Dzisiaj jest środa 14 kwietnia 2021, imieniny: Bereniki, Waleriana, Jadwigi WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17317) SPORT FORUM FIRMY (5591) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 3oC
Jutropogoda
2 / 4oC
Pojutrzepogoda
5 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Nasze sprawy. Koniec zadłużania mieszkań. Minister ... (0)Zespół “Papilotki" z MDK na festiwalu piosenki z l ... (0)

OPODATKOWAĆ KOŚCIÓŁ

OPODATKOWAĆ KOŚCIÓŁ

Postautor: Beckpejs » 10 lutego 2021, 17:19

Jak to wygląda a kościół dlaczego ma nie płacić podatku. Wszystko pozamrazane bo Covid ludzie nie mają z czego żyć a czarnuchom wolno
Ordery Orla Białego im dać za te pedalstwa i duże tace.
Beckpejs

Re: OPODATKOWAĆ KOŚCIÓŁ

Postautor: Gość » 10 lutego 2021, 19:28

No właśnie !!!! I tyle juz partii rządziło i zadna partia i zaden rzad nie wprowadził dla nich podatku!!!! Dlaczego? Darmozjady co nawet kazania nie potrafia powiedzieć z pamieci !!! Nawet raz w tygodniu nie chce się im tego przygotować!!!! Karteczki i czytają!! Wstyd
Gość

Postautor: Ojciec tranzystor » 10 lutego 2021, 19:56

Bo się wszyscy boją starca z brodą siedzącego na krześle wysoko w chmurach. Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha. Co za ciemnota, ja prdle.
Ojciec tranzystor

Postautor: Gość » 10 lutego 2021, 21:07

Ojciec tranzystor pisze:Bo się wszyscy boją starca z brodą siedzącego na krześle wysoko w chmurach. Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha. Co za ciemnota, ja prdle.

Jeżeli jesteś ateistą to twój wybór i twoja sprawa, ale nie wyśmiewaj się z tych , co wierzą w Boga, bo to też jest ich sprawa.Czlowiek posiadający kulturę, tego nie robi.
Gość

Postautor: Gość » 10 lutego 2021, 21:09

Gość pisze:
Ojciec tranzystor pisze:Bo się wszyscy boją starca z brodą siedzącego na krześle wysoko w chmurach. Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha. Co za ciemnota, ja prdle.

Jeżeli jesteś ateistą to twój wybór i twoja sprawa, ale nie wyśmiewaj się z tych , co wierzą w Boga, bo to też jest ich sprawa.Czlowiek posiadający kulturę, tego nie robi.

Wy nie wierzycie w Boga Wy wierzycie albo w Rydzyka albo Kaczyńskiego
Gość

Postautor: Gość » 10 lutego 2021, 21:23

A Ty wierzysz w diabła takiego samego jak sam jesteś! Kondolencje dla matki i ojca.Wiele młodych ludzi nawet nie zna Rydzyka, ale wierzy w Boga.Gorzej z tobą, bo ani Rydzyk ani Kaczyński ani Bóg.Czyli podobny jesteś do zwierząt, one też tak samo.
Gość

Postautor: KNUR Z TORUNIA » 10 lutego 2021, 23:12

Popieam dzieciojebów opodatkować a przede wszystkim KNURA Z TORUNIA
KNUR Z TORUNIA

Postautor: Gość » 11 lutego 2021, 14:39

Co wam da podatek?jak opodatkują kosciół to wy za to zapłacice i 2 razy stracice bo mafia w czarnych sutannach będzie miała powód zeby jeszcze więcej brać za np. pogrzeb.To nie ta droga.
Gość

Postautor: Beckpejs » 11 lutego 2021, 18:29

Myślę że jak ktoś wieży w Boga to wie że jest On wszędzie tam gdzie jest dobro człowieka do człowieka i jak komuś bardzo zależy by go czarny wpuścił do kościoła żeby to ludziska nie gadały to da. Ale to już dzisiaj dla niektórych tak naprawdę nie ma znaczenia czasy się zmieniają teraz tak nie ma dożo ludzi w kościołach. A tak naprawdę to powinien być rozdział państwa od kościoła. Polska to nie tylko katolicy, oni wszędzie wtykają te tłuste mordy. Czy była kiedyś religja w szkołach nigdy! Czy płacił ktoś za naukę nigdy!. TERAZ TAK SIĘ PANOSZĄ Mnie nie zależy by mnie jakiś zepsuty czarnuch biznesmen kropił. Bóg jest w każdym z nas i jego dobrych uczynkach!!!
Beckpejs

Postautor: Gość » 12 lutego 2021, 01:27

Gość pisze:
Gość pisze:

Wy nie wierzycie w Boga Wy wierzycie albo w Rydzyka albo Kaczyńskiego

Nie generalizuj. Ja wierzę w Boga, na Kaczyńskiego i Rydzyka nie mogę patrzeć. Ale zdaje się, że Tobie bliżej do nich, bo przemawia przez ciebie nienawiść. Ciesz się, że czasy się zmieniły i że nie mieszkasz w kraju, gdzie za wiarę ludzie oddają życie i módl się, żeby to nie uległo zmianie- najlepiej do "starca z brodą w chmurach".
Gość

Postautor: Ozyrys » 12 lutego 2021, 07:14

Bóg to natura, woda, wiatr, ziemia, potęga wszechświata. Wszystkie religie to ściema, wymyślone po to żeby rządzić ludźmi, manipulować, kontrolować i straszyć. Większość religii w ludzkich rękach na tym świecie to zło i nie mają nic wspólnego z ideologią głoszoną przez rzekomych bogów. Jedni mają swój rozum i religii nie potrzebują, inni wolą jak się decyduje za nich; a Bóg jeśli się okaże, że faktycznie gdzieś siedzi, to do swojego raju weźmie na pewno tych pierwszych...
Ozyrys

Postautor: Gość » 12 lutego 2021, 20:44

Jak Bóg by istniał to czy pozwolił by żeby te złodzieje zabierali pieniądze chorym dzieciom i dawali Rydzykowi??
Gość

Postautor: Gość » 12 lutego 2021, 21:16

Gość pisze:Jak Bóg by istniał to czy pozwolił by żeby te złodzieje zabierali pieniądze chorym dzieciom i dawali Rydzykowi??

Niby masz teoretycznie rację,ale nie możemy zwątpić w istnienie Boga, skoro jesteśmy wierzacymi.Bóg nie ma bezpośredniego kontaktu z człowiekiem, żeby ma nakazać lub zakazać,ale każdemu dał rozum,a to ,ze niektórzy zachowuja sie jakby rozum stracili, to chyba zostaną rozliczeni kiedyś,ze zatracili człowieczeñstwo.
Gość

Postautor: Gość » 12 lutego 2021, 22:47

Beckpejs pisze:Jak to wygląda a kościół dlaczego ma nie płacić podatku. Wszystko pozamrazane bo Covid ludzie nie mają z czego żyć a czarnuchom wolno
Ordery Orla Białego im dać za te pedalstwa i duże tace.

Oj masz racje
Gość

Postautor: Gość » 13 lutego 2021, 02:43

Gość pisze:Jak Bóg by istniał to czy pozwolił by żeby te złodzieje zabierali pieniądze chorym dzieciom i dawali Rydzykowi??

Słuszną racja
Gość

Następna

Wróć do Konin