Dzisiaj jest czwartek 13 maja 2021, imieniny: Serwacego, Ofelii, Roberty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16622) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (75) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 13oC
Jutropogoda
18 / 11oC
Pojutrzepogoda
15 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piłkarska kolejka: Kibice już w weekend wrócą na t ... (0)Paprotnia. Mieszkańcy nadal będą zabiegać o sygnal ... (1)

Dobry mechanik poszukiwany

Dobry mechanik poszukiwany

Postautor: Woly » 7 marca 2007, 10:24

Kto zna w Koninie solidnego mechanika znającego sie dobrze na Golfach 3 -szukam takiego co przejrzy silnik, naprawi co potrzeba i nie zedrze kasy. Warsztatów w Koninie troche jest, ale jak raz pojechałem do wymiany paska i napinacza i facet przez 3h nie mógł sobie poradzić to zwątpiłem. Szukam po prostu uczciwego fachowca co nie jednego golfa juz rozbierał.
Woly

MACIEK

Postautor: mania2217 » 7 marca 2007, 15:51

Nie wiem jak inni ale ja zawsze jak mam problemy z autem odprowadzam je do MAćKA który ma warsztat za pasażem FRYDERYK, Nigdy jeszcze nie narzekałam na niego, że źle coś mi zrobił czy za dużo kasy wziął....chłopak jest młody obrotny i napewno ci pomoże. Jednak jedno takie spostrzezenie.

Pozdrawiam
mania2217

Postautor: jawa » 9 marca 2007, 00:35

pojedz do salonu opla i pytaj o pana leszka jest bardzo dobry a niektorzy mowia ze najlepszy w koninie ma wlasny sprzet diagnostyczny wiec mozesz sie umowic na "prywatna" wizyte poza serwisem aso, to zaoszczedzisz troche kasy.
jawa

Wróć do Konin