Dzisiaj jest środa 8 lipca 2020, imieniny: Edgara, Elżbiety, Eugeniusza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17870) SPORT FORUM FIRMY (5505) PRACA (28) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 11oC
Jutropogoda
19 / 15oC
Pojutrzepogoda
23 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Miejski Płatny Parking powiększony od począ ... (1)"Z Maryją przez wieki" to jedna z wystaw w licheńs ... (0)

Ceny mieszkań w dół do 20 %

Re: Ceny mieszkań w dół do 20 %

Postautor: Gość » 30 kwietnia 2020, 15:41

Gość pisze:wole nie mieć bladego pojecia niz mieć takie pojecie jak ty inwestorze zaradny
No to nie miej. Dalej pożyczaj pieniądze i "inwestuj"...
Gość

Postautor: Gość » 6 maja 2020, 20:45

Udało się dokonać jakiś okazyjnych transakcji ? Podzielcie się, ja dalej szukam. Czekam za okazję .
Gość

Postautor: Gość » 6 maja 2020, 22:48

Gość pisze:Udało się dokonać jakiś okazyjnych transakcji ? Podzielcie się, ja dalej szukam. Czekam za okazję .

Czekaj. Za pół roku ceny spadną o 40%.
Gość

Postautor: Paweł 32 » 7 maja 2020, 21:09

Nie sądzę, zeby aż tyle spadły, ale rozmawiałem z wujek z biura nieruchomości to powiedział że rynek nieruchomości zacznie reagować na poczatku wakacji, a do końca roku mogą pojawić się okazję do 20 % i więcej. Polecił uzbroić się w cierpliwość .
Paweł 32

Postautor: Goscgosc6 » 7 maja 2020, 22:11

Wg mnie juz spadaja. Kupilismy z mezem dom 120m na Posadzie za 230 tys. Udalo nam sie w 3 tyg. Przetrzymac goscia i zszedl z 340 tys.
Goscgosc6

Postautor: Gość » 10 maja 2020, 08:44

Też mam 2 mieszkania na oku i czekam na obniżenie ceny, za tydzień, może dwa złoże wlascicielą propozycję cenową. Co niektórzy i tak trzymają cenę 4 czy 4,5 z nadzieją, że trafi się rozrzutny, powodzenia im życzę po połowie, czy końcem roku sprzedadzą po 3 tys
Gość

Postautor: Marek44 » 11 maja 2020, 13:00

Gość pisze:Też mam 2 mieszkania na oku i czekam na obniżenie ceny, za tydzień, może dwa złoże wlascicielą propozycję cenową. Co niektórzy i tak trzymają cenę 4 czy 4,5 z nadzieją, że trafi się rozrzutny, powodzenia im życzę po połowie, czy końcem roku sprzedadzą po 3 tys

To, że ktoś chce, to nie znaczy, że tyle dostanie, dostanie pomniejszone o 15% (optymistycznie, czwarty kwartał ). Co niektórzy nie zdają sobie sprawy z powagi sytuacji,jak moja żona, która twierdzi, że nic się nie dzieję, oczywiście nie pracuje, bo zajmuje się dzieckiem, zażywa też tabletki psychotropowe, może dlatego straciła kontakt z rzeczywistością tak samo jak niektórzy właściciele nieruchomości. Życzę zdrowia psychicznego i realnych cen za swoje nieruchomości, jeśli faktycznie ktoś chcę sprzedać, a nie pochwalić się w ogłoszeniu mieszkaniem, czy domem, pozdrawiam.
Marek44

Postautor: Gość » 11 maja 2020, 13:29

Gość pisze:Też mam 2 mieszkania na oku i czekam na obniżenie ceny, za tydzień, może dwa złoże wlascicielą propozycję cenową. Co niektórzy i tak trzymają cenę 4 czy 4,5 z nadzieją, że trafi się rozrzutny, powodzenia im życzę po połowie, czy końcem roku sprzedadzą po 3 tys

Czekaj zatem i ty. Kupisz sobie wówczas w połowie czy z końcem roku po 3 koła za metr.
Gość

Postautor: gość » 11 maja 2020, 13:50

Gość pisze:

Czekaj zatem i ty. Kupisz sobie wówczas w połowie czy z końcem roku po 3 koła za metr.

Tak właśnie zamierzam zrobić, zaczekam, czas to pieniądz, sporo można zaoszczędzić w kilka miesięcy.
gość

Postautor: Gość » 11 maja 2020, 15:45

gość pisze:Tak właśnie zamierzam zrobić, zaczekam, czas to pieniądz, sporo można zaoszczędzić w kilka miesięcy.
Dokładnie. Nie ma co ulegać panice bo można stracić sporo kasy, lepiej poczekać te kilka miesięcy.
Gość

Postautor: Gość » 12 maja 2020, 06:55

Nie kupujcie teraz mieszkań , wystarczy przejrzeć ceny mieszkan i domów w Warszawie czy Wrocławiu jak lecą na łeb na szyję, tam są już są obniżki do 20-30%, podobna sytuacja będzie w naszej melopoli Koninie. Czekać kilka miesięcy.
Gość

Postautor: Gosce4k5 » 12 maja 2020, 08:26

Nawet więcej polecą, Na zatorzu czekalismy na mieskzanie na 1 piętrze.
Uparli się, ze 240 tys chca i koniec. W piątek podpisaliśmy umowę za 170 tys.
Myslimy czy nie za wczesnie się zdecydowalismy, bo pewnie będzie jeszcze taniej.
Gosce4k5

Postautor: gość » 12 maja 2020, 09:38

Gosce4k5 pisze:Nawet więcej polecą, Na zatorzu czekalismy na mieskzanie na 1 piętrze.
Uparli się, ze 240 tys chca i koniec. W piątek podpisaliśmy umowę za 170 tys.
Myslimy czy nie za wczesnie się zdecydowalismy, bo pewnie będzie jeszcze taniej.

Jakie mieszkanie kupiliście 3 pokoje ? Skoro ktoś chce sprzedać, to ludzie się faktycznie upierają przy swoich kosmicznych cenach zamiast opuścić 10% i teraz sprzedać, bo czym dalej tym będzie taniej. Cały czas mówią załamanie gospodarki w końcem roku, ale pazerność i tak wygrywa. chytry traci dwa razy .
gość

Postautor: marcin i iwona » 18 maja 2020, 10:47

Witamy, Nam w sobotę w końcu udało się kupić mieszkanie (61m2) na V osiedlu 3-pokojowe z balkonem, drugie piętro. Wystawiona kwota to 265 tys zł i właściciele upierali się przy kwocie minimum 250 tys, że więcej nie opuszczą, bo jest bardzo duże zainteresowanie. Czas zrobił swoje i zdecydowali się ostatecznie sprzedać za kwotę 206 tys zł . Mieszkanie w stanie dobrym +
marcin i iwona

Postautor: Gość » 18 maja 2020, 12:14

No i super. To normalna cena transakcyjna z ostatniego roku mieszkań na V Oś., a ewentualne korekty zależą od jego stanu i lokalizacji (niski blok, wieżowiec, parter, ostatnie piętro etc.).
Gość

PoprzedniaNastępna

Wróć do Konin