Dzisiaj jest wtorek 20 kwietnia 2021, imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17797) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 8oC
Jutropogoda
14 / 5oC
Pojutrzepogoda
6 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Bon ton również w pracy - „Czwartkowe spotkania z ... (1)MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (9)

MKM.OTOMOTO.PL

MKM.OTOMOTO.PL

Postautor: Oszukany Klient » 2 stycznia 2020, 21:19

UWAGA NA TĄ FIRME.Niby Importer aut bezwypadkowych bo ladnie odpicowujez zewnątrz.Ale silniki remontowane i tylko auta robione pod sprzedaż.
Oszukany Klient

Re: MKM.OTOMOTO.PL

Postautor: Gość » 2 stycznia 2020, 21:27

Witam ja kupiłem od prywatnej osoby golfa 6 plus który okazał się handlarzem. Auto po 150 km uległo awarii. Po udanej próbie kontaktu telefonicznego w celu oddania auta na prawie rekojmi zostałem wyśmiany. I postanowiłem nie odpuścić i nawet jeżeli będę musiał poświecić masę pieniędzy dopne swego. Na chwile obecna turbina do roboty i nie wiadomo co jeszcze bo trwa diagnoza. Facet zameldowany pod innym adresem. Adres z dowodu niezamieszkany. Telefon wyłączony zaraz po kontakcie telefonicznym.
Gość

Postautor: Gość » 2 stycznia 2020, 21:45

Oszukany Klient pisze:.....Niby Importer aut bezwypadkowych ....Ale silniki remontowane ....
Jednakowoż remont silnika wykonuje się nie tylko z powodu wypadku, więc powyższy zarzut jakby nie trafiony....
Gość

Postautor: Gość » 3 stycznia 2020, 09:41

Zakup używanego samochodu to jest loteria, handlarz też człowiek - sprowadza, dolicza prowizję i sprzedaje klientowi, też nie wie co siedzi w samochodzie - a przynajmniej ma prawo nie wiedzieć. Klient wymagania ma bardzo duże.. oj bardzo... a przy tym czesto jest hamski... najlepiej jakby samochód był z gwarancją że nic się nie zepsuje. Przypominam że Ci wszyscy ludzie handlują używanym towarem który ma 2..5 ...10.. 15 lat. Klient nie kupi sobie Opla Corsy z 2014roku, tylko w zamian tego marzy się Audi A6 z 2008, najlepiej przebieg poniżej 200.000.... Ludzie szukają cudów... Można trafić, ale trochę realizmu... Roszczenia to można mieć w salonie samochodowym...
Gość

Postautor: BartekKonin » 3 stycznia 2020, 10:13

Ludzie co wy piszecie..Nie brońcie go bo zapewne od niego nie kupiliście ani jednego auta.Ciekawe jakbyście kupili jakieś drogie auto np za 20-40 tysięcy których on ma masę.On jako handlarz i przedsiębiorca po zjezdzie z lawety powinien oglądać je.Zreszta on jest sprzedawcą więc ponosi wszelka odpowiedzialność w jakim stanie jest sprzedawany przedniego samochód.
BartekKonin

Postautor: BartekKonin » 3 stycznia 2020, 10:14

Ludzie co wy piszecie..Nie brońcie go bo zapewne od niego nie kupiliście ani jednego auta.Ciekawe jakbyście kupili jakieś drogie auto np za 20-40 tysięcy których on ma masę.On jako handlarz i przedsiębiorca po zjezdzie z lawety powinien oglądać je.Zreszta on jest sprzedawcą więc ponosi wszelka odpowiedzialność w jakim stanie jest sprzedawany przedniego samochód.
BartekKonin

Postautor: Oszukany Klient » 3 stycznia 2020, 10:51

Aha czyli handlarz nie wie co kupuje tak?I co?Odrazu sprzedaje??Aha i klient albo trafi albo nie??ha ha
Oszukany Klient

Postautor: Gość » 3 stycznia 2020, 12:18

A kupujący to co, niewidomy? Nie widzi co kupuje? Sprzedawca bezwzględnie powinien przedstawić faktyczny stan auta i broń Boże nie ukrywać znanych mu usterek, ale nie może odpowiadać za wady których nie zna lub które nie wynikają z dostępnej dokumentacji.
Gość

Postautor: Gość » 3 stycznia 2020, 18:41

A ja na każde auto daję rok gwarancji, na wszystko oprócz części eksploatacyjnych typu tarcze klocki itp, auta naprawiam jak książka pisze, przy sprzedaży mówię co dokładnie z autem było, niczego nie ukrywam, nigdy w żadnym aucie nie cofnąłem licznika. Ale jest tez druga strona medalu, 80% zainteresowanych na wieść że przy aucie było coś robione rezygnuje, więc mniemam że woleliby być oszukani że auto niedotykane, idealne. No i u mnie nie ma okazyjnych cen, bo w naszym kraju okazji nie ma, są tylko wy.jeb.ki. i później lament na forum. Potwierdzam również to że większość chciałaby kupić auto młode rocznikiem, z małym przebiegiem, dobrym wyposażeniem, bezwypadkowe, nie dotykane, najlepiej używane tylko w niedziele do kościoła, ewentualnie w sobotę na zakupy, no i najważniejsze, za pół ceny rynkowej. Niestety cudów nie ma, a jako że popyt kształtuje podaż to 90% sprzedających robi auta na tzw. sztukę, po taniości, na poklejonych i kombinowanych częściach z przy serwisowych śmietników lub giełd. Tak więc drodzy szukający okazji i kupujący takie auta sami jesteście sobie winni. Pozdrawiam.
P.S. Radzę też uważać na używane auta kupowane od dużych 'renomowanych' serwisów i salonów bo tam też jest odstawiana rzeźba.
Gość

Postautor: Gość » 22 lutego 2021, 16:46

Coś się zmieniło na lepsze ?
Gość

Postautor: Gość » 23 lutego 2021, 08:55

Szkoda pisać...
Gość

Postautor: Gość » 26 lutego 2021, 08:19

Gość pisze:Szkoda pisać...