Dzisiaj jest środa 14 kwietnia 2021, imieniny: Bereniki, Waleriana, Jadwigi WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17325) SPORT FORUM FIRMY (5591) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 3oC
Jutropogoda
2 / 4oC
Pojutrzepogoda
5 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Nasze sprawy. Koniec zadłużania mieszkań. Minister ... (0)Zespół “Papilotki" z MDK na festiwalu piosenki z l ... (0)

Lekarze medalko

Lekarze medalko

Postautor: Dźun » 3 lutego 2021, 11:33

Dlaczego zaszczepieni Lekarze nie przyjmują pacjentów?
Dlaczego teleporady zajmują więcej czasu niż wizyty i jest ich mniej.
Co to za porada bez obejrzenia choćby mms z raną pacjenta bo telefony są utajnione ?
Wczoraj 2 lekarzy a dziś 7 kto tym zarządza ?
Za co medalko bierze kasę ?
Dźun

Re: Lekarze medalko

Postautor: Gość » 4 lutego 2021, 12:14

służba zdrowia już właściwie nie istnieje, a tu w koninie, to najgorsza z możliwości to trafić do tutejszego szpitala, zero opieki, zero zajmowania się pacjentem, nic tylko wypi.erdolić budynek i zaj.ebać wszystkie pracujące tam kur.wy
Gość

Postautor: Gość » 4 lutego 2021, 15:36

Gość pisze:służba zdrowia już właściwie nie istnieje, a tu w koninie, to najgorsza z możliwości to trafić do tutejszego szpitala, zero opieki, zero zajmowania się pacjentem, nic tylko wypi.erdolić budynek i zaj.ebać wszystkie pracujące tam kur.wy
Tym komentarzem powinien się zająć prokurator.
Gość

Postautor: Gość » 4 lutego 2021, 17:05

Gość pisze:
Gość pisze:służba zdrowia już właściwie nie istnieje, a tu w koninie, to najgorsza z możliwości to trafić do tutejszego szpitala, zero opieki, zero zajmowania się pacjentem, nic tylko wypi.erdolić budynek i zaj.ebać wszystkie pracujące tam kur.wy

ten komentarz jest 100% trafiony ta służba zdrowia to jakaś kpina
Gość

Postautor: gość » 4 lutego 2021, 17:16

Prawda jest jedna - przychodnie wraz z lekarzami zamknęli się jako pierwsi !!! A powinni nas leczyć !!!
Przez telefon to ja mogę sobie pizze zamówić !!! Zobaczcie prywatnie to przyjmują nawet bez przyłbicy - bo kasa. A jak na NFZ to patrzą na nas jakbyśmy byli zadżumieni.
Jedna rada jak nie chcą leczyć niech się zwolnią !!!
gość

Postautor: Gość » 4 lutego 2021, 18:38

Gość pisze:
Gość pisze:

ten komentarz jest 100% trafiony ta służba zdrowia to jakaś kpina
Ale na pewno nie grożby,propozycje i obelżywe słowa.To można potraktować jako podburzanie do grożnych czynów.
Gość

Postautor: Gość » 4 lutego 2021, 20:00

No przecuez zostali już zaszczepieni,więc z pewnością przychodnie otworzą i będą przyjmować pacjentów !!!!!! Bo niby czego teraz mieliby się obawiać????? Czekamy więc na państwo lekarzy, aby jeszcze w lutym ruszyły wreszcie przychodnie !!!!!!!!!!!!!!
Gość

Postautor: BabaJędza » 4 lutego 2021, 22:26

Służba zdrowia, zwłaszcza ta w przychodniach, zachowuje się jak żołnierz, który jak tylko wybucha wojna, to zamiast bronić cywili, to pierwszy ucieka z poli walki i chroni tylko siebie. Słusznie ktoś zauważył, że prywatnie, za pieniądze, lekarze się już nie boją. Ciekawe jak oni w ogóle wychodzą z domów, robią zakupy, korzystają z fryzjera itp. itd. skoro są tacy przerażeni i nie mogą przyjmować pacjentów. O dodzwonieniu się to w ogóle szkoda gadać, trzy dni można dzwonić i nic, ciągle zajęte, ale tutaj to akurat nie ma się co dziwić skoro leczą przez telefon. Z jednej strony pacjent przykładający sobie słuchawkę do klatki piersiowej, a z drugiej lekarz patrzy w swoją, prześwietlenie i rezonans też można zrobić telefonem stacjonarnym, a jak dobrze pomasujesz okolice kostki, to wyleczą skręcenie- parodia. Bareja by tego nie wymyślił.
BabaJędza

Postautor: Gość » 5 lutego 2021, 09:58

Tyle że w na tych prywatnych wizytach, to zazwyczaj odeślą cię z receptą, albo będą przedłużać leczenie, byle jak najmniej pomóc, a jak najwięcej skasować za kolejne bezsensowne wizyty. Pis robi z nich bohaterów, Owsiak zbiera dla nich kasę, są wyłączeni z odpowiedzialności karnej, żyje im się za dobrze, to też innych mają gdzieś. Dobrze ludzie piszą, że to ku-rwy. Pozabierać domy i samochody, i pół roku łagrów dla każdej ku-rwy w białym kitlu.
Gość

Postautor: Gość » 5 lutego 2021, 11:47

No taka prawda !!!!! Ludzie też pokończyli studia i zarabiają 3-4 tyś,a oni 30-40 miesięcznie fundusz im przekazuje, i nawet jak ktoś nie był w przychodni 5 lat,to też na niego idą pieniądze co miesiąc!!!! Po prostu jest TYLKO zapisany do Pana doktora czy Pani doktor!!!! Wszyscy wielkie domy samochody, dzieci domy mtak jak jeden z zatorza.Brak slow ,i od roku w krawatach siedzą za zamkniętymi drzwiami!!!!! Cyrk cyrk cyrk, i ciągle mają mało jak słyszymy w telewizji.
Gość

Postautor: Gość » 5 lutego 2021, 12:40

A ja zapytam . Czy to lakarze zamknęli przychodnie w których pracują ? Coś mi sie wydaje a nawet mam pewność że to nasz kochany ,dbający o nas rząd zamknął przychodnie .
Gość

Postautor: Gość » 5 lutego 2021, 13:47

Gość pisze:A ja zapytam . Czy to lakarze zamknęli przychodnie w których pracują ? Coś mi sie wydaje a nawet mam pewność że to nasz kochany ,dbający o nas rząd zamknął przychodnie .
A czy wy thebilie nie widzicie,że w innych krajach "kochane i dbające rządy" robią to samo ,a nawet ostrzej? Plujecie jadem bo nic innego nie potraficie zrobić mimo,że wasze hasło to "My wiemy jak to zrobić".
Gość

Postautor: Gość » 5 lutego 2021, 14:08

Gość pisze:
Gość pisze:A ja zapytam . Czy to lakarze zamknęli przychodnie w których pracują ? Coś mi sie wydaje a nawet mam pewność że to nasz kochany ,dbający o nas rząd zamknął przychodnie .
A czy wy thebilie nie widzicie,że w innych krajach "kochane i dbające rządy" robią to samo ,a nawet ostrzej? Plujecie jadem bo nic innego nie potraficie zrobić mimo,że wasze hasło to "My wiemy jak to zrobić".

Tak ,tyko w innych krajach działania rządów nie doprowadziły do takiej liczby zgonów .U nas bezsensowne działania rządu przyczyniły się do śmierci ok 70 tysięcy ludzi ,pomijając zgony z powodu kowida . To jest najwięcej zgonów po drugie wojnie .
Gość

Postautor: Tropiciel Absurdu » 5 lutego 2021, 16:02

Gość pisze:T...U nas bezsensowne działania rządu przyczyniły się do śmierci ok 70 tysięcy ludzi ,pomijając zgony z powodu kowida....
Nie takie znowu bezsensowne. Zdajesz sobie sprawę jakie to oszczędności dla ZUS i NFZ?
Tropiciel Absurdu

Postautor: Gość » 5 lutego 2021, 17:35

Tropiciel Absurdu pisze:
Gość pisze:T...U nas bezsensowne działania rządu przyczyniły się do śmierci ok 70 tysięcy ludzi ,pomijając zgony z powodu kowida....
Nie takie znowu bezsensowne. Zdajesz sobie sprawę jakie to oszczędności dla ZUS i NFZ?

A może o to właśnie chodzi .Eutanazja starszych ludzi na całym świecie .
Gość

Następna

Wróć do Konin