Dzisiaj jest czwartek 5 sierpnia 2021, imieniny: Marii, Oswalda, Stanisławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15232) SPORT FORUM FIRMY (5615) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 17oC
Jutropogoda
21 / 13oC
Pojutrzepogoda
24 / 19oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Od osiemnastki zaczęła się przygoda z Kingiem. Ksi ...Koło. Symbol wyświetlany przez 63 dni, tyle ile tr ... (1)

ktore liceum w koninie jest najlepsze??

ktore liceum w koninie jest najlepsze??

Postautor: agusiaaaaa » 23 listopada 2006, 17:24

ktore liceum w koninie jest najlepsze??... mam na mysli:malo cpunow, przyjazna atmosfera nauki wszedzie jest duzo ale zeby moc choc pare godzin spac po nocach fajni nauczyciele i gdzie radzilibyscie pojsc po gimnazjum?? wypowiadajcie sie- interesuja mnie w szczeglonosci opinie osob na profilach humanistycznych i jezykowych:) z gory dzia:P
agusiaaaaa

Postautor: aaa » 23 listopada 2006, 19:06

Zastanow sie... Przeciez wszyscy beda zachwalali swoje lo, wiec gratuluje pomysłu <brawo> takich ludzi na potrzeba
aaa

Postautor: :):):) » 24 listopada 2006, 15:34

zgadzam się z przedmówczynia.. kazdy będzie mówił o swoim Lo bo to w koncu w nim jest przebywa wie co w nim jest dobrze a co źle.. taka decyzja jest trudna na pewnoo. wiem z autopsji bo własnie zaczełam edukacje w 1lo. nie żałuje. jest kilka rzeczy które mi przeszkadzają.. ale w koncu szkoła to szkoła i coś w niej musi być na "nie":p z tego co wiem u mnie na humuanie jest ciekawie. masz do wyboru dodtakowe lekce chóru rysunku czy dziennikarstwa. lingwistycznego w tym roku nie było ale był europejski torche podobny. radzę ci przed podjeciem przejsc sie na drzwi otwrte do naszych liceów oraz na targi edukacyjne. spotkasz ludzi z róznych szkól i czegoś się zawsze do wiesz. a pozatym myśle że każde lo w koninie ma swoje dobre strony i złe i nie ma jedngeo ktore możnaby uznać za najlepsze.. kolezanki wybrały zarówno 3 i 2 i też są zadowole.. wybierz szkołe w której najbardziej bedzie odpowiadał ci profl bo w koncu 3 lata bedziesz musiała na nim spedzic:P zycze powodzenia w wyborze szkoły!:)
:):):)

Postautor: hmn » 24 listopada 2006, 16:03

Wydaję mi się, że to jest tak: idż do 3 Lo, jeśli stawiasz na dzienikarstwo, idż do 1 LO, jeśli myślisz o tym, by się rozwinąć artystycznie, w 2 Lo na humanie stawia się chyba trochę mocniej na historię(to pozytyw, mając w perspektywie maturę z historii), ale są też elementy, na które postawiono w innych liceach, czyli masz szansę zostać dziennikarką i aktorką.A tak naprawdę to nie idż w ogóle na humana, jeśli chcesz mieć życie obfite w pieniądze i dostatnie życie prowadzić pragniesz, bo po roku stwierdzisz, że nie ma dla Ciebie kierunku na studiach, a jeśli jest , to bez przyszłości.Jeśli chodzi o językowe, czy tam europejskie klasy w 2lo jest z tym słabo(chociaż atutem może być najszerszy wybór języków ze wszystkich liceów, hiszpański, włoski, rosyjski, niemiecki,angielski,francuski, a w niektórych klasach masz też łacinę), językowe klasy są traktowane troszkę z przymrużeniem oka(ale wybić też się można), najlepiej , z tego , co się orientuję stoi z lingwistycznymi profilami 3 Lo.Ćpunów nie ma w żadnym z liceów, choć zdarzają się wyjątki, z nauką wszędzie tak samo, atmosfera wszędzie inna, ale i tak najwięcej zależy od klasy, nauczyciele różni, przeważnie na dany profil dostajesz nauczyciela najlepszego z Twoich przedmiotów rozszerzonych.
hmn

Postautor: agusiaaaaa » 27 listopada 2006, 19:19

wcale nikt nie bedzie zachwalal swojego liceum jesli mu sie nie podoba. chyba ze naprawde mu odpowiada. jak ktos nie jest obiektywny ma pecha, ale niektorzy zaluja wyboru szkol i staram sie tego uniknac. dziekuje tym ktorzy udzielili rad i czekam na nastepne
agusiaaaaa

Postautor: jackobi_ » 27 listopada 2006, 23:40

Nikt nie byl raczej we wszystkich liceach wiec nikt ci nie odpowie. Na pewno 2L ma tez niezly poziom jesli chodzi o Matme, fizyka troche kuleje bo na 3 nauczycieli niezly jest tylko jeden.
jackobi_

Postautor: aaa » 29 listopada 2006, 17:26

własnie ze bedzie zachwalał swoje lo bo to jest tak zwana solidarnosc. Skoro juz sie ktos dostał do tego lo to nawet nie wiem jak bardzo bedzie do ***** bani to i tak powie ze jest super, tak to juz jest.
aaa

Postautor: hmn » 29 listopada 2006, 21:28

A mi się wydaje, że byłem w miarę obiektywny.
hmn

Postautor: agusiaaaaa » 1 grudnia 2006, 22:03

rzeczywiscie racja lezy po twojej stronie hmm.:)
agusiaaaaa

Re: ktore liceum w koninie jest najlepsze??

Postautor: DANL » 1 grudnia 2006, 22:17

JESTEM W 1 KLASIE NA HUMANIE W II LO I NIE ŻAŁUJE !!!
WYBÓR NALEZY DO CIEBIE......

agusiaaaaa pisze:ktore liceum w koninie jest najlepsze??... mam na mysli:malo cpunow, przyjazna atmosfera nauki wszedzie jest duzo ale zeby moc choc pare godzin spac po nocach fajni nauczyciele i gdzie radzilibyscie pojsc po gimnazjum?? wypowiadajcie sie- interesuja mnie w szczeglonosci opinie osob na profilach humanistycznych i jezykowych:) z gory dzia:P
DANL

''''

Postautor: RTEK » 1 grudnia 2006, 22:22

[quote="hmn"]Wydaję mi się, że to jest tak: idż do 3 Lo, jeśli stawiasz na dzienikarstwo, idż do 1 LO, jeśli myślisz o tym, by się rozwinąć artystycznie, w 2 Lo na humanie stawia się chyba trochę mocniej na historię(to pozytyw, mając w perspektywie maturę z historii), ale są też elementy, na które postawiono w innych liceach, czyli masz szansę zostać dziennikarką i aktorką.A tak naprawdę to nie idż w ogóle na humana, jeśli chcesz mieć życie obfite w pieniądze i dostatnie życie prowadzić pragniesz, bo po roku stwierdzisz, że nie ma dla Ciebie kierunku na studiach, a jeśli jest , to bez przyszłości.quote]

W II LO STAWIA SIE NA HISTORIE BO TAKIEGO NAUCZYCIELA OD HISTORII ( myslę o panu W.) NIE ZNAJDZIE SIĘ W ŻADNEJ INNEJ SZKOLE W POWIECIE KONINSKIM !!! MAM SZCZĘSCIE Z NIM PRACOWAC :)

A CO DO WYPOWIEDZI HMM - PO HUMANIE NIE MA KIERUNKÓW ???
A PRAWO , DZIENNIKARSTWO , PSYCHOLOGIA , SOCJOLOGIA CZY HISTORIA......
RTEK

Postautor: hmn » 2 grudnia 2006, 16:00

Prawo- najczęściej potrzebujesz Matmy
Psychologia- na UAM musisz mieć bodajże matmę,albo biolę lub nawet chemię
Historia-bez przyszłości, bez dostatniego życia
Socjologia-w tym przypadku się nie orientuję nawet co i jak?
Dziennikarstwo- jedyna chyba pozytywna opcja, ale pewnie i na to znalazłoby się coś
Owszem W. jest bardzo dobry w tym, co robi, toteż napisałem wcześniej, że na historię się stawia w "dwójce"
hmn

Postautor: Gość » 4 grudnia 2006, 22:16

hmn pisze:Prawo- najczęściej potrzebujesz Matmy
Psychologia- na UAM musisz mieć bodajże matmę,albo biolę lub nawet chemię
Historia-bez przyszłości, bez dostatniego życia
Socjologia-w tym przypadku się nie orientuję nawet co i jak?
Dziennikarstwo- jedyna chyba pozytywna opcja, ale pewnie i na to znalazłoby się coś
Owszem W. jest bardzo dobry w tym, co robi, toteż napisałem wcześniej, że na historię się stawia w "dwójce"

na prawie potrzebujesz matmy ale pozniej zarobki są nieporównywalne do innych zawodow :))
Gość

Postautor: hmn » 5 grudnia 2006, 18:36

Tak, ale nasza koleżanka agusiaaaa prosiła o skupianie się na humanistycznych profilach, a na tych z matmą troszkę gorzej, a do tego RTEK również wypowiedział się odnośnie tego profilu, stwierdzając, że po humanie na prawo sobie pójdzie. Możliwośc taka jest, ale trzeba włożyć w to naprawdę dużo pracy. I szczerze mówiąc to zarobki mnie osobiście jakoś specjalnie nie obchodzą, wolę robić to, co lubię, choćbym miał biedę klepać.
hmn

Postautor: agusiaaaaa » 5 grudnia 2006, 19:12

oj do prawa trzeba miec leb jak sklep;p bardziej chodzi mi o przyszle kierunki type dziennikarstwo psychologia aktorstwo oraz filologia angielska. z matma nie jest zle na pewno dam sobie rade tyle ze mnie nie fascynuje zbyt mocno:P
agusiaaaaa

Następna

Wróć do Konin