Dzisiaj jest wtorek 20 kwietnia 2021, imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17755) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 8oC
Jutropogoda
14 / 5oC
Pojutrzepogoda
6 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Bon ton również w pracy - „Czwartkowe spotkania z ... (1)MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (9)

.....

.....

Postautor: GOSC 007 » 2 lutego 2007, 12:09

Wczoraj bylem w mcc i w arcie ... i mam pytanie co sie tej dziewczynie stalo ?? i czy w ogole przyjechala karetka ;> ??hmm i kolejny przyklad wczoraj srodek tygodnia a Tu dzieci na imprezie.... heh 14 latka"Ej kup mi piwo bo ta franca nie chce mi sprzedac" ile masz lat "14 ale jestem dojrzala emocjonalnie" no myslalem ze posikam sie...
GOSC 007

Postautor: Gość » 2 lutego 2007, 18:38

hehehhee dobre z ta "dojrzala"
Gość

Postautor: teskniacy za mixem » 4 lutego 2007, 14:13

jedyny fajny klub w koninie to mix....byl...... niestety moze ktos w koncu go reaktywuje i poprawi poziom imprez w koninie. MCC zeszło na psy....
teskniacy za mixem

Postautor: Jaaa » 12 maja 2007, 08:54

Heh... chiciałeś Mix i masz:D A w MCC wpuszczają wszystkich, kiedyś tam było dobrze ale teraz...? same dzieci, jedna wielka lipa... Popieram
Jaaa

Postautor: Sandra19 » 12 maja 2007, 12:57

...a co się stało tej dziewczynie?? bo nie byłam ostatnio a chcialabym wiedzieć...
Sandra19

Postautor: Gość » 12 maja 2007, 14:56

nie ma to jak na forum poszukiwac taniej sensacji.załosne
Gość

Wróć do Konin