Dzisiaj jest piątek 23 kwietnia 2021, imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17484) SPORT FORUM FIRMY (5597) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 1oC
Jutropogoda
9 / 2oC
Pojutrzepogoda
8 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wygrali, ale nie awansowali. KKF Automobile Torino ... (0)Wystawa oryginalnych prac Marca Chagalla w Muzeum ... (2)

Jaki neurolog w Koninie?

Jaki neurolog w Koninie?

Postautor: GOŚĆ » 5 lipca 2016, 21:21

Szukam dobrego neurologa z Konina lub okolic, ktory leczy prywatnie. Teraz chodze do Malinskiego ale to juz starszy pan a mam dosc pilna i wazna sprawe i potrzebuje sie skonsultowac z kims jeszcze... Kogo polecacie?
GOŚĆ

Re: Jaki neurolog w Koninie?

Postautor: gość » 5 lipca 2016, 23:33

Nie wiem jak neurolog ale neurochirurg to tylko doktor Kopaczewski,przyjmuje w poniedziałki w med alko na przyjaźni.Poczytaj o nim w internecie może to będzie twój wybór
gość

Postautor: Gość » 6 lipca 2016, 12:01

Neurolog? tylko dr Drogowski. Polecam
Gość

Postautor: GOŚĆ » 6 lipca 2016, 14:49

Dzieki, potrzebowalam nazwisk. Poczytam i zdecyduje. Potrzebuje naprawde dobrego specjalisty, bo biore silny lek a wkrotce bede karmic dziecko piersia (taka mam nadzieje) i musze wiedziec co dalej robic.
GOŚĆ

Postautor: Snafca » 6 lipca 2016, 18:48

Te wymienione to sama piata liga. Szkoda kazdego grosza.
Snafca

Postautor: GOŚĆ » 6 lipca 2016, 19:57

To w takim razie moze ktos jeszcze kogos zaproponuje? Moze Sobczynski? Przyjmowal mnie w szpitalu ale nie wiem jak z wizytami. Czy ktos go poleca?
GOŚĆ

Postautor: gość » 6 lipca 2016, 22:34

Jeżeli neurochirurga Bartłomieja Kopaczewskieg nazywasz piątą ligą to bardzo mało wiesz o tym lekarzu a do tego te wszystkie wpisy pacjentów w internecie i te kolejki pod jego gabinetem pacjentów z całej Wielkopolski świadczą zupełnie o czymś innym
gość

Postautor: Bernadeta kicha » 6 lipca 2016, 23:09

Kopaczewski z medalko ? Przeciez on na wizyte poswieca 3-5 minut. To zenada na takie badania i wizyte. Potem skierowanie na pilny rezonans platny 500 zl. W Koninie nie ma specjalistow. Poznan Bydgoszcz Kalisz
Bernadeta kicha

Postautor: Gość » 7 lipca 2016, 09:18

z uporem maniaka polecam doktora Drogowskiego. Było u doktora kilku moich znajomych oraz mama i bardzo sobie chwalili wizytę. Trzeba po prostu spróbować i samemu się przekonać czy warto było.
Gość

Postautor: GOŚĆ » 7 lipca 2016, 14:08

Ech mam dylemat. Niby jestem zadowolona ze swojego neurologa. Dobrze mnie leczy, ale to juz starszy czlowiek. W gabinecie zawsze MINIMUM 40 min siedze...do godziny ale dlatego, ze on bardzo wolno i duuzo mowi. Normalnie bym do niego poszla ale tu chodzi o leki podczas karmienia. Niby nie moge ich odstawic ale zmienic tez sie boje, bo raz zmienialam i zle to sie skonczylo. A chce dziecko karmic swoim pokarmem i potrzebuje wiedzy dobrego lekarza co zrobic. Takze chyba zdecyduje sie na tego doktora Drogowskiego. Zawsze opinia dwoch lekarzy jest pewniejsza. Co za **** choroba :(
GOŚĆ

Postautor: HELENKA 0224 » 9 lipca 2016, 23:28

Witam. Ja chodze na Chorzen do przychodni CHORZEN do bardzo młodej pani neurolog ktora przyjeżdża z Poznania. Bardzo dokładnie przeprowadziła wywiad i w końcu mi dobrała leki. Inni lekarze sobie z tym nie poradzili. Naprawdę bardzo dobry lekarz. Tylko nie pamiętam nazwiska ale zadzwoń do przychodni babeczki pomogą.
HELENKA 0224

Postautor: Ja121212 » 28 lipca 2020, 16:50

Dobry neurochirurg przyjmuje w medical na powstanców wlkp prof Jankowski. 63 249 13 15 (wtorki po 16)
Ja121212

Postautor: Kla » 29 lipca 2020, 14:10

Ja polecam dr Sobczyńskiego. Chodzę do niego od kilku lat. Nie tylko świetny lekarz ale i człowiek. Przyjmuje tylko prywatnie na Wyszyńskiego.
Kla

Postautor: Gość » 28 lutego 2021, 22:00

Proszę, polećcie jakiegoś lekarza neurologa który pomoże mi z migreną.
Gość

Postautor: Gość » 1 marca 2021, 00:07

Bernadeta kicha pisze:Kopaczewski z medalko ? Przeciez on na wizyte poswieca 3-5 minut. To zenada na takie badania i wizyte. Potem skierowanie na pilny rezonans platny 500 zl. W Koninie nie ma specjalistow. Poznan Bydgoszcz Kalisz

To podaj nazwiska tych specjalistów!!!!! Nie krytykuje, nie oceniam tylko podaj swojego, którego polecasz
Gość

Następna

Wróć do Konin