Dzisiaj jest środa 4 sierpnia 2021, imieniny: Dominika, Protazego, Jana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15282) SPORT FORUM FIRMY (5615) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 13oC
Jutropogoda
22 / 17oC
Pojutrzepogoda
21 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Od osiemnastki zaczęła się przygoda z Kingiem. Ksi ...Koło. Symbol wyświetlany przez 63 dni, tyle ile tr ... (1)

ktore liceum w koninie jest najlepsze??

Postautor: agusiaaa » 29 marca 2007, 20:01

jak sie zdecyduje to na bank decyzje oznajmie:)) wszystko metoda eliminacji odpada bo: na humana boje sie histy na matfizie moge s enie dac rady z matma jak mam 4 na koniec;/ a na biolchema to lubie i biole i chemie ale nie chce byc lekarzem w przyszlosci a to glowne zamierzenie;/
agusiaaa

Postautor: mary.90 » 29 marca 2007, 22:26

ja też nie chce być lekarzem :P ale po biochemie wcale nie musisz iść na medycyne, chociaż Akademie Medyczne są mile widziane :) można iśc na studia tam, gdzie wymagają rozszrzonej matury z biologii i chemii, albo nawet z fizyki, kto wie... ;P można iść na ekologię, farmację, pielęgniarstwo, analitykę medyczną,... jest naprawdę dużo tych kierunków... trzeba po prstu wejść na jakąś stronkę uniwersytetu czy akademii czy czegoś tam i zobaczyć :) godzinka mało na obejrzenie wszystkiego... :)

a poza tym, jeszcze w pierwszym półroczu możesz przepisać się do innej klasy, nie wiem czy potem też... ale np.jak po miesiącu (czy kilku) ci się klasa nie spodoba to możesz się przenieść. Można np. z humana wyemigrować na matfiz... :)
mary.90

Postautor: agusiaaa » 30 marca 2007, 17:24

jedni mi mowia kurde idz na to inni na tamto i ja juz glupieje;// ale i tak pewnie trafi na humana...matmy sie troche boje z 4;pp
agusiaaa

Postautor: ona_19 » 30 marca 2007, 18:42

Są jeszcze eurpoejskie z rozszerzoną geografią , historią i jezykiem obcym.

A przepisać się można nie tylko po pierwszym półroczu ;)
Trzymka!
ona_19

Postautor: kumpela z osiedla » 30 marca 2007, 21:01

Ja sie waham miedzy II a III LO... obydwie mi sie podobaja... ale nie wiem ktore wybrac na pierwszy wybor.
kumpela z osiedla

Postautor: Gość » 31 marca 2007, 13:19

agusiaaa pisze:jedni mi mowia kurde idz na to inni na tamto i ja juz glupieje;// ale i tak pewnie trafi na humana...matmy sie troche boje z 4;pp

historii nie masz sie czego bać !!!! (chyba ze nie lubisz sie jej uczyc to wtedy masz problem ....

ale jesli lubisz historie to nie ma problema (przy odpowiedzi z panem W. nie tylko odpowiadasz ale mowisz o swoich zainteresowaniach bo jak on sam twierdzi musi coraz lepiej naas poznawac :)

na humany zwykle dawają najlepszych od historii !!!

a co do przenosin jedna ziomalka z mojej klasy po 4 miechach przeniosła sie na bio chem wiec wiesz..... w 1 semestrze mozna sie spokojnie przeniesc
Gość

Postautor: agusiaaa » 31 marca 2007, 14:38

ja tez sie waham pomiedzy wlasnie 2 a 3;pp a czeba bedzie potem zdecydowac:PP jakos sie da rade;D:D jakby ktos tez szedl na 2 lub 3 to jesli chcecie pogadac to give gg-numbery:D:D
agusiaaa

Postautor: Gość » 31 marca 2007, 16:45

agusiaaa pisze:ja tez sie waham pomiedzy wlasnie 2 a 3;pp a czeba bedzie potem zdecydowac:PP jakos sie da rade;D:D jakby ktos tez szedl na 2 lub 3 to jesli chcecie pogadac to give gg-numbery:D:D

podaj swojego meila to przesle ci na niego mój numer gg to pogadamy (jestem z 2 lo )

bo na gadu idzie duzo więcej napisac niż na forum , to jasne . . .
Gość

Postautor: agusiaaa » 1 kwietnia 2007, 11:13

my mail is: zvariowana@buziaczek.pl ;pp
agusiaaa

Postautor: Nieważne » 2 kwietnia 2007, 16:38

Mat-fiz.. 4 z matmy? tam trzeba rozumieć (czyt. 5 albo 6) a nie prawie rozumieć..
Bio-chem..biologia - mówisz, że lubisz - to za mało.. MASZ JĄ KOCHAĆ! nie dość, że zrozumieć to jeszcze umieć..
Pol-hist.. tu rozumienie juz nie jest konieczne.. chociaż czasem się przydaje.. ale generalnie to masz umieć.
Jak nie pasują wyżej wymienione to idź na europejski :P
Nieważne

Postautor: Kaine Ahnung » 2 kwietnia 2007, 16:47

Aaaa... zaponiałem - dobra rada - jak nie musisz to nie idź do klasy z niemieckim. W tej szkole nie ma od tego normalnych nauczycieli - obecnie panuje reżim pani S. ale już od września wraca do szkoły pani J. :) Znowu będzie Auschwitz.
Kaine Ahnung

Postautor: mary.90 » 3 kwietnia 2007, 17:49

o jakiej szkole mówisz? jeśli o 2 lo to nie wiem co masz do pani S. (jeśli myślę o tej co ty)
mary.90

Postautor: Gość » 3 kwietnia 2007, 20:22

Co do reżimu pani S. to sie zgadzam, ale pani J. jest kochana :)
Gość

Postautor: mary.90 » 4 kwietnia 2007, 22:17

ja mam niemca z pania S. i jakoś nie mam problemów... Jak ktoś się nie uczy to potem mówi, że przedmiot albo nauczyciel jest beznadziejny...
mary.90

Postautor: jjj » 5 kwietnia 2007, 17:51

ja chodzę do I liceum i wcale nie jest fajnie chętnie bym tą szkołę zmieniła nauczyciele przynajmniej ci którzy mnie uczą są do niczego no może z wyjątkiem jednego czy dwóch biologia, chemia bardzo słabo a fizyka to już wogóle kaszana zwłaszcza z gryciukiem który może coś umie ale napewno nie potrafi tego przekazać i morozi nas na każdej lekcji i matma też straszna kaszana nie polecam
jjj

PoprzedniaNastępna

Wróć do Konin