Dzisiaj jest piątek 23 kwietnia 2021, imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17396) SPORT FORUM FIRMY (5597) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 2oC
Jutropogoda
10 / 1oC
Pojutrzepogoda
8 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Na ul. Kleczewskiej korek. Samochód uderzył w przy ... (2)Już jutro walka Klaczka w KSW. Jego rywal przegrał ... (1)

Juwenalia 2007

Postautor: Małaz » 11 maja 2007, 16:17

mam pytanie :) czy jest ktos kto moze krecil jakis filmik podczas wystepu DobraMarkaLabel? :) jesli tak to prosilbym o kontakt : gg: 3658204 :D pozdro!
Małaz

Już po:)

Postautor: Organizator » 12 maja 2007, 13:46

Prosiłbym o wypowiedzi osób które były na Juwenaliach. Wiem że pogoda lipna, ale powiedzcie jak sie bawiliście i czy warto było zawitać do nas. Rad i konstruktywnej krytyki zawsze chętnie wysluchamy:) pozdro
Organizator

Postautor: oddziałowa;) » 13 maja 2007, 11:50

jaaaa byłam i było niesamowicie pomimo pogody! chłopaki grali naprawdę świetnie, świetna atmosfera, WIĘCEJ TAKICH IMPREZ!! :) Dzięki jeszcze raz organizatorom..:)
oddziałowa;)

Postautor: sssssssssss » 13 maja 2007, 16:56

kaszanka i emeryci
sssssssssss

Postautor: klima » 13 maja 2007, 18:22

ja bylam w srode i nie zaluje najwazniejsi sa ludzie jezeli jestes ze swoja ekipa to mimo zlej pogody dobrze sie bawisz;) tylko szkoda ze tak mało było dj-a.... ale ogolnie bylo bardzo dobrze;) pozdrawiam organizatorów;)
klima

Zdjęcia z Juwenalii

Postautor: Zelgi » 14 maja 2007, 22:01

Witajcie,

Jeżeli macie fajne zdjęcia z tegorocznych imprez Juwenaliowych to zapraszam na:
dlastudenta.pl/juwenalia/?act=juwenaliowe_zdjecie_roku

Dodajcie swoje fotki i wygracie nagrody w Juwenlaiowym zdjęciu roku
Zelgi

Poprzednia

Wróć do Konin