Dzisiaj jest piątek 23 kwietnia 2021, imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17388) SPORT FORUM FIRMY (5597) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 2oC
Jutropogoda
10 / 1oC
Pojutrzepogoda
8 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Na ul. Kleczewskiej korek. Samochód uderzył w przy ... (0)Już jutro walka Klaczka w KSW. Jego rywal przegrał ... (0)

JAK SZYBKO SCHUDNAC

JAK SZYBKO SCHUDNAC

Postautor: Gość » 27 czerwca 2008, 22:41

JAK SZYBKO SCHUDNAC NP 5 KG W TYDZIEN WIEM ZE TO TRUDNE ALE MOZE MACIE SPOSOBY WYKLUCZAM MERIDIE AMFE I SEKS :)
Gość

Re: JAK SZYBKO SCHUDNAC

Postautor: Gość » 20 listopada 2013, 19:10

zjedz przez ten tydz 5kg mniej niz zwykle pozdrawiam ja Cie i powodzenia dzowidzenia i do zobaczenia
Gość

Postautor: ania8890 » 21 listopada 2013, 16:12

nie zryj tyle to schudniesz napewno
ania8890
Nowy

Postautor: Gość » 21 listopada 2013, 16:48

Gość pisze:JAK SZYBKO SCHUDNAC NP 5 KG W TYDZIEN WIEM ZE TO TRUDNE ALE MOZE MACIE SPOSOBY WYKLUCZAM MERIDIE AMFE I SEKS :)

Nie jeść!!
Gość

Postautor: kiks » 21 listopada 2013, 22:32

Biegaj,biegaj,biegaj,biegaj nie wież w nic żadne diety spalacze tylko ruch czyli cos kasuje kalorie .Niestety jak napakujemy w siebie kalorii to potem trzeba je oddac , nie będzie to po dwóch trzech dniach ale nawet po poł roku , znam osoby które przez bieganie pozbyly się nawet po 18 kg ale potrzeba zaparcia i uporu .Może być tez rower ale podczas jazdy troszke mnij kalorii idzie do kosza .Bieg 40 minut powtarzany trzy razy w tygodniu już daje naprawdę spore efekty , do tego zmiana nawyków żywieniowych i SUKCES
kiks

Postautor: karolajn99 » 20 lutego 2021, 15:20

Często słyszę, że najlepszym rozwiązaniem na odchudzanie jest dieta „Mniej żreć!”. Łatwo powiedzieć, ciężej zrobić. Poza tym dieta to nie wszystko.

Jestem na diecie 1200 kcal od 2 tygodni. Dosyć restrykcyjne zestawienie, ale.. i tak jest średnio skuteczne. Schudłam 1 kilogram, więc.. bez szału, a naprawdę jem bardzo mało. Co do tego polecacie? Jaki trening? Jakie suplementy?
Ostatnio zmieniony 17 marca 2021, 15:38 przez karolajn99, łącznie zmieniany 1 raz
karolajn99
Nowy

Postautor: aaabbb » 20 lutego 2021, 22:36

Polecam dietę jaką stosuje sie po Ostrym Zapaleniu Trzustki (OZT).
Ja ją stosowałem bo niestety przeszedłem OZT i w miesiąc schudłem 16 kg.
aaabbb

Postautor: Gość » 20 lutego 2021, 22:42

karolajn99 pisze:Często słyszę, że najlepszym rozwiązaniem na odchudzanie jest dieta „Mniej żreć!”. Łatwo powiedzieć, ciężej zrobić. Poza tym dieta to nie wszystko.

Jestem na diecie 1200 kcal od 2 tygodni. Dosyć restrykcyjne zestawienie, ale.. i tak jest średnio skuteczne. Schudłam 1 kilogram, więc.. bez szału, a naprawdę jem bardzo mało. Co do tego polecacie? Jaki trening? Jakie suplementy?

mam to samo dziennie napisze wam moja diete sniadanie kromka chleba z serem i szynka sniadanie w pracy kromka chleba z szynka i serem i pomidor ogorek , obiad zupa i drugie danie, kolacja kromka chleba z jablkiem i od 3 tygodni nic nie stracilem tylko przybralem 3kg co robie nie tak.
Gość

Postautor: Gość » 21 lutego 2021, 21:54

Zainstaluj sobie apkę do liczenia kcal
Gość

Postautor: Gość » 22 lutego 2021, 14:34

Gość pisze:
karolajn99 pisze:Często słyszę, że najlepszym rozwiązaniem na odchudzanie jest dieta „Mniej żreć!”. Łatwo powiedzieć, ciężej zrobić. Poza tym dieta to nie wszystko.

mam to samo dziennie napisze wam moja diete sniadanie kromka chleba z serem i szynka sniadanie w pracy kromka chleba z szynka i serem i pomidor ogorek , obiad zupa i drugie danie, kolacja kromka chleba z jablkiem i od 3 tygodni nic nie stracilem tylko przybralem 3kg co robie nie tak.

wszystko nie tak za duzo węglowodanów za mało blonnika i białka i ciagle ser jaki ser pewno zółty i druga sprawa jakie porcje tego obiadu jaka zupa co na drugie
Gość

Wróć do Konin