Strona 1 z 3

Weterynarz-Golina

Post: 18 sierpnia 2009, 13:25
autor: MÓól
Co sądzicie o weterynarzu z Goliny . Chyba nazywa się Kwiatkowski czy jakoś tak ;))

Post: 18 sierpnia 2009, 14:38
autor: Gość
Tak jak ty myślę, że nie jest zbyt przystojny

Post: 18 sierpnia 2009, 14:39
autor: Gość
Mnie się nie podoba.

Post: 18 sierpnia 2009, 14:41
autor: Gość
Mój brat jest kawalerem i jest bardziej przystojny i młotszy

Post: 18 sierpnia 2009, 14:42
autor: Gość
Młodszy.

Post: 11 września 2009, 08:40
autor: Gość
weterynarz Kwiatkowski bardzo dobry specjalista, przemiły i naprawdę kochający zwierzęta i dobrze leczy.Naprawdę warto do niego jechać ze swoim pupilem

Post: 11 września 2009, 10:30
autor: Gość
w pełni się zgadzam. Potrafił wyleczyć mojego psa, którego inny nie potrafił

Anonymous pisze:weterynarz Kwiatkowski bardzo dobry specjalista, przemiły i naprawdę kochający zwierzęta i dobrze leczy.Naprawdę warto do niego jechać ze swoim pupilem

Post: 11 września 2009, 17:55
autor: Gość
Jak dla mnie to najlepszy weterynarz. Z wszystkimi swoimi zwierzatkami chodzilam tylko do niego.

Post: 17 września 2009, 20:39
autor: Gość
A to ciekawe rzeczy piszecie , bo ja po kilku wizytach u niego z moim pieskiem musiałam go niestety uśpić. Nie zrobił badań krwi, ani USG tylko dawał zastrzyki na wzmocnienie.:(

Post: 21 września 2009, 11:23
autor: Gosiu
Szymon Kwiatkowski lub jego Syn w Golinie Koło Parku bardzo dobrzy lekarze robią to z pasią maja powolanie psa traktują jak człowieka.

weterynarz Szymon Kwiatkowski z Goliny

Post: 2 stycznia 2010, 01:18
autor: lopez
Taki jak każdy jeden konował. Wysysacz ostanich pieniędzy od ludzi kochających swoje pupile. Poprostu bez serca DOI każdego kto do niego przyjdzie ze swoim pieskiem lub kotkiem i robi to z wielką premedytacją. Poprostu ****!!!

Post: 2 stycznia 2010, 14:34
autor: karolina_213
Przeciez Weterynarz w Golinie to jeden z najtanszych, a poza tym jak sie chce zeby pupil byl zdrowy to trzeba wydac to przeciez czlonek rodziny i choruje na te same choroby co My.

Re: weterynarz Szymon Kwiatkowski z Goliny

Post: 3 stycznia 2010, 18:57
autor: Gość
lopez pisze:Taki jak każdy jeden konował. Wysysacz ostanich pieniędzy od ludzi kochających swoje pupile. Poprostu bez serca DOI każdego kto do niego przyjdzie ze swoim pieskiem lub kotkiem i robi to z wielką premedytacją. Poprostu ****!!!


To chyba głos konkurencji się odezwał. Ja swoje psy wożę z Konina od dawna, raz jednego mojego pieska operował i BARDZO TEGO PANA POLECAM!!! Prawdziwy weterynarz z powołania i to nie prawda, że drogi, bo często NIC od nas nie bierze, drobne wizyty najczęściej są darmowe. W Koninie niejeden weterynarz namawia wręcz na zabiegi, które nie są potrzebne psu, tylko żeby więcej zarobić, a w Golinie zawsze Panowie super doradzą co z pieskiem i pomogą.

Post: 4 stycznia 2010, 14:47
autor: Gość
Polecam! Byłam u młodszego p. Kwiatkowskiego niedawno z chorą kotką i stwierdzam, że ma wspaniałe podejście do zwierzaków i jest bardzo sympatyczny. A ceny? Chyba wszędzie wizyta kosztuje, w końcu to nie jest placówka społeczna i lekarstwa również jeśli takowe są potrzebne.

Re: weterynarz Szymon Kwiatkowski z Goliny

Post: 24 stycznia 2010, 21:38
autor: Redoo
lopez pisze:Taki jak każdy jeden konował. Wysysacz ostanich pieniędzy od ludzi kochających swoje pupile. Poprostu bez serca DOI każdego kto do niego przyjdzie ze swoim pieskiem lub kotkiem i robi to z wielką premedytacją. Poprostu ****!!!


Ty **** to jest jeden z najlepszych a zarazem najtańszych specjalistów weterynaryjnych w okolicy!!! Facet bardzo często (jeśli oczywiście jest taka możliwość) leki typowo weterynaryjne zastępuje lekami z apteki o tym samym działaniu jeśli są tańsze po to, aby nie wyciągać pieniędzy od ludzi. Od osmiu lat jeżdżę ze swoim psem tylko i wyłącznie do Niego. Nigdy się na Nim nie zawiodłem, przez ten okres ośmiu lat mój pies kilkakrotnie chorował na najprzeróżniejsze choroby i z całą odpowiedzialnością śmię twierdzić, że dzięki doktorowi Kwiatkowskiemu nadal żyje i jest w świetnej kondycji. A ty ***** zastanów się zanim coś napiszesz i zepsujesz człowiekowi opinie. A jeśli ci coś nie pasuje, to idź do rzeźnika Plazy - z jego usług będziesz ***** zadowolony *****!