Dzisiaj jest sobota 24 lipca 2021, imieniny: Kingi, Krystyny, Antoniego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15716) SPORT FORUM FIRMY (5613) PRACA (79) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 19oC
Jutropogoda
27 / 21oC
Pojutrzepogoda
24 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
#RazemDlaCypisa. Charytatywny Piknik Hiphopowy w p ... (2)Dorośli żeglarze na łódkach dla dzieci. Regaty na ... (0)

ktore liceum w koninie jest najlepsze??

Postautor: Gość » 15 marca 2007, 22:37

najgorzej pewnie było przynieść perkusję, najcięższa :) jeśli chodzi o nauczycieli to niektórzy są naprawde świetni (jak np.wymieniany juz wcześniej pan od PO) ;) do danl: dlaczego uważasz że rozszerzona biologia na humanie jest dobra??
Gość

Postautor: dan; » 16 marca 2007, 19:58

Anonymous pisze:najgorzej pewnie było przynieść perkusję, najcięższa :) jeśli chodzi o nauczycieli to niektórzy są naprawde świetni (jak np.wymieniany juz wcześniej pan od PO) ;) do danl: dlaczego uważasz że rozszerzona biologia na humanie jest dobra??

dla kogos kto chciałby zdawac mature z biologii to na pewno lepiej aczkolwiek ja taką osoba nie jestem ;)
dan;

Postautor: mary.90 » 16 marca 2007, 20:27

dla takiej osoby to na pewno dobrze, ale dla reszty klasy? nie powiedziałabym... Chyba po to się idzie na humana, żeby sie "oderwać" od przedmiotów ścisłych. Tak mi się przynajmniej wydaje...
mary.90

Postautor: maturzystka » 16 marca 2007, 20:38

a ja myślałam, że na humana idzie się dlatego, że lubi się przedmioty humanistyczne ;) A raczej powiedziałabym, że i tak przedmioty ścisłe Cię nie ominą , wiekszość nauczycieli traktuje swój przedmiot jako ten jeden z ważniejszych... I wiem co mówię , bo mimo że jestem na kierunku europejsko-językowym w klasie maturalnej , to do tej pory męczę się z fizyką , matematyką ... ;P
maturzystka

Postautor: agusiaaa » 16 marca 2007, 21:38

ja humana wybralam glownie ze wzgledu na to ze jest rozszerzony polski bo gdyby byl biol chem albo mat inf z rozszerzonym polskim to bym wybrala wlasnie taki profil;p nie lubie historii i wosu ale kocham polski i w ogole jezyki:P
agusiaaa

Postautor: Niezdecydowany » 17 marca 2007, 01:41

Mam bardzo podobny problem , jak Ty . Tesh nie wiem jakie LO wybrać . Byłem w 3 LO i tak szczerze zbytnio mi się nie podobało :/ Ja chcę iść na profil humanistyczno-lingwistyczny. Dowiedziałem siem od gostka z 3 ,że jest 1 język rozszerzony , a 2 pozostałe od podstaw. Mi siem to nie podoba. Chciałbym tylko lingiwstyczny no ale cuż ... Nie ma :P Angielskiego ukam siem 11 lat , a niemca 6 . Moim zdaniem wielkiem + jest to ,że w 2 nie ma rozszerzonej historii :D:D No i w 2 z tego co rozumiem , to są 2 rozszerzone języki :)) i 1 od podstaw :D Mi idealnie pasuje :D Tylko boję siem ,że siem nie dostanę , bo moim zdaniem nienajlepiej mi idzie w sQl :/
A co do metali ... Ja jush siem przekonałem ,że metale są b. wporządku :) Sam nim nie jestem ,ale siem przejechałem na tych tzw. dresach :/ Dzisiaj dzień otwarty , siem zobaczy :D I tu mam pytanie : Co jeśli właśnie są 2 rozszerzone języki , a ja w szkole uczę siem tylko 1 ?? Będę pisał jakiś egzamin ,albo coś ? Bo jush mnie tak niektórzy straszyli :/
Niezdecydowany

Postautor: Niezdecydowany » 17 marca 2007, 01:44

A tak na marginesie : To co metale noszą na rękach to znaczy skórzany pasek z ćwiekami to pieszczocha :] Bardzo fajna rzecz ^^
Niezdecydowany

Postautor: Gość » 17 marca 2007, 11:46

agusiaaa pisze:ja humana wybralam glownie ze wzgledu na to ze jest rozszerzony polski bo gdyby byl biol chem albo mat inf z rozszerzonym polskim to bym wybrala wlasnie taki profil;p nie lubie historii i wosu ale kocham polski i w ogole jezyki:P

haha :D

lubisz polski ???

po pierwszym semestrze twój pogląd diametralnie się zmieni :D

żarty , żartami ale polski w liceum (np. w 2) to nie jest to co w gimnazjum (np.rozprawki) :))
Gość

Postautor: drugolicealista » 17 marca 2007, 11:50

Niezdecydowany pisze:Mam bardzo podobny problem , jak Ty . Tesh nie wiem jakie LO wybrać . Byłem w 3 LO i tak szczerze zbytnio mi się nie podobało :/ Ja chcę iść na profil humanistyczno-lingwistyczny. Dowiedziałem siem od gostka z 3 ,że jest 1 język rozszerzony , a 2 pozostałe od podstaw. Mi siem to nie podoba. Chciałbym tylko lingiwstyczny no ale cuż ... Nie ma :P Angielskiego ukam siem 11 lat , a niemca 6 . Moim zdaniem wielkiem + jest to ,że w 2 nie ma rozszerzonej historii :D:D No i w 2 z tego co rozumiem , to są 2 rozszerzone języki :)) i 1 od podstaw :D Mi idealnie pasuje :D Tylko boję siem ,że siem nie dostanę , bo moim zdaniem nienajlepiej mi idzie w sQl :/
A co do metali ... Ja jush siem przekonałem ,że metale są b. wporządku :) Sam nim nie jestem ,ale siem przejechałem na tych tzw. dresach :/ Dzisiaj dzień otwarty , siem zobaczy :D I tu mam pytanie : Co jeśli właśnie są 2 rozszerzone języki , a ja w szkole uczę siem tylko 1 ?? Będę pisał jakiś egzamin ,albo coś ? Bo jush mnie tak niektórzy straszyli :/

W 2 JEST ROZSZERZONA HISTORIA I TO NA 2 profilach !!!!

I TO JEST AKURAT WIELKI PLUS TEJ SZKOŁY miec lekcje z panem W.

jest 1 ROZSZERZONY JĘZYK A DRUGI OD PODSTAW !!!!

egzamin będzie na poczatku roku ale taki tylko dla picu ,bez zadnych konsekwencij !!!

będa 2 :jeden na początku a drugi na koncu roku szkolnego !!! po to zeby sprawdzic ile sie nauczyłes/aś
drugolicealista

Postautor: drugolicealista » 17 marca 2007, 11:59

agusiaaa pisze:ja humana wybralam glownie ze wzgledu na to ze jest rozszerzony polski bo gdyby byl biol chem albo mat inf z rozszerzonym polskim to bym wybrala wlasnie taki profil;p nie lubie historii i wosu ale kocham polski i w ogole jezyki:P

WYBRAŁAS W SENSIE wybrałas jako pierwszy wybór ,tak ????

a w którym liceum jesli mozna wiedziec ???

Polski w liceum jest trudny a szczególnie na humanie !!! przez 3 lata będziesz miała 18 godzin polaka !!! (6 w 1 , 6 w 2 i 6 w 3)

za to historia na humanie jest super (jesli chodzi o lekcje z panem W. bo z innymi to nieiwem) i łacznie przez 3 lata bedzie sz miała 9h jej (3 w 1 , 2 w 2 i 4 w 3)

pozdrawiam i zapraszam do 2 lo i na stronke http://www.iks.put.poznan.pl/node/1510
drugolicealista

Postautor: agusiaaa » 17 marca 2007, 13:30

lubie polski wcale sie tego nie wstydze i wiele osob uwaza ze jestem dobra w koncu o czyms swiadczą wyniki w nauce i wielokrotny udzial w konkursach na etapie rejonowym. ale jezeli 2 rozszerzone jezyki to niestety odpadam bo anglika ucze sie 6 lat z wieloma przerwami a niemca niecale 3;/ ma sie ten pech;p od wielu osob slysze bardzo pozytywne opinie na temat pana W. to chyba rzeczywiscie jest dobry;pp
agusiaaa

Postautor: grzesznica.n » 17 marca 2007, 17:26

Niezdecydowany pisze:Mam bardzo podobny problem , jak Ty . Tesh nie wiem jakie LO wybrać . Byłem w 3 LO i tak szczerze zbytnio mi się nie podobało :/ Ja chcę iść na profil humanistyczno-lingwistyczny. Dowiedziałem siem od gostka z 3 ,że jest 1 język rozszerzony , a 2 pozostałe od podstaw. Mi siem to nie podoba. Chciałbym tylko lingiwstyczny no ale cuż ... Nie ma :P Angielskiego ukam siem 11 lat , a niemca 6 . Moim zdaniem wielkiem + jest to ,że w 2 nie ma rozszerzonej historii :D:D No i w 2 z tego co rozumiem , to są 2 rozszerzone języki :)) i 1 od podstaw :D Mi idealnie pasuje :D Tylko boję siem ,że siem nie dostanę , bo moim zdaniem nienajlepiej mi idzie w sQl :/

(8-O)
Okay, może wytykanie błędów jest wieśniactwem, ale to co ty robisz z językiem polskim przechodzi wszelkie pojęcie, młody człowieku! Piszesz
moim zdaniem nienajlepiej mi idzie w sQl :/
i to niestety widać. I widać także, że to na własne życzenie. Bo nie robisz dużo ortograficznych - sporadycznie się trafi. Nie wiem, na siłę próbujesz dostosować swój sposób wyrażania się do norm głupoty językowej.
Na przyszłość: przed przecinkami nie ma spacji. Zapamiętak sobie. Przyda się na profilu humanistycznym z pewnością.
grzesznica.n

Postautor: mary.90 » 17 marca 2007, 18:31

ja zmieniłam zdanie na temat jęz. polskiego. W gimnazjum nawet lubiłam ten przedmiot, ale po przyjściu do liceum to się zmieniło. To zdecydowanie nie to samo co w gimn.

a co do tych egzaminów: są faktycznie na początku i na koniec roku szkolnego w celu sprawdzenia umiejętności uczniów z jakimi przyszli do szkoły i z jakimi z niej wychodzą. Ocena jest wpisywana wedle uznania ucznia, tzn. jeśli ktoś chce to nauczyciel wpisuje ją do dziennika, a jeśli nie-to nie.
mary.90

Postautor: taka jedna » 17 marca 2007, 18:32

Kochana grzesznico! Informuję Cię, że istnieje coś takiego jak język internetowy. Widocznie jesteś zbyt zacofana, aby o tym wiedzieć. Używając go możemy stosować zwroty typu ,,siem" itp, gdyż są one częścią tego slangu. Popełnia się tu również,według Ciebie przynajmniej, błędy językowe dotyczące końcówek i nieużywania polskich literek( sie, tez, takze). Z całą odpowiedzialnością informuję Cię, że osoby, które popełniają tego typu błędy,nie muszą być od razu analfabetami i nieukami, którzy o nauce ortografii wiedzą tyle, co o śniegu Afrykanie. Slang internetowy na forach jest daleki od ideałów ortografii, ale myślę, że musisz to zaakceptować, a nie pouczać innych. Poza tym nie znam osób, które nie popełniają błędów. Jeżeli nie robią ich w pisowni wyrazów, wykonują je w życiu codziennym. Pozdrowienia.
taka jedna

Postautor: agusiaaa » 17 marca 2007, 18:35

rzeczywiście zgadzam się z ,,taką jedną" ale nie do końca. mary.90 co wpłynęło na zmianę twojej decyzji??
agusiaaa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Konin