Dzisiaj jest środa 4 sierpnia 2021, imieniny: Dominika, Protazego, Jana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15164) SPORT FORUM FIRMY (5615) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 13oC
Jutropogoda
22 / 17oC
Pojutrzepogoda
21 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Od osiemnastki zaczęła się przygoda z Kingiem. Ksi ...Koło. Symbol wyświetlany przez 63 dni, tyle ile tr ... (1)

ktore liceum w koninie jest najlepsze??

Postautor: dysancia » 14 kwietnia 2007, 13:24

lorek jest the best :D
dysancia

Postautor: ona_19 » 14 kwietnia 2007, 14:14

Anonymous pisze:ja chodze do 1 LO. i jest fajowo. poziom nauki wysoki, o czym swiadcza liczne nocne zakuwanka - o, prosze, teraz mam przerwe w nauuce i buszuje bo necie. pozdro dla calego 1 LO. to dobre, renomowane liceum. kazdy wam to powie. na 2 LO teraz sie wszyscy najarali bo lorek jest tam dyrektorem i zrobil kilka zmian - jakies rzadko spotykane w koninskich szkolach jezyki, imprezy itp. powiem wam ze jednak nie o to chodzi. chodzi o to zeby jak najlepiej zdac mature - a 1LO zawsze pokazuje swoj poziom. o wiele wyzszy od wspanialego 2LO.

A skąd masz takie wiadomości, że I LO zdaje mature ZAWSZE lepiej od 2LO ?
ona_19

Re: dawid16

Postautor: Gość » 14 kwietnia 2007, 17:32

marysia.starak pisze:
Anonymous pisze:I w ogóle nie brałem pod uwage bo nie podoba mi sie ta szkoła i jej połozenia . . . .

położernie I lo jest najlepsze!! kozak max. koło parku, dalej struga, warta;P nie podoba ci się, moze. ale na położenie to nie mozna narzekać;P

taaaa . . .

i meliny z nadrzecznej i wodnej . . ..
Gość

Postautor: ona_19 » 14 kwietnia 2007, 18:46

A 2LO ma bazar i dobrze nam z tym.

Ludzie przestancie wychwalać swoje szkoły jeżeli nie macie najmniejszego porównania z innymi! Bo to się zaczyna robić żenujace powoli ...
ona_19

Postautor: Gość » 15 kwietnia 2007, 01:34

ona_19 pisze:
Anonymous pisze:ja chodze do 1 LO. i jest fajowo. poziom nauki wysoki, o czym swiadcza liczne nocne zakuwanka - o, prosze, teraz mam przerwe w nauuce i buszuje bo necie. pozdro dla calego 1 LO. to dobre, renomowane liceum. kazdy wam to powie. na 2 LO teraz sie wszyscy najarali bo lorek jest tam dyrektorem i zrobil kilka zmian - jakies rzadko spotykane w koninskich szkolach jezyki, imprezy itp. powiem wam ze jednak nie o to chodzi. chodzi o to zeby jak najlepiej zdac mature - a 1LO zawsze pokazuje swoj poziom. o wiele wyzszy od wspanialego 2LO.

A skąd masz takie wiadomości, że I LO zdaje mature ZAWSZE lepiej od 2LO ?

z gablotek w szkolach, w zestawieniach z regionu. z gazet, z kuratorrium mozesz nawet dostac.
Gość

Postautor: Gość » 19 kwietnia 2007, 23:21

wezcie se dajcie spokoj niektorzy z tym bronieniem swoich szkol jak Ojczyzny, to tylko szkola spokojnie nawet jesli chodzisz do niej to nie musi ona byc najlepsza bo Tobie tak sie wydaje :)
Gość

Postautor: agusiaaa » 24 kwietnia 2007, 17:27

jak wam poszly testy?? no mi tak sobie;pp zobaczymy co bedzie jutro, ale jutro bedzie gorzej;p chwalcie sie dokad zamierzacie sie udac do LO
agusiaaa

Postautor: kumpela z osiedla » 24 kwietnia 2007, 18:56

mi poszly dobrze :) tylko nie wiem co z rozprawka ;p niom... jutro bedzie gorzej...
kumpela z osiedla

Postautor: agusiaaa » 25 kwietnia 2007, 14:11

no mi poszly niestety slabo po podsumowaniu wynikow ale mysle ze az tak zle nie bedzie:PP dobra wezmy ze mam 70 pkt z testu(bo wiecej to na pewno nie;() i z ocen 65 to do 2 Lo sie powinnam dostac??:PP
agusiaaa

Postautor: Gość » 25 kwietnia 2007, 14:45

agusiaaa pisze:no mi poszly niestety slabo po podsumowaniu wynikow ale mysle ze az tak zle nie bedzie:PP dobra wezmy ze mam 70 pkt z testu(bo wiecej to na pewno nie;() i z ocen 65 to do 2 Lo sie powinnam dostac??:PP

raczej tak :)
Gość

Postautor: Gość » 25 kwietnia 2007, 19:39

No to taka sama sytuacja jak u mnie :) i tez wybieram sie do II lo.
Gość

Postautor: Gość » 25 kwietnia 2007, 21:56

agusiaaa pisze:no mi poszly niestety slabo po podsumowaniu wynikow ale mysle ze az tak zle nie bedzie:PP dobra wezmy ze mam 70 pkt z testu(bo wiecej to na pewno nie;() i z ocen 65 to do 2 Lo sie powinnam dostac??:PP

Z TEGO CO PRZECZYTAŁEMW POPRZEDNICH POSTACH TO WYBIERASZ SIE NA HUMANA WIEC TYLE PUNKTÓW WYSTARCZY SPOKOJNIE (BEDZIESZ GDZIES KOŁO 15-20 MIEJSCA NA LISCIE ALE STARCZY SPOKOJNIE)

:))
Gość

Postautor: agusiaaa » 2 maja 2007, 12:05

no ja juz podjelam ostateczna decyzje:D:D w koncu po wieeeeelu potyczkach i godzinach namyslen:PP miec tylko nadzieje ze sie dostane bo do mojego wymarzonego profilu jest 15 miejsc;/:))
agusiaaa

Postautor: olalalalalala » 7 maja 2007, 13:42

a jaki to ten twoj wymarzony profil??
olalalalalala

Postautor: agusiaaa » 7 maja 2007, 14:25

moj wymarzny profil to jest humanistyczno-lingwistyczny z rozszeroznym polskim angielskim i niemieckim:))
agusiaaa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Konin