Dzisiaj jest czwartek 29 lipca 2021, imieniny: Marty, Olafa, Beatrycze WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15703) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 17oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
22 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Marcin Muzykiewicz: „Zespół jest cały czas w budow ... (0)Wierzbinek. Serce dla Moniki wypełnione. Zbiórka t ... (0)

ktore liceum w koninie jest najlepsze??

Postautor: ona_19 » 6 kwietnia 2007, 14:28

jjj pisze:ja chodzę do I liceum i wcale nie jest fajnie chętnie bym tą szkołę zmieniła nauczyciele przynajmniej ci którzy mnie uczą są do niczego no może z wyjątkiem jednego czy dwóch biologia, chemia bardzo słabo a fizyka to już wogóle kaszana zwłaszcza z gryciukiem który może coś umie ale napewno nie potrafi tego przekazać i morozi nas na każdej lekcji i matma też straszna kaszana nie polecam

No to serdecznie zapraszamy do 2LO ;)
ona_19

Postautor: jaka » 10 kwietnia 2007, 12:50

ona_19 pisze:No to serdecznie zapraszamy do 2LO ;)
Z deszczu pod rynnę ;D

Nota bene, jeśli ktoś chce się porządnie nauczyć niemieckiego, to tylko I Liceum :)
jaka

Postautor: Gość » 10 kwietnia 2007, 19:11

chodze do 2 LO. taka dobra szkola miala byc. i co? masakra!!! nie ma tu dobrych nauczucieli za wyjatkiem wardy. reszta sie moze w *** pocalowac. nie polecam. omijajcie szerokim lukiem te szkole. nie wiem jak jest w innych liceach, ael w 2 jest kiepsko.
Gość

Postautor: kumpela z osiedla » 10 kwietnia 2007, 20:43

co powiecie o I LO? czy naprawde jest takie zle jak to mowi wiekszosc osob?
kumpela z osiedla

Postautor: Gość » 11 kwietnia 2007, 16:16

Anonymous pisze:chodze do 2 LO. taka dobra szkola miala byc. i co? masakra!!! nie ma tu dobrych nauczucieli za wyjatkiem wardy. reszta sie moze w *** pocalowac. nie polecam. omijajcie szerokim lukiem te szkole. nie wiem jak jest w innych liceach, ael w 2 jest kiepsko.

jesli w 2 jest kiepsko to w 1 jest masakra :((

NIE POLECAM 1 LO !!! chce tą szkole skonczyc i zapomniec o niej :(
Gość

Postautor: Gość » 11 kwietnia 2007, 20:33

POWIE TAK. CHODZILEM DO 1 lo, nie odpowiadalo mi. przenisolem sie do 2 lo. i bylo GORZEJ. choc poziom nauczania byl taki sam, czyli sreeedni. a mialy byc to takie dobre szkoly.
Gość

Postautor: kumpela z osiedla » 11 kwietnia 2007, 20:35

juz zdecydowalam :) na pierwszy wybor biore III LO... mam nadzieje ze to dobry wybor i bede zadowolona.
kumpela z osiedla

Postautor: agusiaaa » 12 kwietnia 2007, 15:37

a w ogole kumpelo z osiedla na jaki profilek do 3 lo?? i gdzie do gima teraz chodzisz?? ja sie nie moge zdecydowac czy 2 czy 3;pp
agusiaaa

Postautor: kumpela z osiedla » 12 kwietnia 2007, 20:45

Hmm... Raczej prawno-ekonomiczny albo lingwistyczny. Ja chodze do Kazika do gimnazjum ;p A ty?
kumpela z osiedla

Postautor: agusiaaa » 12 kwietnia 2007, 20:51

jesli mialabym brac pod uwage 3 lo to ide na lingwistyczno-humanistyczny. Jesli 2 lo to humanistyczna, humanistyczno-lingwistyczna, przyrodniczo-ekologiczna. a jesli chodzi o kolejnosc to najprawdopodobniej ale zdanie mi sie zmienia sto razy na minute;pp to I wybór- 2LO, II wybór- 3LO i III wybor- ILO;)) ja jestem z gima na staraku;pp number 2:PP
agusiaaa

Postautor: ona_19 » 13 kwietnia 2007, 16:21

gratuluje wyboru :)
ona_19

dawid16

Postautor: Gość » 13 kwietnia 2007, 19:51

a u mnie tak :P :

1- II lo
2-III lo
3-koperas(tak dla pewnosci :P )

I w ogóle nie brałem pod uwage bo nie podoba mi sie ta szkoła i jej połozenia . . . .
Gość

Postautor: Gość » 14 kwietnia 2007, 01:54

ja chodze do 1 LO. i jest fajowo. poziom nauki wysoki, o czym swiadcza liczne nocne zakuwanka - o, prosze, teraz mam przerwe w nauuce i buszuje bo necie. pozdro dla calego 1 LO. to dobre, renomowane liceum. kazdy wam to powie. na 2 LO teraz sie wszyscy najarali bo lorek jest tam dyrektorem i zrobil kilka zmian - jakies rzadko spotykane w koninskich szkolach jezyki, imprezy itp. powiem wam ze jednak nie o to chodzi. chodzi o to zeby jak najlepiej zdac mature - a 1LO zawsze pokazuje swoj poziom. o wiele wyzszy od wspanialego 2LO.
Gość

PoprzedniaNastępna

Wróć do Konin