Dzisiaj jest sobota 17 kwietnia 2021, imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17810) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 7oC
Jutropogoda
11 / 8oC
Pojutrzepogoda
12 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (6)Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)

Brwi permanentne

Brwi permanentne

Postautor: Kamaaa » 21 stycznia 2020, 08:43

Witam. Z uwagi na stan moich brwi po chorobie, pomyślałam o delikatnym makijażu permanentnym. Koleżanka polecała mi Pania Martę Koziarę - ze względu na cenę bądź salon Shine. Proszę o opinię.
Kamaaa

Re: Brwi permanentne

Postautor: Dolly » 28 stycznia 2020, 14:49

Marta Koziara ma na swoim profilu Facebooka zdjęcia przed i po, możesz sobie zobaczyć jej pracę. Tylko trzeba przewinąć trochę na dół, za zdjęcia z ustami, paznokciami i ciuchami.

Postautor: Marta1111 » 29 stycznia 2020, 13:27

Tylko nie Koziara! Najlepsza jest w swoich fachu Patrycja Bultrowicz na Zatorzu swietnie zna sie na swojej pracy nie znam niezadowolonej osoby ktora u Niej robila
Marta1111

Postautor: Gość » 29 stycznia 2020, 17:39

Beauty by Barska czyli Joanna Barska. To co ona potrafi wyczarować to naprawdę dzieła sztuki. Używa różnych technik i jest po prostu świetna. Polecam z czystym sumieniem!
Gość

Postautor: Mojaopinia » 29 stycznia 2020, 23:06

Koziara??? HAHAHAHA PROSZE CIE. Pseudostylistka Konińska - pełno spraw sądowych pozakladanych przez byle klientki, na FB powstawiane zdjęcia innej stylistki - byla o to afera
Idź do Martyny Wilanowska Szpregier, Black Rose Studio, Beauty by barska, Patrycja Bultrowicz czy Olgi Gumkowskiej
Mojaopinia

Postautor: Kiki11 » 20 lutego 2020, 15:26

Jeju,nigdy Koziara! Brwi nierowne,czarny pigment,blizny. Higiena pewnie tez pozostawia wiele do zyczenia. Masa niezadowolonych klientek. I to nie tylko z brwi. Porazka
Kiki11

Postautor: Aabbbcc » 20 lutego 2020, 23:04

Nie lepiej pójść do wykwalifikowanego kosmetologa ?
Aabbbcc

Postautor: Bali » 27 sierpnia 2020, 21:42

No ja też zawiodłam się, schrzaniła mi usta.
Bali

Postautor: Lilki0 » 27 sierpnia 2020, 22:00

Masakra omijać szerokim łukiem. Ta baba zniszczyła moje brwi są nierówne, pigment czerwony zrobił się po pół roku czasu. Nie polecam.. Brud wszędzie, psy w pokoju gdzie odbywają się zabiegi. Totalna, porażka kobieta pomyliła powołania.. Sprawy sądowe za sprawą!!
Lilki0

Postautor: Ulau » 28 sierpnia 2020, 10:01

Niestety ,takze nie polecam Marte Koziare .Nie ma pojecia o makijazu perm .Nie warto tracicć kase na pseudostylistke. ZRESZTĄ qystarczy popatrzec na zdjęciach jaja krzywde wyrzadza klientką.Usta zdeformowane,paznokcie porażka a makijaz perm wykonywany bardzo nie chlujnie .Odradzam lepiej zsinwestowac w kogoś doświadczonego.
Ulau

Postautor: fdfds » 2 września 2020, 12:32

Asia Barska ;))
fdfds

Postautor: Malpa moja » 26 stycznia 2021, 19:48

Pani Marta K. Postanowila rozpoczac inną kariere chyba juz wszyscy wiedzą o co chodzi
Malpa moja

Postautor: Zadowolona » 26 stycznia 2021, 21:35

Witam, nie patrzcie na Konin, jedzcie dziewczyny do Kalisza Anna Rybak mistrzyni Polski. PETARDA jak robi pernametny!!! Niesamowity profesjonalizm!!!!
Zadowolona

Postautor: Gość » 30 stycznia 2021, 06:24

A ja polecam Monike Nowak na spoldzielcow ma salon. Jest perfekcyjna w tym co robi. Polecam
Gość

Postautor: polecam » 2 lutego 2021, 14:01

Ja polecam Jessikę Trzcińską z Lichenia.
polecam

Następna

Wróć do Konin