Dzisiaj jest piątek 23 kwietnia 2021, imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17398) SPORT FORUM FIRMY (5597) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 2oC
Jutropogoda
10 / 1oC
Pojutrzepogoda
8 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Na ul. Kleczewskiej korek. Samochód uderzył w przy ... (2)Już jutro walka Klaczka w KSW. Jego rywal przegrał ... (1)

Wrrrr tunel :/

Wrrrr tunel :/

Postautor: Wkur... » 11 lutego 2007, 17:41

Kto wpadl na taki genialny pomysl zeby zalozyc kafelki w tunelu ( przejscie na zatorze) !! :/ Slizgo i nie bezpiecznie mozna latwo noge zlamac jakis ***** na to wpadl ;/ Albo Palasz albo Kolej PKP ;/ to teraz kur... chociaz moglibyscie posypac piaskiem !!!!! Szkoda slow co za ludzie rzadza w tym miescie.....
Wkur...

Postautor: jabxagx » 11 lutego 2007, 21:47

co :P? Był jakiś mały wypadeczek ?
jabxagx

Postautor: Gość » 12 lutego 2007, 00:04

aa chociaz jakas kulturka zapanowala wraz z zalozeniem kafelkow :P
Gość

Cala prawda

Postautor: Koniniak » 12 lutego 2007, 11:41

Zalozyciel tego tematu ma 100 % racje tez klne jak przechodze przez tunel slizgo trzeba isc ostroznie. I nie dziwie sie ze klnie bo sam wyzywam jak przechodze przez tunel. Juz nie raz widzialem jak ludzie sie przewracali, i naprawde glupi pomysl zeby takie plytki polozyc, ale my mamy takich geniuszy wiec lyzwy i przez tunel :)
Koniniak

Postautor: ona21 » 12 lutego 2007, 20:56

Ja osobiście przechodze tam codziennie i nigdy nie miałam problemu z tym jak przejść przez te płytki bez upadku. A warto wspomnieć ze nosze całkiem wysokie buty ;P I jest to na pewno lepsze niż ten beton co lezał tam poprzednio ...:)
ona21

Postautor: Jaaa » 12 maja 2007, 08:51

Kur.. Wy to sobie ludzie tutaj tematy wynajdujecie.. Lepiej jak są kafelki czy jak ich nie było?! Oj... Poza tym chodziło raxczej o to żeby było ładnie i żeby Konin był bardziej zadbany, chodzę w wysokich szpilkach i jakoś nigdy nie mam problemu...:/
Jaaa

Wróć do Konin