, czy po prostu nie chce widzieć tych dzieci puszczających chmury dymu co godzinę przed wieżowce Wieniawskiego 7??? Gdzie są nauczyciele, gdzie rodzice, gdzie policja która powinna dbać o przestrzeganie ustawy antynikotynowej?

Nie jestem fanem nauczycieli ale akurat od nich bym nie oczekiwał aby biegali po blokach wokół szkoły i uczniów za fajki łapali. Policja?-zdziwiłbym się gdyby się czymś takim zainteresowali no chyba że się zgłosi. Winę ponoszą rodzice ale młodzież zawsze fajki jarała-30 lat temu też tak było

To w takim razie niech młodzież jara te fajki, ale na terenie przy szkole, a nie ludziom pod oknami. I niech po sobie pety sprzątają, bo służących póki co nie mają
Gość

Postautor: Gość » 12 września 2019, 09:47

Gość pisze:
Gość pisze:

NIE KORZYSTAM Z 500 + z niego korzystaja wlasnie tacy nalogowcy, ktorym przez papierochy trzeba inne rzeczy fundowac, bo na zarcie niby nie starcza. Widziales zasilkowca bez papierocha w gebie?? Ja nie. Na to ZAWSZE im jakos starcza!
Gość

Następna

Wróć do Konin