Dzisiaj jest niedziela 20 sierpnia 2017, imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (24100) SPORT FORUM FIRMY (5049) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 14oC
Jutropogoda
17 / 13oC
Pojutrzepogoda
17 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Ojciec i syn na podium windsurfingowych mistrzostw (0)Wypadek na A2. Kompletnie pijany kierowca staranował barierki (4)

więcej połączeń autobusu linii 70

więcej połączeń autobusu linii 70

Postautor: agatha1 » 14 listopada 2016, 12:09

Mieszkam na trasie autobusu linii 70. Cieszy mnie, że ta linia w ogóle powstała, bo ceny za kurs pksem są absurdalnie wysokie, a autobus 53 jest tylko dla mieszkańców ze ścisłego Kazimierza. Jedyny problem z podmiejską linią 70 to niezbyt dogodne godziny nastawione tylko na młodzież szkolną. Przydałyby się jeszcze kursy w okolicach południa i godziny 21/22, nie sądzicie?
agatha1

Re: więcej połączeń autobusu linii 70

Postautor: Gość » 14 listopada 2016, 13:34

mnie najb wnerwia, że rozkład jest zrobiony tylko pod mieszkańców konina. z kleczewa wyjeżdża przed 19.00 a ostatni z konina jest o 18.00. ani sie nie można umówić na wieczór ze znajomymi w klubie ani nic zalatwić. beznadzieja. chyba koninowi powinno zależeć, żeby osoby spoza miasta spędzały tam czas i wydawały swoją kasę.
Gość

Postautor: gość » 14 listopada 2016, 16:06

Gość pisze:mnie najb wnerwia, że rozkład jest zrobiony tylko pod mieszkańców konina. z kleczewa wyjeżdża przed 19.00 a ostatni z konina jest o 18.00. ani sie nie można umówić na wieczór ze znajomymi w klubie ani nic zalatwić. beznadzieja. chyba koninowi powinno zależeć, żeby osoby spoza miasta spędzały tam czas i wydawały swoją kasę.

Tylko tutaj chodzi o dojazd do pracy i z powrotem a nie o transport 2-3 imprezowiczów. Zależy ! ale się nie kalkuluje.
Pozdrawiam
gość

Postautor: EDGE » 14 listopada 2016, 18:28

Wy tam z Kleczewa po co wy chcecie przyjezdzac do tego zadupua o nazwie konin. Macie tak ładne miasto ze lepiej zostać tam niż tu w tej norze
EDGE

Postautor: matka_urbanowska » 14 listopada 2016, 18:52

EDGE pisze:Wy tam z Kleczewa po co wy chcecie przyjezdzac do tego zadupua o nazwie konin. Macie tak ładne miasto ze lepiej zostać tam niż tu w tej norze

wąchaj doopę i nie obrażaj mieszkańców Konina
matka_urbanowska

Postautor: edge » 14 listopada 2016, 22:09

I na wzajem. PANIE MIASTOWY z wielkiej aglomeracji o nazwie konin- nie Konin
edge

Postautor: matka_urbanowska » 15 listopada 2016, 22:23

edge pisze:I na wzajem. PANIE MIASTOWY z wielkiej aglomeracji o nazwie konin- nie Konin

Ty też nie szanujesz mieszkańców, którzy nic Ci nie zrobili i na co dzień są dla Ciebie mili, więc za Twój bezczelny atak - wąchaj doopę :D
matka_urbanowska

Postautor: sylva » 21 listopada 2016, 14:29

gość pisze:
Gość pisze:mnie najb wnerwia, że rozkład jest zrobiony tylko pod mieszkańców konina. z kleczewa wyjeżdża przed 19.00 a ostatni z konina jest o 18.00. ani sie nie można umówić na wieczór ze znajomymi w klubie ani nic zalatwić. beznadzieja. chyba koninowi powinno zależeć, żeby osoby spoza miasta spędzały tam czas i wydawały swoją kasę.

Tylko tutaj chodzi o dojazd do pracy i z powrotem a nie o transport 2-3 imprezowiczów. Zależy ! ale się nie kalkuluje.
Pozdrawiam

Nie, no jasne, że to też udogodnienie dla dojeżdżających do pracy. Tylko nie samą pracą człowiek żyje. Ja nie jestem imprezowiczką, ale bardzo chętnie częściej jeździłabym do Konina, żeby spotkać się wieczorem ze znajomymi w pubie/kawiarni albo żeby pójść do kina - nie oszukujmy się, że Kleczew zapewnia takie atrakcje.
sylva

Postautor: XTZ » 26 grudnia 2016, 00:58

Wystarczyło by zrobić kursy na przełomie zmian w KWB, i autobus sam by się zapełnił. Pierwszy kurs już na dworcu jest pełny, a z powrotem jedzie ***** bo jedzie za pięć szósta a nie pięć po szóstej.
XTZ

Postautor: Gość » 26 grudnia 2016, 09:32

A w soboty nie kursuje rano
Gość

Postautor: abel » 10 czerwca 2017, 14:00

Zagdzam się w pełni
abel
Nowy

Wróć do Konin