Dzisiaj jest wtorek 20 kwietnia 2021, imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17757) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 8oC
Jutropogoda
14 / 5oC
Pojutrzepogoda
6 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Bon ton również w pracy - „Czwartkowe spotkania z ... (1)MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (9)

Budowa hali magazynowej

Budowa hali magazynowej

Postautor: Sentido » 9 lutego 2021, 08:10

Jak w temacie. Szukam profesjonalnej firmy, która wykona projekt hali magazynowej.

Czy jest ktoś taki w Koninie?
Sentido

Re: Budowa hali magazynowej

Postautor: Adammatczak33 » 9 lutego 2021, 09:35

Mogę Ci polecić firmę, która działa na całą Polskę. Jest to firma MCM. Zajmują się projektowaniem oraz późniejszą realizacją hal stalowych.

Na stronie znajdziesz kontakt, pod którym możesz poprosić o wycenę:
MCM PROJECT Sp. z o.o.
ul. Obywatelska 103
94-104 Łódź
tel: 42 637 20 34
( jest ona ustalana indywidualnie - wszystko jest zależne od konkretnego projektu).

Mają bardzo duże doświadczenie na tym polu. Jakiś czas temu w firmie korzystaliśmy z ich usług i jesteśmy zadowoleni. Wszystko wykonane bardzo szybko, hala stalowa magazynowa zaprojektowana bardzo sensownie.
Adammatczak33

Postautor: Podryw kobiet » 9 lutego 2021, 10:42

Niby człowiek nie jest taki brzydki a wszystkie laski traktują mnie jedynie jako kolegę. Nie jestem w stanie nawet powiedzieć ile razy to słyszałem: lepiej zostańmy przyjaciółmi. Nie wiem co robię nie tak.

Macie jakieś swoje sposoby na podryw? Jak wyjść ze strefy ,,,przyjaciela" ?
Podryw kobiet

Postautor: Gość » 9 lutego 2021, 14:11

Tak, zbuduj sobie halę magazynową.
Gość

Postautor: mockis » 9 lutego 2021, 15:10

Przestań być milusią kluchą, a zostań prawdziwym facetem, który ma swoje zdanie, wie czego chce.. i uwierz w siebie...

Kobiety nie lubią takich misiaczków przytulaczków, jednak wolą twardych gości.
mockis

Postautor: Orion87 » 23 lutego 2021, 21:56

Pojemniki metalowe siatkowe na przykład do wyposażenia hali magazynowej zamawiałam tutaj www.rs-gitterbox.pl/pl/. Spory wybór, dobra jakość i przystępne ceny. Zamówienia realizują od ręki. Polecam.
Orion87

Wróć do Konin