Dzisiaj jest środa 12 maja 2021, imieniny: Pankracego, Dominika, Domiceli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16990) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
17 / 12oC
Pojutrzepogoda
16 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Show Kopińskiej w rezerwach. Medyk II zdeklasował ... (0)Finderowa piątka w Wąsoszach. Biegali dla Osady Ja ... (1)

Dzieci 1-3 do szkoły 18 stycznia

Dzieci 1-3 do szkoły 18 stycznia

Postautor: Bata7666 » 13 stycznia 2021, 12:57

Czy tylko dzieci 1-3 powinny iść do szkoły co o tym sądzicie, wg mnie wszyscy powinni iść normalnie bo to jest krzywda dla tamtych dzieci i młodzieży ciągle to zdalne nauczanie bez sensu
Bata7666

Re: Dzieci 1-3 do szkoły 18 stycznia

Postautor: Aga8765009 » 13 stycznia 2021, 13:02

Wszyscy się tak obawiają i przeżywają. Czym, nauczyciel pracujący w szkole, różni się od nauczyciela pracującego w przedszkolu? Ja pracuje z maluchami od września- co bardzo sobie chwalę- a praca w zasadzie nie różni się dużo od tej sprzed pandemii. Też mnie, nas, nikt nie zaszczepił. Dlaczego dzieci 6 letnie mają możliwość do normalności, a już 7-8 latkom się tą normalność ogranicza? Wszystko musi zacząć wracać do normy bo zwariujemy- my, jak i nasze dzieci Zdrowia życzę
Aga8765009

Postautor: Gabo78098775 » 13 stycznia 2021, 15:18

A kiedy pozostałe dzieci pójdą do szkoły ? Sa w fatalnym stanie psychicznym. Ile czasu będa wszyscy udawac, ze ta bulshit edukacja zdalna to edukacja? Wszystko skierowane na ratowanie starych ludzi. Co mlodym pokoleniem? Rozumiem, oni na nich nie zaglosuja to mozna miec ich gdzies. A co ich to obchodzi, ze wyrosnie armia niewykształconych ludzi z zaburzeniami psychicznymi...
Gabo78098775

Postautor: Jdjjdjdjdud » 13 stycznia 2021, 15:25

Ale ze tusk nie chce pomoc. W koncu nauczyciele mu tak ufaja nadal
Jdjjdjdjdud

Postautor: gość » 13 stycznia 2021, 16:39

gość

Postautor: Gabo78 » 14 stycznia 2021, 12:12

Jestem za -otwierać SZKOLY i wszystko,zaczynać żyć normalnie. Dlaczego dzieciom zwykłego Kowalskiego ma brakować na chleb,a dzieciom Morawieckiego i reszcze nie brakuje na nic. Dlaczego synowie Jadwigi mogą zjeżdżać na nartach, a inne dzieci mają siedzieć w domu. Od kiedy wirusek jest tak bystry,czyżby omijał wybranych. Nie kur@a WSZYSCY JESTEŚMY RÓWNI I WSZYSCY CHCEMY ŻYĆ,NIE TYLKO POLITYCY!!!!
Gabo78

Postautor: Jsde » 14 stycznia 2021, 16:58

Gabo78 pisze:Jestem za -otwierać SZKOLY i wszystko,zaczynać żyć normalnie. Dlaczego dzieciom zwykłego Kowalskiego ma brakować na chleb,a dzieciom Morawieckiego i reszcze nie brakuje na nic. Dlaczego synowie Jadwigi mogą zjeżdżać na nartach, a inne dzieci mają siedzieć w domu. Od kiedy wirusek jest tak bystry,czyżby omijał wybranych. Nie kur@a WSZYSCY JESTEŚMY RÓWNI I WSZYSCY CHCEMY ŻYĆ,NIE TYLKO POLITYCY!!!!
a kto ci broni na narty jechac. Nie ma problemu z zakwatetowaniem i stokami w polsce i ue. Ja sam niedawno wrocilem z nart
Jsde

Postautor: Gość » 15 stycznia 2021, 03:21

Nikt nie broni wam jechać na narty czy w góry. Porozmawiajcie ze znajomymi, ilu było w Karpaczu czy Szklarskiej Porębie! W Zakopanem. Popatrzcie na utrwalone chwile szczescia wystawione na fejsbukach! Wystarczylo powiedziec, ze to wyjazd w poszukiwaniu nowego mieszkania i juz byl powod do pobytu. Przejrzyjcie zdjęcia swoich znajomych na portalach i wszystko będziecie wiedziec. TAK Ewuniu, Dorotko, Renatko .... :)
Gość

Postautor: Gabo78098775 » 16 stycznia 2021, 13:16

Do szkoły nie pójdzie każdy bo się chce to nie wyjazd w góry
Gabo78098775

Postautor: DzonyWeek » 16 stycznia 2021, 21:46

Do szkoly moga chodzic dzieci elit z PiSu reszta sie nie nadaje. Podobnie, jak na wyjazdy na Narty, na wczasy, na mecze itp. Itd. Nie dla psa kielbasa... Chcieliscie miec takie szkolnictwo, jak chcialo PiS to nie narzekac. Popieraliscie PiS w czasie strajku nauczycieli, to popierajcie dalej, co sie stalo. Oczy zobaczyly, jak to jest, jak szczuja, Klamia i manipuluja? Teraz macie, bardzo dobrze, poczujcie kaczy kuper.
DzonyWeek

Wróć do Konin