Dzisiaj jest wtorek 20 kwietnia 2021, imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17819) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 8oC
Jutropogoda
14 / 5oC
Pojutrzepogoda
6 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Bon ton również w pracy - „Czwartkowe spotkania z ... (1)MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (9)

co to za kawałek??!! pomocy...!!

co to za kawałek??!! pomocy...!!

Postautor: Sandra19 » 29 kwietnia 2007, 23:06

byłam niedawno w mcc... wpadł mi w uszko pewnien kawałek nie mam pojęcia jak się nazywa więc proszę o pomoc... w tekście były słowa ,,put your hands up" i zaznaczam że to nie jest ,,put your hands up for detroit"...!! proszę, cały czas mam ten utworek w myślach... ;) plisss, podajcie mi tytuł...
Sandra19

Postautor: jasxvgtsx » 30 kwietnia 2007, 18:55

mary j blige - be without you ( moto blanco vocal mix)

Ale to pewnie nie to, bo stare jak świat ;)
jasxvgtsx

Postautor: Sandra19 » 1 maja 2007, 11:59

dzia ;* ale niestety to nie ten utorek :( jakby coś to piszcie bo nadal nie wiem co to za nutka ;(;(;(
Sandra19

Postautor: Gość » 1 maja 2007, 12:12

Denzel - Put Your Hands Up In The Air ale nie wiem czy o to ci chodzi
Gość

Postautor: Sandra19 » 1 maja 2007, 12:24

jasxvgtsx to jednak było to..!! ;D mary j blige - be without you ( moto blanco vocal mix)

dziękuje ci z całego serduszka..!! ;) to jest bardzo ważna piosenka dla mnie..!! to wszystko dla ciebie: ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* ;* hehehe :P
Sandra19

Postautor: jasxvgtsx » 1 maja 2007, 12:46

hehe, miłego słuchania ;P
jasxvgtsx

Postautor: Gość » 5 maja 2007, 21:32

Fedde Le Grand - Put Your Hands Up For Detroit <<< Dokładnie to...

Stare jak świat, ale w MCC i Arcie raczej nowości nie uświadczysz... :P
Gość

Wróć do Konin