Dzisiaj jest piątek 10 lipca 2020, imieniny: Amelii, Filipa, Witalisa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17733) SPORT FORUM FIRMY (5508) PRACA (27) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 16oC
Jutropogoda
18 / 12oC
Pojutrzepogoda
18 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rewitalizacja parku w Turku. To miejsce będzie nie ... (0)Wierzbinek. Pożar przyczepy ze słomą na drodze woj ... (3)

Ceny mieszkań w dół do 20 %

Re: Ceny mieszkań w dół do 20 %

Postautor: Gość » 27 maja 2020, 17:08

Gość pisze:
Gość pisze:
Gość pisze:jak znalazles idiote ktory dal 5tys za metr w standardzie prl czyli lamperii na scianach

a gdzie ty widzisz że ktoś dał 5000 za metr -jest napisane ,że od takiej sumy zacząłem, co za dekiel

30 x 5000 = 150tys proste deklu

no to podaj gdzie było mowa o 150000 deklu?
Jak już to 32mx5000=160000 deklu!
Dostałem 146000, a więc 146:32m=4562,5 za metr kwadratowy ( o ile wiesz co to jest?) deklu !
Przeczytaj kilka razy może zrozumiesz...
p.s. chociaż w to wątpię
Gość

Postautor: Gość » 27 maja 2020, 18:07

deklu napisalem 30 x 5000 a nie 32x5000 ROZUMIESZ DEKLU
Gość

Postautor: Gość » 27 maja 2020, 18:23

Gość pisze:deklu napisalem 30 x 5000 a nie 32x5000 ROZUMIESZ DEKLU

no właśnie deklu o to chodzi deklu. Sam sobie przeczysz deklu . Tak jak pisałem powyżej , że i tak tego nie zrozumiesz...co za dekiel...brak słów...
Gość

Postautor: deklu » 27 maja 2020, 18:29

Gość pisze:

no właśnie deklu o to chodzi deklu. Sam sobie przeczysz deklu . Tak jak pisałem powyżej , że i tak tego nie zrozumiesz...co za dekiel...brak słów...

Faktycznie, masz rację jest tak jak piszesz, po prostu nie doczytałem wczesniej i napisałem głupoty. Tak to jest jak włączę się w rozmowę w połowie nie znając szczegółów. Przepraszam - jestem deklem - masz rację . Nigdy z matmy nie byłem dobry więc te obliczenia moje tez są błędne- sorki juz się tu nie wypowiadam.
deklu

Postautor: Gość » 27 maja 2020, 18:50

deklu pisze:
Gość pisze:

Faktycznie, masz rację jest tak jak piszesz, po prostu nie doczytałem wczesniej i napisałem głupoty. Tak to jest jak włączę się w rozmowę w połowie nie znając szczegółów. Przepraszam - jestem deklem - masz rację . Nigdy z matmy nie byłem dobry więc te obliczenia moje tez są błędne- sorki juz się tu nie wypowiadam.

gosc jest dobry sam sobie odpowiada i sam siebie wyzywa masz rozdwojenie jaźni czy jestes taki od urodzenia. ha ha
Gość

Postautor: Asdfmalgorzata » 28 maja 2020, 01:16

https://www.youtube.com/watch?v=sMmBv9HnS8M&feature=share
Asdfmalgorzata

Postautor: Hubertxxxxx » 30 maja 2020, 00:43

Hah, dobre, poszło za 4,6K za metr, nie wiem komu chcesz to wcisnąć, obserwuje od kilku miesięcy ceny i ogłoszenia i mieszkania po 4K za metr potrafią w Koninie stać nawet kilka miesięcy, Konin nie jest i nie będzie atrakcyjnym miastem do mieszkania, 32m3 realna wartość to 120~k chyba ze jest świeżo po remoncie wtedy w okolicach 140k, jeśli ktoś kupuje powyżej tych kwot to zwyczajnie jest jeleniem któremu kit nawciskala agencja nieruchomości, pozdrawiam
Hubertxxxxx

Postautor: Gość » 30 maja 2020, 07:46

Hubertxxxxx pisze:Hah, dobre, poszło za 4,6K za metr, nie wiem komu chcesz to wcisnąć, obserwuje od kilku miesięcy ceny i ogłoszenia i mieszkania po 4K za metr potrafią w Koninie stać nawet kilka miesięcy, Konin nie jest i nie będzie atrakcyjnym miastem do mieszkania, 32m3 realna wartość to 120~k chyba ze jest świeżo po remoncie wtedy w okolicach 140k, jeśli ktoś kupuje powyżej tych kwot to zwyczajnie jest jeleniem któremu kit nawciskala agencja nieruchomości, pozdrawiam

Skoro chcesz nazywaj kogos jeleniem , że kupił ode mnie 32 metry mieszkania do remontu za 146000, i żadna agencja nie mieszała się przy tym, zwykłe ogłoszenie na LM. Widac , że nie masz pojęcia o czym piszesz, no ale takich ludzi tu wielu...piszą byle pisac....A może po prostu zazdroszczą bo ich mieszkania nikt nie chce. Doda tylko , że mieszkanie na Sosnowej, drugie piętro. Pamiętaj jedno - mieszkanie jest tyle warte ile ktoś chce za nie zapłacić ( nie dotyczy to tylko mieszkań).
Proponuję zmienić leki i wrócić za jakiś czas, do widzenia....
Gość

Postautor: Piotr55 » 30 maja 2020, 08:56

Za chwilę na mieszkanie będzie stać nielicznych , dosłownie garstkę, jeden z powodów to brak możliwość skredytowania mieszkania poprzez podnoszenie wkładu własnego od 20 do nawet 40 %, nie wspomnę o notariuszu i remoncie. Wiec spadek mieszkań który prędzej, czy później nastąpi niewiele pomoże potencjalnym właścicielom, zwłaszcza chcących kupić większe nieruchomości. Sprzedającym radzę uzbroić się w cierpliwość , bo nie szybko dojdzie to transakcji sprzedaży przy tak wygórowanych cenach.
Piotr55

Postautor: Gość » 30 maja 2020, 21:43

A mnie tych pazernych właścicieli nie jest żal! Nie trzymają te swoje wartościowe mieszkania. Jak się skończy pomóc Państwa i zaczną masowe zwolnienia to mieszkań będzie mnóstwo o 30% taniej . Może uda się przejść kredyt hipoteczny na dobrych warunkach. Chytry traci dwa razy chyba zaczyna się spełniać...
Gość

Postautor: Gość » 30 maja 2020, 23:25

poczekajmy jeszcze około 5 miesiecy i ci wielcy inwestorzy w swoich mieszkaniach z prl-u beda kwiczec jak świnie ha ha ha
Gość

Postautor: Gość » 31 maja 2020, 07:26

żadnego kryzysu nie ma- nikt nie stracił pracy - więc mieszkania będą szły w góre a nie w dół !
Gość

Postautor: Gość » 31 maja 2020, 20:51

Gość pisze:żadnego kryzysu nie ma- nikt nie stracił pracy - więc mieszkania będą szły w góre a nie w dół !

Póki co nie ma, bo wybory za pasem, ale zobaczymy co się stanie miesiąc po zaprzestaniu sponsorowania pracodawców i pracowników. Na dzień dzisiejszy są tylko małe redukcję etatów i czasu pracy. Bardzo chętnie zobaczę statystki odnośnie bezrobocia na koniec roku, w granicach 13-15%, a średnia penisa z 3500 netto spadnie do 3000 . Chyba że ktoś jest oderwany od rzeczywistości i żyje w swoim świecie. Nieruchomość spadną co najmniej 20% ale to marne pocieszenie dla kupujących jak i tak nie będzie ich stać. Pozdrawiam tych z innego świata...
Gość

Postautor: Gość » 1 czerwca 2020, 17:46

Gość pisze:
Gość pisze:żadnego kryzysu nie ma- nikt nie stracił pracy - więc mieszkania będą szły w góre a nie w dół !

Póki co nie ma, bo wybory za pasem, ale zobaczymy co się stanie miesiąc po zaprzestaniu sponsorowania pracodawców i pracowników. Na dzień dzisiejszy są tylko małe redukcję etatów i czasu pracy. Bardzo chętnie zobaczę statystki odnośnie bezrobocia na koniec roku, w granicach 13-15%, a średnia penisa z 3500 netto spadnie do 3000 . Chyba że ktoś jest oderwany od rzeczywistości i żyje w swoim świecie. Nieruchomość spadną co najmniej 20% ale to marne pocieszenie dla kupujących jak i tak nie będzie ich stać. Pozdrawiam tych z innego świata...

Ano jak kogoś nie stac na własne mieszkanie to niech siedzi cicho i nie narzeka ! Kto mu zabrania dobrze zarabiać? Nie chciało się nosić teczki trzeba nosić...
ale trochę szkoda mi biedaków.
Gość

Postautor: Gość » 1 czerwca 2020, 21:00

O investor się odezwał, jak miło. Teraz to już na pewno nikt nie kupi tego twojego ekskluzywnego gołębnika . Mieszkanka juz spadly i spadaj chyba, że nie chcesz widzieć. Powodzenia w sprzedaży.
Gość

PoprzedniaNastępna

Wróć do Konin