Dzisiaj jest środa 4 sierpnia 2021, imieniny: Dominika, Protazego, Jana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15281) SPORT FORUM FIRMY (5615) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 13oC
Jutropogoda
22 / 17oC
Pojutrzepogoda
21 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Od osiemnastki zaczęła się przygoda z Kingiem. Ksi ...Koło. Symbol wyświetlany przez 63 dni, tyle ile tr ... (1)

ktore liceum w koninie jest najlepsze??

Postautor: Gość » 11 marca 2007, 17:54

...i zapytać się osób wyznaczonych do udzielania informacji. Na pewno odpowiedzą na wszystkie pytania :) pozdro
Gość

Postautor: biedronia » 11 marca 2007, 17:54

agusiaaa pisze:a nie orientujesz sie *Paluch* czy fajnie jest na human dziennikarskim lub lingwistycznym?? Bo niemca to tak se umiem a angola niezle:PNo i czy polski na lingwinie tez jest trocha rozszerzony bo przydalby mi sie;pp
nie jestem paluchem ale chodze do 3Lo i jestem na proflu humanistyczno-dziennikarskim ten profil jest super masz rozszerzony polski no i angielski a niemiecki mam podstawowy 3lo jest super ale trzeba sie dużo uczyć na moim profilu to szczególnie histori!!!:) Ale nauczyciel od tego przedmiotu M..W.... jest super:)
biedronia

Postautor: Gość » 11 marca 2007, 18:00

jeszcze wracając do wcześniejszych wypowiedzi niektórych niezbyt poinformowanych osób: to jakiś bzdurny stereotyp, że drugie to szkoła metali... Fakt, jest grupka metali, ale nie wiem co to komu przeszkadza. Są naprawde w porządku, nie mają żadnych odchyłów. Po prostu to co ludzie czasem piszą na tym forum to kompletne dno... (pewnie niektórzy powiedzą tak o moich wypowiedziach ale mam to...gdzieś) :P :)
Gość

Postautor: Gość » 11 marca 2007, 18:31

moznaby zaspiewac: bo prawdziwych metalóóów juz nie maaa... (w 2L)
Gość

Postautor: Gość » 11 marca 2007, 18:57

ale co rozumiesz pod pojęciem "prawdziwy metal"?
Gość

Postautor: Gość » 11 marca 2007, 19:43

no dla mnie to taki hardkorowy metal glany, dlugie wlosy, na nadgarstkach taki jakies nie wiem co to ostre, gitara w lapie itd
nie, takich nie ma juz
Gość

Postautor: Gość » 11 marca 2007, 19:57

jak nie ma? są, no proste. Przecież nie muszą chodzić do drugiego, nie? A tak ogólnie to: większość metali nosi glany, większość metali ma długie lub półdługie włosy, może i do szkoły nie noszą obroży czy czegośtam, ale czasem przynoszą gitary, serio. I od razu ze szkoły robi się bardziej wyluzowane miejce jak widzę, że ktoś sobie fajnie na gitarze brzdąka :P na różne "uroczystości" szkolne przynoszą nawet perkusje, elektryczne gitary, basiki itp. i grają, i to całkiem profesjonalnie jak na tak młode osoby
Gość

Postautor: Gość » 11 marca 2007, 21:42

chodzilo mi o to ze nie ma takich 2 liceum a nie ogolnie
Gość

Postautor: Gość » 11 marca 2007, 23:17

a skąd wiesz, że nie ma takich metali w 2?
Gość

Postautor: Gość » 11 marca 2007, 23:39

bo sie tam ucze ;) a raczej chodze
Gość

Postautor: :) » 12 marca 2007, 10:09

Najlepszy jest ZSEU ;)Pozdro dla wszystkich którzy się tam uczyli i uczą...A tak na marginesie co za ****** temat jak się chce to można wszędzie się uczyć-proste.Ja skończyłam Żychlin i studiuję na UAM-ie!!
:)

Postautor: agusiaaa » 12 marca 2007, 16:54

ja pojde do liceum nie do zawodowki czy profilka czy technikum bo takie mam aspiracje i wiem ze sie dobrze ucze to nie bedzie problemu raczej z dostaniem sie gdziekolwiek;P wypowiadajcie sie dalej. niestety u mnie bardziej niemiecki z tylu bo uczymy sie dopiero 3 rok, a angola jakis 6 czy jakos tak:PP takze mam nadzieje ze rozszerzony nie jest jak cosik;pp
agusiaaa

Postautor: danl » 15 marca 2007, 22:21

Anonymous pisze:ekhmm... wracając do tematu: polecam 2 LO :) jest naprawdę fajnie. Mnie też straszyli, że trzeba non stop kuć, ale to nieprawda. Jeśli ktoś jest bystry i w miarę inteligentny, nie będzie miał problemów. Oczywiście dużo zależy też od nauczycieli. Wiadomo, każdy chciałby mieć dobrych i nie przesadnie wymagających "belfrów", ale to nie do uczniów należy ich wybór, niestety... Ja szczerze mówiąc bardzo chętnie wymieniłabym kilku... :) no ale nie można mieć wszystkiego. Dobór nauczycieli jest wg mnie trochę dziwny. Jestem na medycznym, a mam wymagającego nauczyciela od historii (nie wiem po co...) i słabego np. z fizyki (z której na początku chcialam zdawać maturę). W sumie jeśli chodzi o profil europejski i humanistyczny, słyszałam tylko narzekania humana na biologię (że za dużo muszą się uczyć na poziomie podstawowym) i europejskiego na rosyjski(że podobno niezbyt fajny język). Oczywiście języków do wyboru jest kilka, angiel jest zawsze, standart. Uuu, ale się rozgadałam... :P tak jak wcześniej pisałam: najlepiej nie słuchać opinii osób, które nie chodzą do 2 lo, tylko przyjść na drzwi otwarte...

bilogia na humanie w 2lo jest rzeczywiscie rozszerzona na profilu podstawowym :P
ale to moze i lepiej :)

za to jesli chodzi o human (1c) to wszystko wynagradzją mi belfrzy od angola i historii - super ludzie po prostu !!!!

pan od PO żartuje na każdej lekcji i za to cała szkoła (bez wyjątku) go uwielbia . JEST WIELU ŚWIETNYCH NAUCZYCIELI ! , moge sie poskarzyc tylko na jedno : 2 lo cierpi na brak geografa z prawdziwego zdarzenia :(

drzwi otwarte juz w sobote : przyjdz to zobaczysz jak jest a jest dobrze ;)
danl

Postautor: Gość » 15 marca 2007, 22:23

Anonymous pisze:jak nie ma? są, no proste. Przecież nie muszą chodzić do drugiego, nie? A tak ogólnie to: większość metali nosi glany, większość metali ma długie lub półdługie włosy, może i do szkoły nie noszą obroży czy czegośtam, ale czasem przynoszą gitary, serio. I od razu ze szkoły robi się bardziej wyluzowane miejce jak widzę, że ktoś sobie fajnie na gitarze brzdąka :P na różne "uroczystości" szkolne przynoszą nawet perkusje, elektryczne gitary, basiki itp. i grają, i to całkiem profesjonalnie jak na tak młode osoby

DOKŁADNIE !!! ta szkoła bez nich byłaby zupelnie inna, gorsza !!!

na walentynki czy na boze narodzenie naprawde grając zrobili super atmosfere , a chwała im za to bo musieli swój sprzęt przyniesc !!!
Gość

PoprzedniaNastępna

Wróć do Konin