Dzisiaj jest środa 3 marca 2021, imieniny: Maryny, Kunegundy, Pakosława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18075) SPORT FORUM FIRMY (5586) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 4oC
Jutropogoda
3 / -1oC
Pojutrzepogoda
4 / -2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piłkarska kolejka: Nasi III-ligowcy wiosnę rozpocz ... (0)Zmiana w zarządzie ZE PAK. Wybrano nowego wiceprez ... (0)

Werniks do akryli gdzie kupię w Koninie

Werniks do akryli gdzie kupię w Koninie

Postautor: jadlkfadj » 8 stycznia 2021, 16:08

Dzień dobry,
Werniks do akryli gdzie kupię w Koninie.
Orzy okazji lepiej mat, satyna czy połysk?
Jestem początkująca w malowaniu obrazów akrylem.
Dziękuję
jadlkfadj

Re: Werniks do akryli gdzie kupię w Koninie

Postautor: Hhhhhkk » 12 stycznia 2021, 11:17

Niestety temat ginie w tematach wystawianych przez pokityczne trole.

Proszę kogoś o artystycznych zainteresowaniach o odpowiedź jeśli w zalewie politycznych tematów zobaczy ten post. A administratora proszę o utworzenie tematu polityka i osoby które są trolami niech się tam wyzywaja. Jeśli nie będą sie stosować miesięczny ban na IP.
Hhhhhkk

Re: Werniks do akryli gdzie kupię w Koninie

Postautor: Gość » 12 stycznia 2021, 20:29

Hhhhhkk pisze:Niestety temat ginie w tematach wystawianych przez pokityczne trole.

Proszę kogoś o artystycznych zainteresowaniach o odpowiedź jeśli w zalewie politycznych tematów zobaczy ten post. A administratora proszę o utworzenie tematu polityka i osoby które są trolami niech się tam wyzywaja. Jeśli nie będą sie stosować miesięczny ban na IP.

Słuchaj werniks to nic innego jak lakier bezbarwny tylko ten wodno rozpuszczalny. Tak mi powiedział artysta z pracowni u którego kupowałem własnie obraz malowany akrylem . Przyszedł w przesyłce bez werniksu i dopiero ja go pokryłem zgodnie z jego zaleceniem takim lakierem których pełno w każdym sklepie budowlanym wyszyło super..
Gość

Wróć do Konin