Dzisiaj jest wtorek 20 kwietnia 2021, imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17769) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 8oC
Jutropogoda
14 / 5oC
Pojutrzepogoda
6 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Bon ton również w pracy - „Czwartkowe spotkania z ... (1)MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (9)

graffiti, nauka break dance'a

graffiti, nauka break dance'a

Postautor: cinek » 1 marca 2007, 16:06

Robie to, co lubie, a chce to robic za kase. Umiem robic graffiti i wydaje mi sie, ze jestem w tym dobry. Jesli ktos chce, bardzo chetnie moge mu zrobic. Wielkosci sciany lub czegos innego na czym chcieli byscie je miec, nie gra roli. Chetnie moge nauczyc tez break dance'a, poniewaz od kilku lat tancze. Numeru kom i gg naraznie nie pogdaje, jesli ktos bedzie chetny to podam(i inne szczegoly tez)
cinek

Postautor: cinek » 2 marca 2007, 14:37

Chce dodac, ze bardziej interesuja mnie zlecenia pod wzgledem graffiti. Co do tego, to malowalem mury w poznaniu na konkursie i zdobylem 3 miejsce-choc nie jestem z tego dumny ;) Robilem juz sciany na zlecenie, np.: na stacji bezynowej w Poznaniu (chwilowo tam mieszkalem), mury pkp'u.
cinek

do cinek

Postautor: przemek » 26 marca 2007, 19:41

dobrze się składa ponieważ ja a w zasadzie my bylibyśmy chętni. kontakt: przemekkonin@poczta.onet.pl
przemek

Postautor: cinek » 27 marca 2007, 19:09

Sory, ale narazie nie ma mnie w Koninie. W kwietniu bede na bank wiec dam ci znac jak przyjade. chodzi ci o breaka czy graffiti ?
cinek

Postautor: Gość » 27 marca 2007, 21:59

hmm graffiti:) a dasz linka z jakimis fotkami swych projektow????
Gość

Postautor: Enn » 30 marca 2007, 10:18

ja bym chciała break danca sie nauczyć:D a grafitii chciałam kiedys u mnie w pokoju na scianie ale musze to jeszcze przemyslec
Enn

Postautor: cinek » 30 marca 2007, 14:40

graffity maluje zawsze, gdy mam powod, nie umieszczam je na zdieciach czy cos w tym stylu bo nie chce wracac do przeszlosci.... Za to mam szkice rozonych projektow (zwykle raperow) wiec jesli bys cicial moge ci je kiedys przeslac.Co do breaka to wolalbym ,zebys miala silne rece ;) na swieta bede w koninie wiec jak co to wiesz
cinek

Postautor: Enn » 2 kwietnia 2007, 07:44

no powiedzmy że mam hehe:)no moze nie do końca ale ramy dade;p jak bedziesz daj znać ;)
Enn

Postautor: Enn » 2 kwietnia 2007, 07:45

a jakiś kontakt do ciebie??że jak bedziesz zebym mogła cie złapac jakos w tym koninie hehe
Enn

Wróć do Konin