Dzisiaj jest piątek 23 kwietnia 2021, imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17361) SPORT FORUM FIRMY (5597) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 2oC
Jutropogoda
10 / 1oC
Pojutrzepogoda
8 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Już jutro walka Klaczka w KSW. Jego rywal przegrał ... (0)Dziecko zmarło po porodzie w domu. Śledztwo prokur ... (1)

Ile trzeba mieć punktów na matematyczno informatyczny w 2 LO

Ile trzeba mieć punktów na matematyczno informatyczny w 2 LO

Postautor: PILNE » 27 kwietnia 2007, 14:17

Piszcie to wazne....
PILNE

Postautor: jaaaa » 27 kwietnia 2007, 15:13

nie wiem, jak w tym roku, bo wszystko zalezy od zainteresowania i wynikow egzaminu ale 140 to jest minimum(jesli chodzi o zeszly rocznik)
jaaaa

Postautor: ewffw » 27 kwietnia 2007, 21:55

jeżeli jestes jakimś geniuszem idz do A a jeśli idzie ci troche gorzej to do B ;)
ewffw

Postautor: pingwin » 29 kwietnia 2007, 13:59

A ile jest godzin informatyki w tygodniu??
pingwin

Postautor: » 2 maja 2007, 12:23

HA! ja jestem w A xD Ale geniuszem? raczej niiii.. od 144 było w zeszłym roku do tej klasy.. ale jak się nie dostaniesz to jeszcze możesz jakieś pismo napisać, że bardzo Ci zależy.. albo na początku wiele osób zmienia klasy (profile) to też można się wcisnąć - tylko czy warto? tu wszystko masz rozszerzone (o przedmiotach mówie :P )

Postautor: » 2 maja 2007, 12:26

Zapomniałem o godzinach...
W pierwszym roku nie ma wcale informatyki :/ Wiesia stwierdziła, że najpierw obsługa programów (ale ona ****** jest :P - notatnika nie każe używać ) czyli tzw TI (2 razy w tygodniu).

Wróć do Konin