Dzisiaj jest piątek 10 lipca 2020, imieniny: Amelii, Filipa, Witalisa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17736) SPORT FORUM FIRMY (5508) PRACA (27) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 16oC
Jutropogoda
18 / 12oC
Pojutrzepogoda
18 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rewitalizacja parku w Turku. To miejsce będzie nie ... (0)Wierzbinek. Pożar przyczepy ze słomą na drodze woj ... (3)

Ceny mieszkań w dół do 20 %

Re: Ceny mieszkań w dół do 20 %

Postautor: Gość » 26 maja 2020, 11:55

ten temat założył i pisze chyba jakiś dewoloper.
Właśnie sprzedałem mieszkanie w Koninie 32 m za 146000 i to w jeden moment-chętnych wielu.... Wniosek jeden - mieszkanie jest najlepszą lokatą jak ktoś ma trochę gotówki, wniosek dwa- ceny mieszkań nie poszły w dół i dłuuuugo nie pójdą. G=
Gość

Postautor: gość » 26 maja 2020, 14:45

Trochę gotówki ? Na ile mieszkań jedno, dwa ? Z tego co zauważyłem to przybywa mieszkań pod wynajem, hmm ... Czyżby ludzie rezygnowali w wynajmu ?Pozostała część ludzi będzie pozbawiona zakupu własnego mieszkania, bo co chwilę podnoszą wkład własny 20 % a nawet 30%
Jeśli mieszkanie kosztuje np 200 tys ( 40 tys wkład ) + notariusz ( około 8 tys) + remont ( 40 tys ) = niespełna 90 tys .Kogo na to będzie stać ? Nielicznych i nawet jeśli ceny spadną o 20 %, a pewnie spadną to i tak mało kto dostanie kredyt na mieszkanie.
gość

Postautor: gość » 26 maja 2020, 14:51

Gość pisze:ten temat założył i pisze chyba jakiś dewoloper.
Właśnie sprzedałem mieszkanie w Koninie 32 m za 146000 i to w jeden moment-chętnych wielu.... Wniosek jeden - mieszkanie jest najlepszą lokatą jak ktoś ma trochę gotówki, wniosek dwa- ceny mieszkań nie poszły w dół i dłuuuugo nie pójdą. G=

Jasne, no pewnie za 4,6 zł za metr kurnika ? Chłopie potrzebujesz pomocy lekarza ? Chyba brakuje Ci tlenu przez ten brak przestrzeni .
Nikt nie zapłaci 4,6 za metr w obecnej ani niedalekiej przyszłości, chyba, że tak jak Ty ocknie się w szpitalu .
Może kolejnym razem jak braknie Ci tlenu to sprzedaż za 5 tys. ps życzę sprzedaży na 10 tys za metr...
gość

Postautor: gość » 26 maja 2020, 15:08

gość pisze:
Gość pisze:ten temat założył i pisze chyba jakiś dewoloper.

Jasne, no pewnie za 4,6 zł za metr kurnika ? Chłopie potrzebujesz pomocy lekarza ? Chyba brakuje Ci tlenu przez ten brak przestrzeni .
Nikt nie zapłaci 4,6 za metr w obecnej ani niedalekiej przyszłości, chyba, że tak jak Ty ocknie się w szpitalu .
Może kolejnym razem jak braknie Ci tlenu to sprzedaż za 5 tys. ps życzę sprzedaży na 10 tys za metr...

Mieszkanie było dobrą inwestycją, ale przyszłość jest nieznana i zbyt ryzykowna, żeby inwestować w mieszkania zwłaszcza w Koninie skoro za chwilę nie będzie miał ich kto wynajmować i trzeba będzie płacić opłaty . Świetna inwestycja ! Kupić drogo i utrzymywać mieszkanie, gdzie póki co ceny za m2 mają małe spadki. Ceny mieszkań spadną i to znacząco w 4 kwartale, ale co z tego jak i tak niewielu będzie nabywców . Około 70 % mieszkań jest kupowanych w kredycie, a 1/10 uzyska kredyt . Pożyjemy, zobaczymy za kilka miesięcy te Twoje wspaniałe inwestycje ile będą warte .
gość

Postautor: Marek49 » 26 maja 2020, 15:28

Ludzie zejdzie na ziemię !!! Co za bzdury piesze jakiś ekonomista osioł, że mieszkania pójdą w górę, czy nie spadną ! Tu masz osiołku swoją stabilność ...
Czwarty pakiet antykryzysowy, tak zwana tarcza 4.0, zawiera m.in. rozszerzenie zasad obniżenia czasu pracy oraz wynagrodzenia, o 20 proc. lub objęcie pracownika przestojem ekonomicznym oraz zmniejszenie wynagrodzenia o maksymalnie 50 proc.Te zasady mogłyby trwać nawet przez rok po odwołaniu stanu zagrożenia epidemicznego lub stanu epidemii.
Swoją drogą zastanawiam się ile będzie z końcem roku ofert sprzedaży nieruchomości z kredytem hipotecznym .
Marek49

Postautor: Gość » 26 maja 2020, 15:41

Marek49 pisze:Ludzie zejdzie na ziemię !!! Co za bzdury piesze jakiś ekonomista osioł, że mieszkania pójdą w górę, czy nie spadną ! Tu masz osiołku swoją stabilność ...
Czwarty pakiet antykryzysowy, tak zwana tarcza 4.0, zawiera m.in. rozszerzenie zasad obniżenia czasu pracy oraz wynagrodzenia, o 20 proc. lub objęcie pracownika przestojem ekonomicznym oraz zmniejszenie wynagrodzenia o maksymalnie 50 proc.Te zasady mogłyby trwać nawet przez rok po odwołaniu stanu zagrożenia epidemicznego lub stanu epidemii.
Swoją drogą zastanawiam się ile będzie z końcem roku ofert sprzedaży nieruchomości z kredytem hipotecznym .

dobrze napisane a juz slychac jak wrobelki cwierkaja ze kopalnia elektrownia i huta beda zwalniac ludzi to napewno inwestycja w mieszkanie w koninie bedzie strzalem w dziesiatke(raczej w kolano)
Gość

Postautor: Gość » 26 maja 2020, 19:31

Powtórzę jeszcze raz :ten temat założył i pisze chyba jakiś dewoloper.
Właśnie sprzedałem mieszkanie w Koninie 32 m za 146000 i to w jeden moment-chętnych wielu....
Ktoś kto wątpi to zna ceny chyba z teorii albo jest dewoloperemi tak pisać musi...
146000 dostałem i mam fizycznie - to jest fakt. Kto wątpi ma problem. Ale chyba może pozazdrościć
Gość

Postautor: Gość » 26 maja 2020, 20:56

[quote="Gość"]Powtórzę jeszcze raz :ten temat założył i pisze chyba jakiś dewoloper.
Właśnie sprzedałem mieszkanie w Koninie 32 m za 146000 i to w jeden moment-chętnych wielu....
Ktoś kto wątpi to zna ceny chyba z teorii albo jest dewoloperemi tak pisać musi...
146000 dostałem i mam fizycznie - to jest fakt. Kto wątpi ma problem. Ale chyba może pozazdrościć[/quote ja zazdroszczę wyobraźni, mogłeś sprzedać za 5 tyś jak miałeś tylu chętnych. Myslałem że już mnie nic tu nie zazkoczy, a tu proszę. Czuć tu szkole inwestora.
Gość

Postautor: Gość » 26 maja 2020, 21:08

od 5000 zacząłem negocjować, żeby było z czego schodzić, chętnych było sporo bo nawet jak sprzedałem to nadal dzwonili i pytali (ogłoszenie jeszcze wisiało)
Nie jestem żadnym inwestorem. Sprzedałem mieszkanie bo dosyć miałem już wynajmowania go -brak szacunku ludzi wynajmujących do czyjejś własności, nieuczciwi wynajmujący, nie płacący, samotne matki z dzieckiem, eurosieroty i wiele innych ( książkę by napisał). 1000 miesieęczne z wynajmu niewarte tych nerwów. Nie musiałem, mogłem trzymać( mam pieniądze) ale z drugiej strony mam spokój.
A dewolpperzy niech dalej próbuja napędzać-może znajdą kogoś naiwnego...
Gość

Postautor: gość » 27 maja 2020, 10:03

Gość pisze:od 5000 zacząłem negocjować, żeby było z czego schodzić, chętnych było sporo bo nawet jak sprzedałem to nadal dzwonili i pytali (ogłoszenie jeszcze wisiało)
Nie jestem żadnym inwestorem. Sprzedałem mieszkanie bo dosyć miałem już wynajmowania go -brak szacunku ludzi wynajmujących do czyjejś własności, nieuczciwi wynajmujący, nie płacący, samotne matki z dzieckiem, eurosieroty i wiele innych ( książkę by napisał). 1000 miesieęczne z wynajmu niewarte tych nerwów. Nie musiałem, mogłem trzymać( mam pieniądze) ale z drugiej strony mam spokój.

5 tys za gołębnik 32m3 ,aha ... obudziłeś się, czy jeszcze spisz i śnisz ?
gość

Postautor: Gość » 27 maja 2020, 11:15

gość pisze:
Gość pisze:od 5000 zacząłem negocjować, żeby było z czego schodzić, chętnych było sporo bo nawet jak sprzedałem to nadal dzwonili i pytali (ogłoszenie jeszcze wisiało)

5 tys za gołębnik 32m3 ,aha ... obudziłeś się, czy jeszcze spisz i śnisz ?

to nie sen, skoro sprzedałem a ty śnij dalej....
Gość

Postautor: Gość » 27 maja 2020, 13:10

jak znalazles idiote ktory dal 5tys za metr w standardzie prl czyli lamperii na scianach
Gość

Postautor: Gość » 27 maja 2020, 13:22

Gość pisze:... w standardzie prl czyli lamperii na scianach
Na jakiej podstawie twierdzisz że była tam lamperia na ścianach? Możesz to w jakiś sposób udowodnić?

Gość pisze:jak znalazles idiote ktory dal 5tys za metr ....
To proste. Po pierwsze musisz być właścicielem nieruchomości, po drugie musisz chcieć ją sprzedać, po trzeci musisz wystawić ją na sprzedaż i przyjmować klientów.
Gość

Postautor: Gość » 27 maja 2020, 14:06

Gość pisze:jak znalazles idiote ktory dal 5tys za metr w standardzie prl czyli lamperii na scianach

a gdzie ty widzisz że ktoś dał 5000 za metr -jest napisane ,że od takiej sumy zacząłem, co za dekiel
Gość

Postautor: Gość » 27 maja 2020, 16:23

Gość pisze:
Gość pisze:jak znalazles idiote ktory dal 5tys za metr w standardzie prl czyli lamperii na scianach

a gdzie ty widzisz że ktoś dał 5000 za metr -jest napisane ,że od takiej sumy zacząłem, co za dekiel

30 x 5000 = 150tys proste deklu
Gość

PoprzedniaNastępna

Wróć do Konin