Dzisiaj jest wtorek 20 kwietnia 2021, imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17769) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 8oC
Jutropogoda
14 / 5oC
Pojutrzepogoda
6 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Bon ton również w pracy - „Czwartkowe spotkania z ... (1)MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (9)

Juwenalia 2007

Juwenalia 2007

Postautor: Organizator » 7 kwietnia 2007, 15:59

Witam serdecznie. Informuję wszystkich serdecznie, że Samorząd Studencki PWSZ w Koninie organizuje Święto Młodości - Juwenalia 2007. Gwiazda imprezy - Oddział Zamknięty!!! Już niedługo szczegółowy plan imprezy. przewidujemu również takie atrakcje jak blok kabaretowy oraz wybory Miss i Mistera PWSZ. Mam nadzieję, że będą to wyjątkowe Juwenalia i na długo zapadną w pamięci nie tylko studentom ale również mieszkańcom miasta. Pozdrawaim serdecznie. jeżeli ktoś ma jakieś ciekawe pomysły lub chciałby wesprzeć np finansowo naszą impreze to serdecznie zapraszam. W razie czego podaje adres e-mail: jmkuba@o2.pl
Pozdrawaim i zapraszam - 10 maja Amfiteatr w Koninie.
Organizator

Postautor: Gość » 7 kwietnia 2007, 20:16

a czy przypadkiem na stronie akuratów nie pisze, ze oni zagrają w Koninie na Juwenaliach??[/i]
Gość

odnośnie Akurat

Postautor: Organizator » 7 kwietnia 2007, 21:35

Owszem była taka opcja ale w końcu jest Oddział Zamknięty. Ze strony Akurat ma być zdjęty zapis odnośnie Juwenaliów, ale mają być w MCC chyba 26 maja. Pozdrawiam
Organizator

Postautor: Gość » 8 kwietnia 2007, 11:16

I znowu nba te ładnych kilka tysiecy konińskich studentów będzie na tych Juwenaliach 200 osób z Konina, a reszta nie przyjdzie bo po co?
Gość

Juwenalia

Postautor: Organizator » 8 kwietnia 2007, 12:08

Mam nadzieje ze tym razem bedzie inaczej. Jeżeli to sie nie uda z taką gwiazda jak Oddział Zamknięty to będzie sie trzeba poważnie zastanowić nad sesnem takiej imprezy w następnych latach. Ze swojej strony dołoże wszelkich starań by było inaczej niż w poprzednich latach i była frekwencja. Jak będzie zobaczymy. Pozdrawaim serdecznie
Organizator

Juwenalia

Postautor: Gość » 1 maja 2007, 21:17

Czy wybieracie sie na Juwenalia do Konina. Podobno w tym roku ma być wyjątkowo. Oddział Zamknięty, kabarety... No cóż zobaczymy.
Gość

hmm

Postautor: miiii » 2 maja 2007, 12:05

organizatorze drogi! Oddzial zamkniety jest wedlug Ciebie wielka gwiazda??? gwiazda to moze on byl jakies 15 lat temu, ale teraz??? ilu studentow słucha tego badziewia??? bo ja rozumiem, ze ludzie 40-60 lat, to spoko, to jest muzyka dla nich, ale Ty chyba nie rozumiesz pojecia "JUWENALIA"... juwenalia to impreza dla studentów!!! czyli ludzi ok 20-letnich, a zapewniam Cie, ze tacy raczej nie gustuja w podsatarzalych emerytach....
akurat na bank cieszylby sie wiekszym powodzeniem.
miiii

Postautor: jenyyyyyyyyyyy » 2 maja 2007, 13:40

wlasnie... organizowac taka impreze powinni studenci, a podejrzewam, ze Organizator to ktos mocno po czterdziestce.
jenyyyyyyyyyyy

Postautor: 8=D » 2 maja 2007, 15:36

A tam nie narzekać, zawsze lepsza okazja do wypicia niż piątek.
Jak tak narzekacie to wkręcać się do organizatorów w przyszłym roku i sami załatwiać sprawy. Jak wam się nie chce to cicho.
8=D

Juwenalia

Postautor: Organizator » 2 maja 2007, 17:22

No cóż każdy ma swoje upodobania. Zapewniam że nie jestem po 40-tce! Mam 23 lata a Juwenalia organizuje Samorząd Studencki PWSZ w Koninie. Jezeli chodzi o zespół to nie mówie, że to jakąs wielka gwiazda ale zawsze gwiazda. Wsdzystko łączy sie ze sprawami finansowymi. Przez Juwenalia uczelnia promuje się również w regionie. Jest to impreza studencka ale dla wszystkich! Co do samego zespołu to nie uważam że to badziewie i nawet młodzi ludzie mogą się świetnie bawić. Każdy tylko narzeka! A może samemu coś zorganizować?! Pozdrawaim.
Organizator

Postautor: Gość » 3 maja 2007, 11:20

Tak, jeż to widzę!Juwenalia to tylko przykrywka,żeby się kulturalnie ****** i nikt już potem nie będzie zwracać uwagi kto gra, co gra itp.
Gość

Postautor: 8=D » 3 maja 2007, 20:09

A ty co, obrońca moralność wśród młodzieży?
Przecież wszystko jest dla ludzi, tylko nie można przesadzać. Na pewno pare osób to zrobi, ale co z tego? Każdy niech się bawi na swój sposób.
Ja wiem, że nie ma sensu narzekać, gdy ktoś coś robi dla ciebie, a ty nie musisz nawet kiwnąć palcem. A wy co? *** sami nie ruszyliście, macie występ za darmo, a tylko narzekanie słychać.
Z mojej strony szacunek dla organizatorów, na pewno większość osób docenia to co robicie i nie zwracajcie uwagi na narzekanie innych. W tym koninie to taka lipna mentalność jest, że szkoda gadać.
8=D

Postautor: miii » 5 maja 2007, 17:35

ja raczej nie moglabym organizowac juwenalii koninskich, bo sie tu nie ucze, ale gdybym byla na miejscu Organizatora, to chyba jednak zainteresowalabym sie tym, czego sluchaja studenci... wiadomo, ze wszystkich sie nie zadowoli, ale Odzial Zamkniety to pewnie podchodzi tylko paniom z dziekanatu...
obawiam sie, ze nie wszystkim studentom chodzi o to zeby sie naje**c przy byle jakim podkladzie muzycznym, ale moze sie myle
miii

Postautor: malutki » 5 maja 2007, 20:41

Co wy mozecie wiedziec o Juvenaliach ????świeto młodosci LOL przejedzcie sie gdzies gdzie nie studjuje garstka ludzi a zobaczycie jak wyglada prawdziwa zabawa na Juvenaliach i jakie zespoły przyjezdzaja a nie oddział zamkniety głowna atrakcja no nie zebym sie smiałLOOOOOOOOOL
malutki

Następna

Wróć do Konin