Dzisiaj jest środa 14 kwietnia 2021, imieniny: Bereniki, Waleriana, Jadwigi WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17321) SPORT FORUM FIRMY (5591) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 3oC
Jutropogoda
2 / 4oC
Pojutrzepogoda
5 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Nasze sprawy. Koniec zadłużania mieszkań. Minister ... (0)Zespół “Papilotki" z MDK na festiwalu piosenki z l ... (0)

Koszykówka w Koninie dla chłopaków 17+

Koszykówka w Koninie dla chłopaków 17+

Postautor: TomC » 8 lutego 2021, 19:12

Siema! Szukam ekipy, klubu, by grać w kosza. Najlepiej dwa razy w tygodniu i na hali. Gram w klubie, ale ciężki dojazd (ponad 1.5 h), bym mógł częściej trenować. A chcę grać jak najwięcej. Jeśli nie ma ekipy, to możemy stworzyć - sala zawsze się jakaś znajdzie. Jeśli ktoś ma informacje o klubie koszykówki dla chłopaków powyżej 17 lat, będę wdzięczny :)
TomC

Re: Koszykówka w Koninie dla chłopaków 17+

Postautor: Gość » 8 lutego 2021, 19:34

TomC pisze:Siema! Szukam ekipy, klubu, by grać w kosza. Najlepiej dwa razy w tygodniu i na hali. Gram w klubie, ale ciężki dojazd (ponad 1.5 h), bym mógł częściej trenować. A chcę grać jak najwięcej. Jeśli nie ma ekipy, to możemy stworzyć - sala zawsze się jakaś znajdzie. Jeśli ktoś ma informacje o klubie koszykówki dla chłopaków powyżej 17 lat, będę wdzięczny :)

Zadzwoń do II LO w Koninie,wiem ze tam są trenerzy i jakieś grupy,to się może dowiesz cos wiecej.
Gość

Wróć do Konin