Dzisiaj jest wtorek 20 kwietnia 2021, imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17786) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 8oC
Jutropogoda
14 / 5oC
Pojutrzepogoda
6 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Bon ton również w pracy - „Czwartkowe spotkania z ... (1)MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (9)

Kto jedzie z KWB Konin na obóz do NIECHORZA na I turnus??

Kto jedzie z KWB Konin na obóz do NIECHORZA na I turnus??

Postautor: cj_adas » 1 marca 2007, 18:33

Witam! Ja mam ochote jechac na ten obóz. tak na marginesie , to z roku na rok jest coraz większa lipa...nic ciekawego...w tamtym roku jeszcze by się wybrało ze 2 obozy...jak ktoś jedzie to niech pisze!.
cj_adas

Postautor: marysia » 1 marca 2007, 19:38

wychodzi na to że ja tam chyba pojade;PP ale się jeszcze zobaczy...
marysia

Postautor: cj_adas » 3 marca 2007, 00:11

Skąd jesteś? Ile masz lat?
cj_adas

Postautor: marysia » 5 marca 2007, 13:33

jednak jade do niechorza:D jestem ze staraka, 16 latek...
marysia

Postautor: izka » 5 marca 2007, 17:45

Ja chyba jade do Niechorza,ale nie wiem na który turnus ;)) Albo tesh Jastrzębia Góra jest fajna z wycieczką na 3 dni do "Sztokcholmu" Jeszcze sama nie wiem gdzie pojade:)) Albo Jastrzębia Góra albo Niechorze ;))
izka

Postautor: cj_adas » 5 marca 2007, 21:00

Zapowiada się fajny obozik...mam nadzieje , że będzie równie fajny jak w tamtym roku....dobijać na gg - 8748247 ...POZDRO
cj_adas

Postautor: marysia » 7 marca 2007, 20:11

izka pisze:Ja chyba jade do Niechorza,ale nie wiem na który turnus ;)) Albo tesh Jastrzębia Góra jest fajna z wycieczką na 3 dni do "Sztokcholmu" Jeszcze sama nie wiem gdzie pojade:)) Albo Jastrzębia Góra albo Niechorze ;))

qmpele mi podpowiedziały JG i teraz JA TEŻ nie wiem gdzie jechać. chyba zrobie liste kto gdzie jedzie, i z kim wole jechać.... a ty cj_adas gdzie byłeś w tamtym roku???
marysia

Postautor: cj_adas » 7 marca 2007, 22:16

Ja w tamtym roku byłem w Łazach. Było bardzo sympatycznie. Z miłą chęcią bym tam jeszcze raz pojechał. W tym roku miałem okazje na Ustkę, ale jadę do Niechorza. Pisać na gg!! Wpisywac posty kto jedzie!!
cj_adas

Jastrzębia

Postautor: gość » 10 marca 2007, 20:15

Ja jade do jastrzębiej góry:D
gość

Postautor: cj_adas » 13 marca 2007, 14:38

Wpisywać się kto jedzie !! Ja na 100% jadę do Niechorza jeżeli się dostane. Wpisywać się!!
cj_adas

Postautor: anytsu » 14 marca 2007, 19:20

Ja niestety nie moge juz w tym roku jechac, w tamtym bylam w Pogorzelicy bardzo blisko Niechorza jest tam super naprawde swietnie polecam!!!! chetnie bym tam pojechala !!!! wodke sprzedaja na lajcie ;) Karaoke wieczorami dobra syzdera heh ;) Ogolnie nei patrzecie na te wycieczki kilko dniowe bo pozniej i tak wam sie nei ebdzie na nie chcialo jechac, bedziecie woleli zostac w osrodku i pic!! oboz jak oboz wszedzie jest zajebiscie jezeli ma sie dobra zgrana ekipe to moje zdanie ;) pozdr
anytsu

Postautor: cj_adas » 18 marca 2007, 20:08

Co tam mało osób? Mam nadzieje , że będzie nas dużo dużo więcej. Szybko się wpisywać!
cj_adas

Postautor: dzadza » 19 marca 2007, 18:00

hej ja tez bylam w tamtym roku w lazach a w tym roku wybieram sie do niechorza odezwij sie 4370992
dzadza

Postautor: cj_adas » 26 marca 2007, 09:55

Oj oj coś mało osóbek jest chętnych...to mnie niepokoi....spoko dzadza zagadam...
cj_adas

Następna

Wróć do Konin