Dzisiaj jest sobota 17 kwietnia 2021, imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17806) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 7oC
Jutropogoda
11 / 8oC
Pojutrzepogoda
12 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (6)Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)

OSP Grabienice pośmiewisko

OSP Grabienice pośmiewisko

Postautor: malystrazak » 17 września 2012, 01:34

Osp nie wiem poco działa jak nie może dojechać jak raz na 10 lat coś sie pali. Prezes Osp mógł by podejmować decyzje ale najwyżej takie czy szambo jest już pełne czy nie, i czy je już można wylać na pole czy poczekać aż samo wyleje. Ja sie pytam co w tej OSP dobrze funkcjonuje?? spłuczka od kibla to max
malystrazak

Re: OSP Grabienice pośmiewisko

Postautor: qtass » 17 września 2012, 16:30

za to popijawy są częste i gęste
qtass

Postautor: miła II » 10 listopada 2012, 22:11

Prezes OSP jest daleko i najwyżej żądzidzi w kiblu. Sama byłam świadkiem tego jak dawniej sprzedał klub sportowy a teraz za pieniądze strażackie remontował samochód prywatny. Myśli że obroni go brat ale się myli. Ciekawe co na to komisja rewizyjna i czy pociągnie go do odpowiedzialności karnej. Należy rozliczyć alkoholików i sprzedawców darmowego paliwa. Wiem coś o tym i to nagłośnie. Była druhna.
miła II

Postautor: idioci wsród nas » 12 listopada 2012, 22:36

Wam się w du...pach poprzewracało nie wiecie nie rozdziwiajcie japy. Odpie....rdzielcie sie od prezesa wiecie tyle ile macie w gaciach. wam chodzi o jakoś spłuczke? To macie nasrane w głowie nie wiecie ile sie dzieje. Brawa dla was za brak mózgu. Dziekuje :)
idioci wsród nas

Postautor: Wasz ostatni koszmar » 12 listopada 2012, 23:01

Szanowni Panowie, Szanowne Panie należy zrozumieć że edukacje skończyliście na poziomie podstawówki i nie znacie zasad organizacji takich jednostek więc nie muszę was dokształcać dlatego polecam skończyć chociaż gimnazjum i jeśli wasza wiedza kończy się po użyciu 1 % umysłu a wiedza zawarta w nich nie przekracza 1 tysięcznej procenta jeśli wiecie o czym mówię jeśli nie odsyłam do szkoły. Więc jeśli wiecie co to honor to pomyślcie a potem podejmujcie stosowne decyzje. Teraz przynajmniej ktoś coś próbuje zrobić, a wypadki losowe się zdarzają.
Wasz ostatni koszmar

Postautor: honorowy » 14 listopada 2012, 22:03

Co wy wszyscy wiecie o polityce w osp grabienice. Najlepiej krytykować, ale jak jest coś do zrobienia to nagle nikt nie ma czasu, albo ma pilny wyjazd??? A może jakby każdy dołożył swoją cegiełkę do OSP to nie musieliby ,,prosić,, na lewo i prawo o wszystko.
honorowy

Postautor: Gość » 16 listopada 2012, 10:35

a gdzie to? Kiedyś na dworcu PKS widziałem autobus z napisem Grabienice, ale chyba już zlikwidowali - oczywiście autobus a nie Grabienice. Dziwne, nie jeździ tam autobus PKS a mają remizę strażacką, widać prężna wioska. Polecam Wam połączenie remiz tak samo jak szkół, spore oszczędności etanolu bo stanowisk "kierowniczych" mniej. Na święta i imprezy okolicznościowe zamiast wystawiać niby strażaka do pilnowania lepiej dogadać się ze szkołą niech wypożyczy harcerzy - przynajmniej są ładniej ubrani, mają podobne stroje, nie mają brzuchów i co najważniejsze nie marzną im i nie robią się czerwone nosy (bo w OSP nawet w lato im nosy marzną).
Już tak na koniec refleksja czy w ogóle nie lepiej na tych wsiach robić zbiórki pieniędzy na harcerzy zamiast OSP? Lepiej inwestować w młodych niż emerytów, lepiej inwestować w mózgi dzieci niż brzuchy chłopów> każdy kto kiedyś widział strażaka z OSP i harcerza na jednej imprezie wiejskiej to sam wie; jakby porównać mercedesa z maluchem.
Gość

Postautor: Znajoma ze wsi » 19 listopada 2012, 00:49

Ja sie pytam co za pół muzg zrobił kogoś takiego prezesem??
Znajoma ze wsi

Postautor: gryzik » 1 stycznia 2013, 15:34

Tylko skamleć kraść i narzekać. Wielki czas oddzielić w OSP Grabienice ziarno od plewy. szumowiny i cichodajki ze szkoły od prawdziwych działaczy tego życzę najstarszej jednostce w Gminie. Czas na działanie bo ku..wy zniszczą wszystko co dobre. Pozdrawiam wnuk weterana.
gryzik

Postautor: PINK » 13 stycznia 2013, 15:40

Najbliższy czas pokaże co stanie się w OSP GRabienice, Pomimo otaczających HIEN ta jednostka ma przyszłość i szanse na rozwój, tylko trzeba zdecydowanego działania a nie trzęsienia gaciami przed chołotą. Powodzenia.
PINK

Postautor: dżeki » 13 stycznia 2013, 23:04

I znowu kolejny dowód że w osp sami nieudaczniki. Lampy które zostały postawione ,to do czego sie nadawają?? Prostytutka nie może pod nią stanąć bo nie będzie jej widać. U mnie pojedyńcza lapka na choince daje więcej światła niż ta na Krzyżówce a ta na mostku zamiast oświetlić droge to oświetla pole obok. Lepiej by zrobili jak by lampy naftowe kupili bo i by było taniej i więcej światła.
dżeki

Postautor: pizi » 10 lutego 2013, 14:21

Witam. W osp Grabienice wielkie plany Prezesa. Życzę powodzenia i trzymam kciuki. Ocene zrobimy na zebraniu sprawozdawcz ym za rok. Oby tylko para nie poszła w gwizdek.
pizi

Postautor: pokise » 15 kwietnia 2013, 22:09

W osp grabienice spia bo nikt nie byl na zebraniu w rzgowie szefostwo za granica i ma **** jednostke a nawet gdyby byli i to i tak kicha bo jeszcze tak zle nie bylo. pozdrawiam gdy ja z mezem dowodzilam to wszystko bylo dpbrze a teraz szok i balagan i to dzieki komu. pozdrawiam.
pokise

Postautor: Gość » 15 kwietnia 2013, 23:19

Sam tytul tematuOSP GRABIENICE to juz powod do smiechu naprawde na tych wsiach to jest wesolo mozna sobie nagrabic
Gość

Postautor: kozik 2 » 16 kwietnia 2013, 21:01

Ciekawe co ciebie tak smieszy malo zostlo zrobione w otatnim czasie widocznie jestes slepy i nastawiony na krytyke bo do pomocy cie osle nie bylo wiec nie zabieraj glosu lumpie w sprawch o ktorych nie masz pojecia leniu jeden wiele jest do zrobienia i bedzie zrobione bez ciebie ***** wstydu nie masz
kozik 2

Następna

Wróć do Konin