Dzisiaj jest sobota 17 kwietnia 2021, imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17818) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 7oC
Jutropogoda
11 / 8oC
Pojutrzepogoda
12 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (6)Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)

Praca market detal krągola

Praca market detal krągola

Postautor: lippa » 20 września 2014, 22:25

Co sądzicie o pracy w tej nowo otwartej firmie ? jakie wam obiecali stawki ?
lippa

Re: Praca market detal krągola

Postautor: praaa » 23 września 2014, 16:10

oo właśnie :P
praaa

Postautor: Gość » 23 września 2014, 16:23

mi mówili :najniższa krajowa, praca na 3 zmiany także w weekendy Także super !
Gość

Postautor: puu » 23 września 2014, 16:38

mI POWIEDZIELI NAJNIZSZA KRAJOWA ALE ZE WYJDE 2 TYS POPRACUJE SIE TO SIE OKAZE ;D
puu

Postautor: Gość » 23 września 2014, 19:12

a mówili wam też ,muszą być koniecznie uprawnienia na wózki widłowe,bez tego nie ma pracy ?
to co wszyscy będą jeżdzić na wózkach ?
Gość

Postautor: Gość » 23 września 2014, 20:38

Witam. Mi też gadali ze wózki to podstawa i ksiazeczka sanepidowska. Dla mnie dla wózkowych powinno byc inne wynagrodzeni niz dla tych co szykuja towar. Co jeszcze mówili wam na rozmowie? Jakis socjal jest? Bo wiem ze 3 zmiany. Ale jak płatne nocki i wekenndy??
Gość

Postautor: Gość » 23 września 2014, 20:56

Gość pisze:W....Mi też gadali ze wózki to podstawa i ksiazeczka sanepidowska. ....Co jeszcze mówili wam na rozmowie? Jakis socjal jest? Bo wiem ze 3 zmiany. Ale jak płatne nocki i wekenndy??

Ty byłeś na tej rozmowie? Dlaczego nie pytałeś?
Gość

Postautor: mały » 26 września 2014, 13:43

Witam pracuje w tym i najniższa krajowa z premia jak napisaliscie około 2tysiące to za mało bo jak będzie Sezon to będzie płacz
mały

Postautor: Gość » 26 września 2014, 18:56

stawki niskie
Gość

Postautor: aDAM 123 » 27 października 2014, 20:02

czy wie ktoś cos dokładniej o tej firmie ile osób będzie tam pracować
aDAM 123

Postautor: Ekomen » 2 listopada 2014, 16:53

Z tego co wiem to 300-400 osób tam będzie przyjętych razem z biurem;p
Nie ma tam takiego czegoś jak dodatki z weekendy bo po prostu pracujesz w tak zwanym systemie i masz np w tygodniu dwa dni wolnego i w zamian za to musisz iść w weekend;p
Co do dodatków za nockę to nie jestem pewien ale powinny być, ale to kwestia 100-150 zł na cały miesiąc.
Co do płac to jest minimum plus tzw premia akordowa, czyli ile towaru przerzucisz tyle siana dostaniesz;p
Martwi mnie tylko stawka za tą premię bo jak będzie z mała to trzeba będzie sie bardzo starać żeby te 2tys. zł zarobić.
Wiadomo też, że jeśli ta stawka akordowa będzie zbyt niska to ludzie po kilku miesiącach pouciekają z tej firmy a jak już przyjdzie wiosna to napewno dużo pracowników odejdzie. Zależy jaka też będzie motywacja tych, że magazynierów;p
Ja jestem tam przyjęty na wózki i liczę, że firma będzie bardzo atrakcyjna płacowo bo wiadomo, że w tych czasach wszędzie trzeba się napracować ,także płaca będzie stanowić główną ilość pracowników która będzie tam pracować. Z tego co mi wiadomo to ludzie słyszący stawkę minimalną 1680 brutto wstają i wychodzą to też przez 2 miesiące składania CV w urzędzie gminy w SM było ponad 1tys zgłoszeń i tyle ludzi zrezygnowało, że rekrutacja przeniosła sie jeszcze na LM'a i nasz kochany PUP w którym było aż 150 wolnych wakatów. Być może firma liczyła na to, że liczący duże bezrobocie powiat Koniński będzie tani w siłę roboczą i bez problemu ludzie znajdą sobie tutaj pracowników, lecz plany i szacunki osób zajmujących się strategią i rozwojem przedsiębiorstwa po części nie wyszły. Biorąc też pod uwagę ludzi to też nie chce im sie pracować i słysząc stawkę akordową rezygnują.
Pracy w Koninie jest dosyć i już powoli zaczyna brakować dobrych pracowników co widać po ogłoszeniach firm, które poszukują dobrych i solidnych osób. Także osoby ustalające wysokość wynagrodzeń w firmie Market-detal liczymy na was:)
Ekomen

Postautor: xxx1111 » 2 listopada 2014, 18:36

Również byłem na rozmowie, na tzw. kontrolera jakości , kwota jaka zaproponowali smieszna 2000 brutto , probowalem negocjować ale nic to nie dalo, wiec podziekowalem , tak jak wyżej ktoś pisze po sezonie zimowym większość ludzi odejdzie , przezimują i zwolnią się , firma mało atrykcyjne zarobki oferuje. Z tego co mowia znajomi którzy już tam będą pracować to króluje kwota 1680 brutto , po próbnym 200 zl podwyżki i przez kolejne 5 lat nie masz co liczyc na cos więcej.
xxx1111

Postautor: darekaaaa » 4 listopada 2014, 02:29

Witam. Był już ktoś tam w pracy? Podpisał umowe? Jakie warunki na umowie itp? Bo miało ruszyć od 3listopada jak słyszałem
darekaaaa

Postautor: EKOman » 29 listopada 2014, 13:46

Warunki na umowie słabe;p
minimalna krajowa + premia uznaniowa ;p
za dużo nie nawalili na początku;p
chłopaki już gadają ze jak będą za mało płacić to na wiosnę odchodzą.
zobaczymy 10-ego jak na koncie będzie to wyglądać:)
Samo życie.
EKOman

Postautor: zainteresowany213 » 9 grudnia 2014, 19:48

pochwal sie kolego jutro ile tam wyplacaja i jakie warunki
zainteresowany213

Następna

Wróć do Konin