Dzisiaj jest czwartek 13 maja 2021, imieniny: Serwacego, Ofelii, Roberty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16740) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (75) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 13oC
Jutropogoda
18 / 11oC
Pojutrzepogoda
15 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piłkarska kolejka: Kibice już w weekend wrócą na t ... (0)Paprotnia. Mieszkańcy nadal będą zabiegać o sygnal ... (1)

Fitness

Fitness

Postautor: asdfd » 11 lutego 2007, 15:07

Gdzie w koninie mozna zapisac sie na fitness? lub aerobik?? Pisać :)))
asdfd

Re: Fitness

Postautor: kwedoekd » 11 lutego 2007, 23:40

Gwarantujemy dobrą zabawę i rewelacyjne efekty! Zajęcia odbywają się na salce lustrzanej przy muzyce stereo. Do dyspozycji ciężarki na nogi i ręce, nowe karimaty...Poniedziałki i czwartki o godz. 19.00, Zespół Szkół Budowlanych- budynek B. Pierwsze zajęcia gratis! Gorąco zapraszamy!
Poza tym na obiekcie znajduje się siłownia dla pań i panów a także sauna.
kwedoekd

Postautor: ikjsji » 11 lutego 2007, 23:54

Przyjdz do Budulca, tam jest fajnie i niedrogo.Polecam
ikjsji

Postautor: :) » 13 lutego 2007, 12:12

Nie drogo :> czyli tak okolo ile kosztuje ??
:)

Postautor: oiwjdiowkd » 13 lutego 2007, 22:35

35 zł za miesiąc tzn. dwa razy w tygodniu, a za pojedyncze zajęcia chyba 5 zł, ale nie jestem pewna, bo ja mam karnet. ale atmosfera jast super. Nikt na nikogo krzywo nie patrzy, że czegoś nie umiesz albo masz za duzo tu i tam. ja już schudłam 5kg, po 2 miesiącach i nauczyłam się wszystkich kroków - teraz jest super.
oiwjdiowkd

Postautor: afjah » 15 lutego 2007, 18:19

No to fajnie fajnie od marca tam sprobuje zawitac:))
afjah

Postautor: asienka » 5 marca 2007, 14:19

sale w budowlance - mozna spodziewac sie wiecej po silowni ale jak na poczatek tzn kobiet poczatkujacych w fitnesie jest ok. uczeszczalam tam jakies pare lat temu by odstresowac sie przed maturka :)) fajna atmosfera z facetami pocacymi sie obok i podgladajacymi :P (czasem sie ladny znalazl:))
asienka

Postautor: Basia » 6 marca 2007, 21:38

Chodziłam na różne siłownie, ale fajnych facetów jest mało, a już inteligentnych to ho ho... na pęczki! Jeśli chodzi o salke do aerobiku w Budowlance to jest super. W tamtym roku skończyłam tam szkołe. Salka jest świetna. Nie wiem jak dawno tam byłaś ale od 2 lat dużo się tam zmieniło.
Basia

Wróć do Konin