Dzisiaj jest wtorek 20 kwietnia 2021, imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17752) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 8oC
Jutropogoda
14 / 5oC
Pojutrzepogoda
6 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Bon ton również w pracy - „Czwartkowe spotkania z ... (1)MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (9)

dlaczego dziewczyny musza zarnic chłopaka

dlaczego dziewczyny musza zarnic chłopaka

Postautor: on15 » 30 sierpnia 2006, 10:28

dlaczego??
on15

Postautor: Prawda_ona » 30 sierpnia 2006, 10:39

Dziewczyny nie zawsze ranią chłopaków, moze ty na takie trafiasz??? Ja zanam wiel dziewczyn które sa wporzo i nigdy nie zraniły chłopaka. trzymam kciuki za następną
Prawda_ona

Postautor: :| » 30 sierpnia 2006, 11:18

A dlaczego chłopak rani dziewczynę??!!
:|

Postautor: aferzystki » 30 sierpnia 2006, 18:55

My tam ranimy facetów dla zasady... :))
aferzystki

Postautor: Zocha » 30 sierpnia 2006, 20:42

A ja Ci powiem, że nie napijesz się herbaty, jeśli nie nastawisz czajnika.
:D Taka chińska wróżba mi wyszła...;)
Ale o co mi chodzi - jak nie będziesz próbował[nastawiasz se czajnik z wodą :) ], to nie znajdziesz dziewczyny, która będzie dla Ciebie odpowiednia[masz tę swoją upragnioną herbatę w końcu;) ], ale liczyć się musisz z tym, że po drodze zostaniesz zraniony nabierając tym samym doświadczenia[poparzysz się po prostu nalewając wodę do kubka i potem będziesz unikał błędów z przeszłości :D]. W życiu jest tak, że spotykasz RÓŻNYCH ludzi i NIE zawsze oni do Ciebie pasują, a musisz znależć kogoś kto będzie pasował w jakimś tam stopniu. Tak więc trzymaj się i nie poddawaj choćby nie wiem co, bo nagroda będzie wielka. <Najlepsza jest z cytryną ;] herbata oczywiście> Pozdro.
Zocha

Do Zocha

Postautor: heh... » 2 września 2006, 21:08

Zocha pisze:A ja Ci powiem, że nie napijesz się herbaty, jeśli nie nastawisz czajnika.
:D Taka chińska wróżba mi wyszła...;)
Ale o co mi chodzi - jak nie będziesz próbował[nastawiasz se czajnik z wodą :) ], to nie znajdziesz dziewczyny, która będzie dla Ciebie odpowiednia[masz tę swoją upragnioną herbatę w końcu;) ], ale liczyć się musisz z tym, że po drodze zostaniesz zraniony nabierając tym samym doświadczenia[poparzysz się po prostu nalewając wodę do kubka i potem będziesz unikał błędów z przeszłości :D]. W życiu jest tak, że spotykasz RÓŻNYCH ludzi i NIE zawsze oni do Ciebie pasują, a musisz znależć kogoś kto będzie pasował w jakimś tam stopniu. Tak więc trzymaj się i nie poddawaj choćby nie wiem co, bo nagroda będzie wielka. <Najlepsza jest z cytryną ;] herbata oczywiście> Pozdro.

Heh, ale filozofia:D:P W sumie to mądre słowa:) Bardzo fajnie je ujęłaś
heh...

Postautor: Gość » 3 września 2006, 11:32

a wiecie co .. nie zawsze dziewczyna rani chlopaka ... a jezeli juz Cie zranila to zastanow sie co Ty robiles nie tak ze jej cos nie pasowalo ... moze za malo uwagi jej poswiecales a moze wrecz przeciwnie byles za bardzo nachalny ... dziewczyne trzeba wyczuc, bo kazda ma swoje potrzeby i wymagania z reszta tak jak faceci .. wiec jezeli jestescie dla siebie dobrzy to watpie zeby ktorekolwiek z was siebie zranilo ... pozdro
Gość

Postautor: Agnes888 » 3 września 2006, 20:57

Widocznie miales pecha i zle trafiles... ale tak na przyszlosc to Ci powiem , ze to nie jest zalezne od pluci.Z tego co widze to jeszcze mlody jestes i moze Cie to jeszcze nie raz spotkac, wiec licz sie z tym- nie Ty pierwszy i nie ostatni zostales zdradzony... a rozczarowanie wkoncu mija :-) Powodzenia z nastepna dziewczyna
Agnes888

Postautor: gIRL » 31 marca 2007, 19:17

Nie wszystkie dziewczyny sa takie..!!!
gIRL

Postautor: 15 » 6 kwietnia 2007, 01:28

to zawsze chłopacy raczej ranią dziewczyny.. więc nie wiem, jestes chyba innym chłopcem niz wszyscy.. którzy sa lovelasami i myślą, ze moga miec kazdą dla siebie, a potem sie nią po bwaic i koniec... więc pozdraaawiam..
15

Postautor: Agus » 7 kwietnia 2007, 12:37

hey predzej to chyba chlopacy rania dziewczyny!! I nie zdaja sobie z tego sprawe jak to boli....zdarza sie tez ze i dziewczyny rania chlopakow ale nie tak bardzo jak chlopacy NAS!!! pozdro:*
Agus

Postautor: //// » 7 kwietnia 2007, 14:07

wszyscy na tym swiecie rania wszystkich więc co za różnica kto pierwszy zaczał i kto bardziej i takie tam wszyscy ranimy siebie nawzajem
////

Wróć do Konin