Dzisiaj jest środa 14 kwietnia 2021, imieniny: Bereniki, Waleriana, Jadwigi WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17323) SPORT FORUM FIRMY (5591) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 3oC
Jutropogoda
2 / 4oC
Pojutrzepogoda
5 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Nasze sprawy. Koniec zadłużania mieszkań. Minister ... (0)Zespół “Papilotki" z MDK na festiwalu piosenki z l ... (0)

Lekarze medalko

Re: Lekarze medalko

Postautor: Gość » 7 lutego 2021, 16:31

Buhahahaha ja nie byłem w przychodni jak w podstawowce i brat rowniez,a już mamy trochę lat.
Gość

Postautor: Gość » 7 lutego 2021, 16:36

Powinni otrzymywać za obsĺuge tzn za wizyty pacjentów.
Gość

Postautor: Grzyb » 7 lutego 2021, 16:42

rechot pisze:
Gość pisze:Podejrzewam, że nie jeden lekarz pierwszy byłby wzburzony i zgorszony, gdyby jakąś restauracja czy Sushi bar odmówiliby dowozu jedzenia. A już nie daj Boże gdyby taki Pan czy pani lekarz nie zostali obsłużeni w sklepie....
Trzeba było się uczyć półgłówki i ****,a wtedy wszyscy bylibyście lekarzami samowystarczalnymi i samoobsługowymi. Ehhh,thebile skończone.

Ale, czemu od razu tak ostro, że trzeba było się uczyć. Nauka nauką, ale bez odpowiedniego zaplecza np. finansowego, często wsparcia czyt. znajomości, to można sobie żyły wypruć i lekarzem się nie zostanie, no taka prawda. Już podręczniki z prawdziwego zdarzenia np. do anatomii to nie jest wydatek rzędu 20-30zł a na wikipedi nie znajdziesz takich treści, zresztą chyba nikt nie chciałby by być leczonym przez lekarza, który czerpie swoją wiedzę z byle jakich źródeł, lub takich ogólnodostępnych, bo wtedy wszyscy bylibyśmy lekarzami więc nie piep... za przeproszeniem oklepanych frazesów typu "trzeba było się uczyć" bo po prostu powyżej pewnego poziomu się nie podskoczy, podobnie jak nie podskoczysz powyżej swoich uszu.
Rząd zamyka przychodnie, ale jakoś nie widziałem rozczarowania wśród lekarzy z tego powodu. Dla mnie to jest pierwsza linia frontu, tak jak żołnierz w czasie działań wojennych i przepraszam bardzo ale trzęsący du..ą żołnierz, jak mu strzela petarda pod nogami, to nie żołnierz.
Zresztą prywatna służba zdrowia jakoś nie zamknęła się w obawie przed pandemią, a wręcz postanowiła brutalnie jeszcze bardziej wykorzystać sytuację podnosząc ceny za usługi, bo trzeba przecież dezynfekować wszystko po pacjencie. Zupełnie, jakby wcześniej tej dezynfekcji nie było, przecież coronavirus był wcześniej i nie jest to jedyny drobnoustrój, który może spowodować w naszym organizmie niebezpieczną chorobę. Czyli co nagle "popsikanie" rąk wątpliwej jakości płynem do dezynfekcji kosztuje +50zł do wcześniejszej ceny i już jesteśmy bezpieczni przed wszelkiego rodzaju chorobami, a wcześniej bez dezynfekcji (no bo nie było tej opłaty więc nie było dezynfekcji) też byliśmy bezpieczni? +50zł robi kolosalną różnicę, przy czym nie zauważyłem, żeby oprócz spsikania rąk była jakakolwiek inna dezynfekcja, a nawet jeżeli jest to umycie/dezynfekcja po kilku pacjentach kozetki/fotela czy innych powierzchni to wg mnie to powinna być standardowa procedura zarówno w czasie, jak i przed pandemią.
Także możemy przerzucać piłeczkę i na zarzut "trzeba było się uczyć" mogę napisać jak się boisz zachorować, to trzeba było zostać ekspedientką w sklepie tam nikt nie choruje zarówno pracownicy, jak i konsumenci. Swoją drogą ciekawe, w jaki sposób lekarze robią zakupy- zapewne wszystkie przez telefon.
Jak następnym razem zabraknie Wam chleba, to spróbujcie zamówić sobie przez Internet z dostawą za 3-4 dni, bo tyle mniej więcej trzeba nieraz wisieć na lini, żeby się dodzwonić do przychodni i życzę żeby Wam w tedy ktoś odpowiedział, trzeba było zostać piekarzem.
Grzyb

Postautor: BabaJędza » 7 lutego 2021, 16:46

Gość pisze:Buhahahaha ja nie byłem w przychodni jak w podstawowce i brat rowniez,a już mamy trochę lat.

Podrośniesz, będziesz miał dzieci, postoisz w kolejce do przychodni, albo powisisz na linii, żeby dziecko zarejestrować to porozmawiamy. Na razie wytrzyj gluta pod nosem i baw się dobrze,
BabaJędza

Postautor: Gość » 7 lutego 2021, 17:06

BabaJędza pisze:
Gość pisze:Buhahahaha ja nie byłem w przychodni jak w podstawowce i brat rowniez,a już mamy trochę lat.

Podrośniesz, będziesz miał dzieci, postoisz w kolejce do przychodni, albo powisisz na linii, żeby dziecko zarejestrować to porozmawiamy. Na razie wytrzyj gluta pod nosem i baw się dobrze,

To tak jak ktoś nie potrafi czytać że zrozumieniem. Nie chodzimy,A forsa za nas leci.
Gość

Postautor: Betika » 7 lutego 2021, 17:21

Co by nie powiedzieć to zawsze jest ktoś kto zna się lepiej nawet jeśli nic nie wie w danym temacie.
Betika

Postautor: Gość » 7 lutego 2021, 17:25

Gość pisze:To tak jak ktoś nie potrafi czytać że zrozumieniem. Nie chodzimy,A forsa za nas leci.

To dlaczego sie nie wypisaliście i naciągacie NFZ na straty?
Gość

Postautor: Gość » 7 lutego 2021, 18:56

Gość pisze:
Gość pisze:To tak jak ktoś nie potrafi czytać że zrozumieniem. Nie chodzimy,A forsa za nas leci.

To dlaczego sie nie wypisaliście i naciągacie NFZ na straty?

A po co mają się ludziska wypisywać kiedy doktory potrzebujom bo muszom dzieciom domy postawić bo swoje już majom. A jak ludziska zdrowe som i nie przychodzom to oni se posiedzom i odpocznom parę godzinów bo się naharujom codziń
Gość

Postautor: Amin » 8 lutego 2021, 02:21

Przychodnie z NFZ pozamykanie, bo lekarze boją się złapać koronawirusa od pacjentów, a jak Ci sami lekarze łażą po sklepach to już korony się nie boją?! Obłuda!
Amin
Nowy

Postautor: Grzyb » 9 lutego 2021, 22:09

Gość pisze:
BabaJędza pisze:

To tak jak ktoś nie potrafi czytać że zrozumieniem. Nie chodzimy,A forsa za nas leci.

To tak, jak ktoś nie umie pisać pełnymi zdaniami. Lubimy obrażać innych, czy piszemy merytorycznie, bo jeżeli to pierwsze, to życzę powodzenia.
Buhahaha- co to za w ogóle słownictwo- gimnazja jeszcze funkcjonują? Czy może absolwent?
Grzyb

Postautor: Gość » 10 lutego 2021, 13:21

Ale się uśmiałem,poprawia innych, a sam pisze takie zdanie - ,, co to za w ogóle słownictwo ,,ja pierd,no super buhahaha
Gość

Postautor: Gość » 12 lutego 2021, 01:45

Gość pisze:Ale się uśmiałem,poprawia innych, a sam pisze takie zdanie - ,, co to za w ogóle słownictwo ,,ja pierd,no super buhahaha

Widzę, że nie rozumiesz pytania- czyli prawdopodobnie jakieś drugorzędne gimnazjum. Mam nadzieję, że nie za dużo słów na raz i zrozumiałeś zdanie?
Czy dopisać kilka zwrotów typu xd, buhaha, czy jakieś inne tego typu? Wulgaryzmy musisz sobie sam skołować- mnie wychowywali rodzice, nie ulica.
Taka sugestia- jeżeli chcesz kogoś pouczać i cytujesz jego wypowiedź, to cudzysłów pisze się nieco inaczej, chyba, że tak teraz uczą w gimnazjum.
Gość

Postautor: Gość » 12 lutego 2021, 11:57

Dobrze Ci ktoś wytknął i się nie tłumacz teraz, bo napisałeś to zdanie bez logiki.Jeszcze tego nie zauwaźasz?
Gość

Postautor: Gość » 15 lutego 2021, 23:41

Gość pisze:Dobrze Ci ktoś wytknął i się nie tłumacz teraz, bo napisałeś to zdanie bez logiki.Jeszcze tego nie zauwaźasz?

Jak rozumiem brat się odezwał więc zawołaj tego drugiego i sobie przeczytajcie :P
Jest subtelna różnica między krytyką, a krytykanctwem. Tą pierwszą przyjmę z pokorą, natomiast drugiego nie znoszę i nie akceptuję, choćby mój oponent miał rację. Jeżeli zauważyłeś błąd, to napisz mi proszę, jak według ciebie powinno brzmieć to zdanie poprawnie, tylko przy okazji weź na warsztat i swoje, bo coś mi się zdaje, że "przyganiał kocioł garnkowi". Może miejmy to już za sobą i umówmy się, że Ty nauczysz się pisać pełnymi zdaniami, używając przy tym języka polskiego, a ja poprawię sobie to moje tak, żeby było poprawne stylistycznie i zrozumiałe dla ciebie (poprzestawiam sobie podmiot z orzeczeniem, powstawiam przecinki w odpowiednie miejsca tak, żeby mi wyszły zdania złożone itp.) i już nie piszmy w wątku o lekarzach medalko, kto jest Twoim idolem prof. Bralczyk, czy może prof. Miodek, bo ta dyskusja do niczego nie prowadzi.
Napisałeś, że:
- nie byłeś z bratem u doktora,
- i że macie już trochę lat.
Przyjmuję do wiadomości, pozdrawiam i bez odbioru.
Życzę tobie i bratu, żebyście zostali polonistami. Macie zadatki. Wspaniała młodzież :)
Gość

Poprzednia

Wróć do Konin