Dzisiaj jest sobota 17 kwietnia 2021, imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17807) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 7oC
Jutropogoda
11 / 8oC
Pojutrzepogoda
12 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (6)Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)

Tylko TVN

Re: Tylko TVN

Postautor: guro » 17 lutego 2021, 09:27

Ty p-o srańcu,co zamiast mózgu,masz g ówno!Ci twoim zdaniem PRACOWICI I ZARADNI,TO ZŁO DZIEJE i CWANIAKI,którzy dorobili się wykorzystując biednych ludzi.Znam przypadki,że ludzie nie chodzą na przerwy śniadaniowe,a nawet noszą pampersy,bo nie mają czasu iść do ubikacji,bo stoją przy taśmie produkcyjnej i idąc do ubikacji stracili by premię!Znam też osoby, które jadą do pracy kilkanaście kilometrów,a ten ZARADNY,mówi że dziś nie ma pracy i mogą jechać do domu.Dziękujmy PIS owi,że podniósł minimalną krajową,bo ludzie u tych PRACOWITYCH I ZARADNYCH pracowali,by tak jak w CHINACH,ZA MISKĘ RYŻU-D-EBILU!
guro

Postautor: Gość » 17 lutego 2021, 11:14

guro pisze:Ty p-o srańcu,co zamiast mózgu,masz g ówno!Ci twoim zdaniem PRACOWICI I ZARADNI,TO ZŁO DZIEJE i CWANIAKI,którzy dorobili się wykorzystując biednych ludzi.Znam przypadki,że ludzie nie chodzą na przerwy śniadaniowe,a nawet noszą pampersy,bo nie mają czasu iść do ubikacji,bo stoją przy taśmie produkcyjnej i idąc do ubikacji stracili by premię!Znam też osoby, które jadą do pracy kilkanaście kilometrów,a ten ZARADNY,mówi że dziś nie ma pracy i mogą jechać do domu.Dziękujmy PIS owi,że podniósł minimalną krajową,bo ludzie u tych PRACOWITYCH I ZARADNYCH pracowali,by tak jak w CHINACH,ZA MISKĘ RYŻU-D-EBILU!

Jest powiedziane " czemuś biedny boś ****** a czemuś ****** boś biedny " . Niestety przy takim myśleniu tak będziesz już miał prawdopodobnie do końca życia. Na razie jakoś tam ci się wiedzie bo PIS daje. Ale co zrobisz jak przestanie dawać. Bo czy rychlej czy później ale to się stanie nawet wtedy kiedy PIS pozostanie przy władzy.
A co do Polskiego dzikiego kapitalizmu i wszystkiego co się z tym wiąże to masz rację . Ale to w pewnych okresach swej historii przechodziły wszystkie państwa nawet te najbogatsze i o największej poprawności politycznej. Prawdą jest ,że PIS pewne rzeczy unormował ale stworzył też nowe problemy. Takie jak marginalizacja etosu pracy czy wszechobecny nepotyzm. A prawda jest taka ,że w Polsce żyją też ludzie którzy zawsze zarabiali więcej niż najniższa krajowa którzy dzieci mają już dorosłe lub ich nie mają i którzy z tej " dobrej zmiany " nie mają nic a wprost przeciwnie same straty ( podatki,inflacja etc ) . A wbrew pozorom jest grupa bardzo liczna.
Gość

Postautor: Gość » 17 lutego 2021, 23:45

guro pisze:Ty p-o srańcu,co zamiast mózgu,masz g ówno!Ci twoim zdaniem PRACOWICI I ZARADNI,TO ZŁO DZIEJE i CWANIAKI,którzy dorobili się wykorzystując biednych ludzi.Znam przypadki,że ludzie nie chodzą na przerwy śniadaniowe,a nawet noszą pampersy,bo nie mają czasu iść do ubikacji,bo stoją przy taśmie produkcyjnej i idąc do ubikacji stracili by premię!Znam też osoby, które jadą do pracy kilkanaście kilometrów,a ten ZARADNY,mówi że dziś nie ma pracy i mogą jechać do domu.Dziękujmy PIS owi,że podniósł minimalną krajową,bo ludzie u tych PRACOWITYCH I ZARADNYCH pracowali,by tak jak w CHINACH,ZA MISKĘ RYŻU-D-EBILU!

Każdy kogoś zna i trudno wymagać, żeby całe społeczeństwo było bogate i jeździło Lexusami. Jeżeli mowa o Twoich znajomych, to pytanie podstawowe, co zrobili, żeby zmienić swój byt, co konkretnie zrobił jeden z drugim z Twoich znajomych, żeby nie musieli chodzić w Pampersie, żeby dostać premię? Jak dla mnie nic nie robiąc w kierunku swojego rozwoju, nie można wymagać, ze nagle stanie się Krezusem? Żyje sobie jeden z drugim z dnia na dzień, omija szkołę szerokim łukiem i nagle budzi się z ręką w nocniku i pretensje do całego świata, że musi stać przy taśmie za najniższą krajową. Ty masz takich kolegów, a ja mam takich, którzy zamiast chodzić na dyskoteki i pić taniego jabola uczyli się nocami, a każde zarobione pieniądze na rwaniu wiśni, ogórków, czy pomocy u murarza przeznaczali inwestując w siebie i w edukację więc teraz zasługują na to, żeby być szanowanym i mogą korzystać z tego, co wcześniej zrobili. A powiem ci, że wielu z tych moich znajomych nie miało łatwo, bo część wywodziła się z wielodzietnych i biednych rodzin. A rodzice tychże znajomych, żeby np. wyprawić im wesela całymi dniami latem i jesienią rwali jagody i grzyby w lesie i teraz jeżeli ktoś chce ich zrównać z tą samą hołotą, co stoi pod monopolowym i dawać po równo to chyba coś jest nie halo. Szanuje ludzi pracowitych, szanuje ludzi biednych, nie szanuje tych, którzy nic nie robią i oczekują zmian. PiS propaguje nieróbstwo, daje rybę, a nie wędkę. Nie mam szacunku dla tych co kupują głosy. Nie jestem z PiS, nie jestem z PO ani innej Koalicji, partii. Jedni drugich są warci, dlatego nie rozumiem, jak ktoś tak zajadle broni PiS, czy PO. Nie nazywaj mnie Po-srańcem, bo się nie znamy i ja ciebie nie obrzucam epitetami. Nie możesz o mnie powiedzieć ani nic dobrego, ani złego. Jeżeli chcesz się odnieść do mojej wypowiedzi, nie obrażaj mnie bo to ci się nie uda, bo: 1) znam swoją wartość 2) nie obrażam się na kogoś, kto zaczyna swoją wypowiedź próbując mnie obrazić, bo to tylko świadczy o tobie, nie o mnie więc nie dam się w ciągnąć do błota, które mi proponujesz- baw się dobrze i wracaj do swoich znajomych. Powodzenia.
Gość

Poprzednia

Wróć do Konin