Dzisiaj jest środa 12 maja 2021, imieniny: Pankracego, Dominika, Domiceli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16996) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
17 / 12oC
Pojutrzepogoda
16 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Show Kopińskiej w rezerwach. Medyk II zdeklasował ... (0)Finderowa piątka w Wąsoszach. Biegali dla Osady Ja ... (1)

Lewactwo

Lewactwo

Postautor: Fuckman » 11 stycznia 2021, 08:36

Poproszę wszystkich "profesorów" o definicję lewactwa, którą to nazwą tak bluzgacie we wszystkie strony; bo ja np nie mam pojęcia co to jest lewactwo. Ale taką prawdziwą definicję, a nie jak wszystkie Wasze teorie wyssaną z d..y. Od razu poproszę porównanie lewackich zachowań wynikających z definicji z zachowaniem osób które tak nazywacie. I przy okazji definicję prawicy, bo tu też widzę macie dużo do powiedzenia i zero pojęcia o temacie. Ja na ten przykład PISu nie znoszę, na PO patrzeć nie mogę; reszta to w ogóle śmiech. Może mnie olśni po Waszych wpisach, kim jestem ideologicznie. No, polski, najmądrzejszy narodzie...; słucham...
Fuckman
 

Re: Lewactwo

Postautor: Gość » 11 stycznia 2021, 10:45

Fuckman pisze:Poproszę wszystkich "profesorów" o definicję lewactwa, którą to nazwą tak bluzgacie we wszystkie strony; bo ja np nie mam pojęcia co to jest lewactwo. Ale taką prawdziwą definicję, a nie jak wszystkie Wasze teorie wyssaną z d..y. Od razu poproszę porównanie lewackich zachowań wynikających z definicji z zachowaniem osób które tak nazywacie. I przy okazji definicję prawicy, bo tu też widzę macie dużo do powiedzenia i zero pojęcia o temacie. Ja na ten przykład PISu nie znoszę, na PO patrzeć nie mogę; reszta to w ogóle śmiech. Może mnie olśni po Waszych wpisach, kim jestem ideologicznie. No, polski, najmądrzejszy narodzie...; słucham...


Mam ten sam dylemat. Otóż to wypowiadane we wszystkich możliwych przypadkach słowo przez wszystkie mozliwe przypadki stało się już sloganem. Sloganem które wypowiada prawicowy motłoch który to motłoch ani w ząb nie rozumiejąc znaczenia tego słowa. Tak kłapią dziobami bo tak usłyszeli od jakiego swojego guru czy też w prawicowych mediach typu TVP ,Trwam ,RM czy tez przeczytali w Gazecie Polskiej lub innym gadzinowym pisemku. Owszem w latach 70 było stosowane takie określenie w stosunku do organizacji skrajnie lewicowych typu Czerwone Brygady czy Czerwona Frakcja które były organizacjami terrorystycznymi. Natomiast określenie " lewak " które jest używane nie tylko w Polsce dotyczy jak widać wszystkich ludzi o poglądach postępowych to znaczy wszystkich antyrasistów ,antyfaszystów ludzi otwartych na inne nacje a także otwartych na inne ideologie , religie czy awangardowe prądy artystyczne oraz osiągnięcia naukowe.Jednym słowem dotyczy wszystkich socjalistów ,socjaldemokratów oraz wszystkich tych którzy nie zgadzają się z ideologią konserwatywną a co za tym idzie wsteczną. Co do skrajnej prawicy to określenie to wzięło swój początek od rewolucji Francuskiej roku 1789 i dotyczyło ludzi zasiadających z prawej strony izby a był to kler ,arystokracja i szlachta która była przeciwna wszelkim zmianom społecznym w Zgromadzeniu Narodowym. Jednym słowem prawica to twór polityczny o charakterze zachowawczym . Do prawicy zaliczamy obecnie wszystkie partie konserwatywne ,chadeckie ,nacjonalistyczne a także faszystowskie. Aby było jeszcze śmieszniej to zgodnie z tą definicją do lewaków należy przypisać także i samego Piłsudskiego i to lewaka największego kalibru. Aby było jasne to jakby się ktoś pytał to mam poglądy lewicowe i tak rozumiem pojęcie lewactwa i prawicy jak to opisałem co wcale nie znaczy ,że mam rację i to odróżnia mnie od prawicowo chadeckiego motłochu.
Gość
 

Re: Lewactwo

Postautor: Gość » 11 stycznia 2021, 11:48

No świetne pytanie!!!! Myślałam,że ,,lewaci,, to Ci z SLD - lewica, ale jednak nie,bo uzywane tu i tu i tam ,i nie wiadomo do kogo jeszcze.!!!!!!
Gość
 

Re: Lewactwo

Postautor: Fuckman » 11 stycznia 2021, 20:15

No ktoś się odezwał, ale tych "najmądrzejszych" krzykaczy oczywiście nie widać. Tak myślałem, że do bałkotania, mądrowania się, bluzgania, obrażania, krytykowania to "prawdziwych" Polaków nie brakuje; ale jak trzeba się wykazać, powiedzieć coś mądrego, merytorycznego, sensownego to robi sie problem. Nie ma w moim słowniku dostatecznie obraźliwych wyrazów, które mogłyby w odpowiedni sposób opisać całą tą pseudo patriotyczną, patokatolicką bandę błaznów; którzy uważają się za prawicę (ha ha ha ha ha ha!!!), o lewicy nie mają zielonego pojęcia, a cała reszta jest dla nich za trudna.
Fuckman
 

Re: Lewactwo

Postautor: Gość » 11 stycznia 2021, 20:34

No taki tu jeden jest BŁAZEN co zakłada 20 tematów na PiS, i jakoś też cicho siedzi!!! No zresztą co po takim można się spodziewać??? Jak nie ma pojęcia o niczym.Ale są inni mądrale i co ????? Bo bełkoczą byle bełkotac!;
Gość
 

Re: Lewactwo

Postautor: Prawy Lewak » 12 stycznia 2021, 08:17

No, właśnie, gdzie jest ten kartoflany prowokator co to tylko trzy słowa potrafi napisać i to jeszcze z błędami. Pewnie za duży ciąg słów, musi parę dni trawić. Zagotowała mu się ostatnia szara komórka.
Prawy Lewak
 

Re: Lewactwo

Postautor: Gość » 12 stycznia 2021, 10:03

Gość pisze:No taki tu jeden jest BŁAZEN co zakłada 20 tematów na PiS, i jakoś też cicho siedzi!!! No zresztą co po takim można się spodziewać??? Jak nie ma pojęcia o niczym.Ale są inni mądrale i co ????? Bo bełkoczą byle bełkotac!;


O co Wam chodzi przecież pod datą 11 bm chyba o godz 9 ,40 jakiś gość ustosunkował się do tematu więc w czym rzecz. Faktem jest ,że czyść uczestników tego forum tak po jednej jak i drugiej stronie to intelektualne kalectwo i nic w tym odkrywczego.
Gość
 

Re: Lewactwo

Postautor: Gość » 12 stycznia 2021, 16:25

lewar to ś m i e ć masz pełną definicje!
Gość
 

Re: Lewactwo

Postautor: Gość » 12 stycznia 2021, 18:09

Prawy Lewak pisze:No, właśnie, gdzie jest ten kartoflany prowokator co to tylko trzy słowa potrafi napisać i to jeszcze z błędami. Pewnie za duży ciąg słów, musi parę dni trawić. Zagotowała mu się ostatnia szara komórka.
Z ***** się nie dyskutuje, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem załatwi doświadczeniem. Chcecie niby merytorycznej rozmowy, a obrażanie już na wstępie? Zastanów się lepiej nad definicją " mohera" i zastanów się czy nie obrażasz przypadkiem kogoś Bliskiego, że swojego otoczenia.
Gość
 

Re: Lewactwo

Postautor: gość » 12 stycznia 2021, 18:34

Lewactwo to MY! budowa nowego świata już się rozpoczęła... będzie inny od dotychczasowego... będzie nowym rajem dla wszystkich bez zabobonów i średniowiecznego myślenia. Niech żyje wolna miłość! I co wy na to?
gość
 

Re: Lewactwo

Postautor: Gość » 12 stycznia 2021, 19:19

Jak będzie jeszcze bez klechów to jestem za.
Gość
 

Re: Lewactwo

Postautor: Gość » 12 stycznia 2021, 21:30

Lewica bez obciążeń, czysta niczym łza. Prawicę *** pazerność.
Gość
 

Re: Lewactwo

Postautor: Gość » 12 stycznia 2021, 21:48

J e b a c PiS
Gość
 

Re: Lewactwo

Postautor: Gość » 13 stycznia 2021, 18:21

J e b a ć PKP
Gość
 


Wróć do Konin

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości