Dzisiaj jest środa 3 marca 2021, imieniny: Maryny, Kunegundy, Pakosława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18057) SPORT FORUM FIRMY (5586) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 4oC
Jutropogoda
3 / -1oC
Pojutrzepogoda
4 / -2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piłkarska kolejka: Nasi III-ligowcy wiosnę rozpocz ... (0)Zmiana w zarządzie ZE PAK. Wybrano nowego wiceprez ... (0)

chirurg dr Długosz- opinie

Re: chirurg dr Długosz- opinie

Postautor: Mariusz77098 » 22 listopada 2020, 11:44

Takie tematy na forum ludzie sorrrrry, ma ktoś problem gdzie indziej z tym iść, osobiście
Polecam jako pacjent Bardzo dobry specjalista , wzorowe podejście do pacjenta w gabinecie prywatnym jak i w poradni Eskulap.
Mariusz77098

Postautor: Gość » 22 listopada 2020, 14:03

Mariusz77098 pisze:Takie tematy na forum ludzie sorrrrry, ma ktoś problem gdzie indziej z tym iść, osobiście
Polecam jako pacjent Bardzo dobry specjalista , wzorowe podejście do pacjenta w gabinecie prywatnym jak i w poradni Eskulap.

A jak poszukasz osoby które mają podobny niesmak ( mówiąc delikatnie)!!! Tylko tutaj
Gość

Postautor: Gabo78 » 27 listopada 2020, 19:27

I cisza nastała w tym temacie..... Pstttttt
Gabo78

Postautor: Tomasz P. » 27 listopada 2020, 21:57

Mojej mamie operował woreczek żółciowy. Bez żadnego załatwiania, tak przypadło z SORu... Pozytywnie oceniam Pana Doktora. Kilka lat minęło i wszystko w porządku. Dzięki
Tomasz P.

Postautor: Adamkowalski980 » 28 listopada 2020, 20:33

Tomasz P. pisze:Mojej mamie operował woreczek żółciowy. Bez żadnego załatwiania, tak przypadło z SORu... Pozytywnie oceniam Pana Doktora. Kilka lat minęło i wszystko w porządku. Dzięki

Także chodzę na kontrole po operacji stomii już parę lat bo 30 do doktora zawsze się spyta czy wszystko jest ok, porozmawia, pożartuje a jestem już po operacji parę lat także polecam podobnie ludzie na poczekalni chwalą, nic złego nie mogę powiedzieć na doktora
Adamkowalski980

Postautor: Gość » 28 listopada 2020, 21:10

Może młodsza to się spodobać moze,i wtedy rózńe rzeczy ludzie robią,czy popełniają błędy.Jeżeli ktoś się poczuł dotknięty,to powinien to skonsultować z innym lekarzem,jak powinno wyglądać badanie,i wtedy należy coś z tym zrobić.
Gość

Postautor: Stefan78 » 3 grudnia 2020, 20:32

Gość pisze:Może młodsza to się spodobać moze,i wtedy rózńe rzeczy ludzie robią,czy popełniają błędy.Jeżeli ktoś się poczuł dotknięty,to powinien to skonsultować z innym lekarzem,jak powinno wyglądać badanie,i wtedy należy coś z tym zrobić.

Same starsze kobiety wczoraj na poczekalni na Wyszyńskiego i tak jest zawsze bo chodzę co jakiś czas do kontroli, nie mogę nic złego powiedzieć na doktora raz ma zły dzień raz dobry jak każdy z nas, tak samo z poczuciem humoru potrafi się głośno roześmiać ze słychać na poczekalni, wg mnie pacjenta dobry lekarz
Stefan78

Postautor: Nie polecam » 8 stycznia 2021, 13:43

Nie polecam tego gościa!!! Bylem u niego na wycięciu wrastających paznokci i typowy rzeźnik nie czekał az zacznie dzialac znieczulenie tylko na żywca ciał i wyciął mi az macierz paznokcia byle kasę wziąść i do przodu następny
Nie polecam

Postautor: Gość » 10 stycznia 2021, 12:29

Takie ma dziwne poczucie humoru, czasami nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.
Gość

Postautor: Gość » 10 stycznia 2021, 13:04

Jakiś stukniety lekarz,a ****** śmiech i jakieś żarty to żeby odwrócić uwagę pacjenta!!! Zamiast się skupić i wyjaśnić wszystko.Byle kasę skasować , bo przyjmuje tu i tu i tam,kasa kasa kasa
Gość

Postautor: Gabo78 » 10 stycznia 2021, 20:07

Gość pisze:Jakiś stukniety lekarz,a ****** śmiech i jakieś żarty to żeby odwrócić uwagę pacjenta!!! Zamiast się skupić i wyjaśnić wszystko.Byle kasę skasować , bo przyjmuje tu i tu i tam,kasa kasa kasa

Może za dużo sera się najadl :))))
Gabo78

Postautor: Jakub876 » 10 stycznia 2021, 20:09

Nie polecam pisze:Nie polecam tego gościa!!! Bylem u niego na wycięciu wrastających paznokci i typowy rzeźnik nie czekał az zacznie dzialac znieczulenie tylko na żywca ciał i wyciął mi az macierz paznokcia byle kasę wziąść i do przodu następny

Dobrze ze palucha nie uciął hehe :)
Jakub876

Postautor: Gabo78 » 12 stycznia 2021, 18:57

Na żywca już widzę co to za ból
Gabo78

Poprzednia

Wróć do Konin