Dzisiaj jest piątek 23 kwietnia 2021, imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17483) SPORT FORUM FIRMY (5597) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 1oC
Jutropogoda
9 / 2oC
Pojutrzepogoda
8 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wygrali, ale nie awansowali. KKF Automobile Torino ... (0)Wystawa oryginalnych prac Marca Chagalla w Muzeum ... (2)

Jaki neurolog w Koninie?

Re: Jaki neurolog w Koninie?

Postautor: Gość » 1 marca 2021, 00:11

Słyszałem pozytywne opinie o dr Drogowskim, choć osobiście leczyłem się u Wiśniewska - Frankiewicz.W Poznaniu jest neurologia w szpitalu na Przybyszewskiego, leżałem tam miesiąc. Nie pamiętam nazwisk lekarzy, ale może warto tam poszukać porady?
Gość

Postautor: Gość » 1 marca 2021, 15:07

Ja tez polecam dr Drogowskiego,przyjmował prywatnie chyba stare miasto mieszka.Ale najlepszą opinię zawsze miał.Można spróbować,jeżeli nie pomoże po miesiącu brania leków, to może Poznań.Bo najlepiej zrobić konkretne badanie glowy,EEG, czy rezonans,alevto lekarz zdecyduje.
Gość

Postautor: Monia989 » 1 marca 2021, 23:03

Cześć :) Jestem młodą, wyzwoloną Kobietą, która lubi miło spędzać czas :) Jeśli jesteś Mężczyzną z zasadami, który ceni dyskrecję miło mi będzie Ciebie poznać:) Zależy mi, by nasze spotkanie przebiegło w wyjątkowej, wręcz magicznej atmosferze, dlatego kultura osobista jest istotną sprawą:) Zainteresowany? Napisz do mnie tutaj : http://panieonline.pl/monia89
Monia989

Postautor: Gość » 3 marca 2021, 01:14

A masz migrenę?
Gość

Postautor: Gość » 3 marca 2021, 11:20

Monia989 pisze:Cześć :) Jestem młodą, wyzwoloną Kobietą, która lubi miło spędzać czas :) Jeśli jesteś Mężczyzną z zasadami, który ceni dyskrecję miło mi będzie Ciebie poznać:) Zależy mi, by nasze spotkanie przebiegło w wyjątkowej, wręcz magicznej atmosferze, dlatego kultura osobista jest istotną sprawą:) Zainteresowany? Napisz do mnie tutaj : http://panieonline.pl/monia89

Spadaj debilko!!!! Ludzie cierpią a ty szm-to przygód szukasz.Radzę szybko badania zrobic.zanim pozarazasz innych.OBRZYDLIWA
Gość

Poprzednia

Wróć do Konin