Dzisiaj jest wtorek 20 kwietnia 2021, imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17794) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 8oC
Jutropogoda
14 / 5oC
Pojutrzepogoda
6 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Bon ton również w pracy - „Czwartkowe spotkania z ... (1)MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (9)

Małe pytanko dla koninian :)

Małe pytanko dla koninian :)

Postautor: blabla » 25 stycznia 2007, 02:34

CZy są jakieś fajne miejsca w Koninie, gdzie można miło spędzić noc bawiąc się? Jakieś dyskoteki, puby lub bary całonocne, ale takie żeby nie dostać przy okazji za nic po łbie ;).
blabla

Postautor: majka » 25 stycznia 2007, 17:26

hehe zeby nie dostac po łbie ? hmm.. wiesz to zalezy od szczescia ;P... jezeli chodzi o puby zeby posłuchac muzyki wypic małe co nieco.. no to :
1. musztarda
2. kredens
3. filadelfia
4. drinkers
5. obok drinkersa jest jeszcze jeden pub,.. nie jestem pewna ale chyba tortilla..
potanczyc mozna w :
1 arcie
2 mcc (music city club)
no i chyba na tyle.. aaa i jeszcze robinson... ale to jest nazwa starej filadelfi...

te cluby i sale są na teresnie nowego miasta ;]

3m sie ;*
majka

18latka

Postautor: 18latkkka » 26 stycznia 2007, 09:45

a powie ktos dokłaniej w którym miejscu jest :
musztarda i drinkers ??
18latkkka

Postautor: Gość » 26 stycznia 2007, 12:53

drinkers i te paby praktycznie wszystkie są na zatorzu.. fajny klimat polecam pozdro
Gość

Postautor: Gość » 26 stycznia 2007, 12:54

a jesli chodzi gdzie dok. na ztr to jak wyjdziesz z tunelu idziesz prostu i jest w ciągu sklepów po prawo.. trafisz łatwo
Gość

Postautor: Gość » 29 stycznia 2007, 11:38

robisnson to stara nazwa filadelfii...:P buehehehehe napewno jestes z konina??:P robinson jest na starym koninie i caly czas funkcjonuje:P ;) a niedaleko filadelfii jest bardzo fajny pub paradisco:) ;) pzdr:)
Gość

ROBINSON

Postautor: DARO24 » 4 lutego 2007, 17:11

na jakiej ulicy na starym jet klub ROBINSON?
DARO24

Gdzie Rokinson

Postautor: Gość » 6 marca 2007, 21:41

Robinson jest na 3 Maja niedaleko placu wolności.
Gość

Postautor: Gość » 18 marca 2007, 18:48

Moim zdaniem pod tym wzgledem Konin to dno. Nie ma klimatycznego miejsca gdzie mozna np pobujac sie przy reggae albo poskakac przy ska.
Gość

Postautor: Very » 18 marca 2007, 22:37

A pamięta ktoś te knajpe w St.Koninie, nazywala sie chyba "Alaska" :-)))
To były czasy, hektolitry piwa wypite, fajna muza, klimat i ludzie...nie to co teraz...mam cudowne wspomnienia :P
Very

Postautor: :)))) » 27 marca 2007, 13:43

majka pisze:hehe zeby nie dostac po łbie ? hmm.. wiesz to zalezy od szczescia ;P... jezeli chodzi o puby zeby posłuchac muzyki wypic małe co nieco.. no to :
1. musztarda
2. kredens
3. filadelfia
4. drinkers
5. obok drinkersa jest jeszcze jeden pub,.. nie jestem pewna ale chyba tortilla..
potanczyc mozna w :
1 arcie
2 mcc (music city club)
no i chyba na tyle.. aaa i jeszcze robinson... ale to jest nazwa starej filadelfi...

te cluby i sale są na teresnie nowego miasta ;]

3m sie ;*

tortilla..hehehehehe tequila :P a nie tortilla :P widac masz slaba pamiec :P a robinson na staraku jest:P oj oj..
dodalabym Rome na 3 maja w staraku :)
:))))

Postautor: Gość » 27 marca 2007, 22:03

JESZCZE JEST KLINIKA ARTYSTYCZNA.WCHODZI SIE Z BOKU ENERGETYKA.A W ROBINSONIE PRACUJE PEWIEM BARDZO PRZYSTOJNY BARMAN KSYWKA MERDEG:) I BYWALY TAM KIEDYS NAWET FAJNE IMPREZY HH ALE WIDAC I TO SIE ORGANIZATOROM ZNUDZIŁO, A ZSZKODA:(
Gość

Grota Solna

Postautor: mr.F » 31 marca 2007, 08:00

GROTA SOLNA na 3-go Maja
mr.F

Postautor: Złośnica » 9 maja 2007, 00:21

Nom to tak...
-Filadelfia(ko5)
-Sekret(nowy przytulny pubik na Glince:)
-Drinkers(ztr)
-Musztarda
-TeQila
do tych można zaglądać w sumie...:)

A imprezki? Hm...
-MCC(ko3:)
-Art(ko3:)
-Alcatraz(ko5)
-Roma(stary koninn)
-Robinson(stary konin)
-Mix(nowy klub na ko5, nie byłam jeszcze ale słyszałam że fajny:)

chyba wymieniłam wszystko już, ale uważać na podjarańców trzeba wszędzie... Pozdrawiam:)
Złośnica

Postautor: Piątas » 9 maja 2007, 15:41

A ja znam jedno takie fajne miejsce,gdzie się można naprawdę rozerwać i wypocząć.Zawsze tam trafiam z kolegami jak już zwiedzę wszystkie nudne puby w mieście i jak już opadam z sił, to zawsze tacy mili panowie mnie tam podwożą.Impreza trwa tam dobę(potem ochrona w białym uniformie pozwala na opuszczenie lokalu).Trochę tam drogo sobie krzyczą za wejściówkę około 300 zł.,ale naprawdę warto,bo nawet kawa i masaż biczami wodnymi są wliczone w cenę biletu.Ten klub znajduje się na ul. Ametystowej 1, a nazywa się "Izba Wytrzeźwień ".
Piątas

Wróć do Konin